Písemná aukce 29 / Filatelie / Evropa / Itálie / Staroitalské státy
1852 Mi.6, Znak 5Baj, velmi hezký střih, řádkové raz. CARPINETO, specialisty hledané, kat. Sassone 11bd.= 700€
Vyvolávací cena: Kč
1852-68 sestava 24ks klasických známek, hodnota 50Baj nepočítána (Mi.10, kat. 1700€) - špatný střih, kat. 470€
Vyvolávací cena: Kč
2044
1852 Mi.6 I., Znak 1L černá, luxusní střih, němé raz., malý výstřižek, kat. min. 2200€
Vyvolávací cena: Kč
2046
1857 Mi.10, Nový znak 25c hnědá, hezký pravidelný střih, zajímavá DV - přerušený dolní okraj štítu, zajímavé, jako * kat. 350€
Vyvolávací cena: Kč
2047
1859 Mi.14, výplatní 20c, hezký střih, bez obvyklých světlých míst, zk. Diena, kat. jako * 1000€
Vyvolávací cena: Kč
2048
1859 Mi.15a, výplatní 40c cihlově červená, téměř celé DR PARMA/ 15.OTT.59, vzadu signováno Schlesinger, chybí ve většině sbírek, kat. min. 7500€
Vyvolávací cena: Kč
1851 Mi.1, Král Viktor Emanuel II., 5c černá, luxusní střih, němé raz., ze staré sbírky, kat. 2000€
Vyvolávací cena: Kč
2050
1851 Mi.2, Král Viktor Emanuel II., 20c tmavě modrá, luxusní střih, sytý odstín, němé raz., ze staré sbírky, kat. 150€
Vyvolávací cena: Kč
2051
1854 Mi.8, Král Viktor Emanuel II., 20c modrá, krásně střižený exemplář s téměř celým modrým raz. ze dne 20.JAN.55, kat. min. 120€
Vyvolávací cena: Kč
1851 Mi.2y, Lev 1So, tmavší zlatožlutý odstín, vlevo střih lehce tečuje rám, nahoře a vpravo dobrý a dole luxusní střih, černé raz. "P.D", hledaná známka, chybí ve většině sbírek, kat. 2000€
Vyvolávací cena: Kč
1851-60 sestava 15ks známek, obsahuje zn. Mi.3-8, 12-15 a 17-22, standardní střihy, kat. 2950€
Vyvolávací cena: Kč
2054
1860 Mi.17, Znak 1c, hnědofialová, na všech stranách dobrý střih, němé raz., kat. 600€
Vyvolávací cena: Kč
2055
1860 Mi.22, Znak 80c, hnědočervená, vpravo dole lehce zastřižená rámová linka, nahoře a dole těsný střih, jednokruhové raz., kat. 750€
Vyvolávací cena: Kč