Písemná aukce 29 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Republika 1918-1938
2687
1921 Mi.289C, Parlament 7½K, ŘZ 11½ : 12½, specialisty hledané, kat. 180€
Vyvolávací cena: Kč
2688
1922 Mi.399A i 399B, 400A i B, 401A i B, 402A i B, 404A i B, sestava 10ks výplatních zn., 5 různých hodnot s ŘZ 11½ a ŘZ 12½, obsahuje i hledanou známku Mi.404B (500€), vše svěží, kat. 547€
Vyvolávací cena: Kč
1922-38 zajímavá sestava 7 kompletních emisí, obsahuje Mi.425-32, 442-46, 494-97, 544, 563-66, 642-45 a 649-57, celkem kat. 330€
Vyvolávací cena: Kč
2700
1933 Mi.557-562, Katolíci, kompletní série na malých výstřižcích, PR WIEN/ Türkenbefreungsfeier 1683-1933/ 12.IX.33, kat. 300€
Vyvolávací cena: Kč
2702
1934 Mi.591-596, Stavitelé, kompletní série na malých výstřižcích, kat. 150€
Vyvolávací cena: Kč
2703
1934-35 Mi.591-596 + Mi.617-622, Stavitelé a Vojevůdci, 2 kompletní série, kat. 300€
Vyvolávací cena: Kč
1935 Mi.598-612, Letecké, kompletní série, kat. 210€ + navíc neupotřebená * hodnota 1Sch (Mi.608 I.) s DV "vylomený rám nahoře"
Vyvolávací cena: Kč
2705
1935 Mi.610-612, Letecké, koncové hodnoty 3Sch, 5Sch a 10Sch, svěží, kat. 155€ + zbytek série Mi.598-609 s nepatrnou stopou po nálepce nepočítán
Vyvolávací cena: Kč
2706
1936 Mi.567-587 Lidové kroje, kompletní série, hodnota 6g v obou typech, hodnota 2Sch obě barvy + Mi.588 Dollfuß, dřívko v papíru, kat. 1580€
Vyvolávací cena: Kč
2707
1936 Mi.623-626, FIS, kompletní série na 1 výstřižku, PR INNSBRUCK/ FIS/ 22. Feber 1936, kat. 140€
Vyvolávací cena: Kč
2708
1919 DEUTSCH-ÖSTERREICH dopis do ČSR vyfr. zn. Mi.228, 230 a 232 (!), DR GMÜND/ 14.X.19 (České Velenice), hezká 3-barevná frankatura, malý formát, obálka nahoře nešetrně otevřena - vzadu poškozena horní chlopeň, jinak dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2709
1923 INFLACE firemní R+Ex-dopis do ciziny, vyfr. zn. 300 + 400 + 500 2x + 1000K vpředu + 1000K 3x vzadu, DR WIEN 54/ 18.V.23, příchod KARLOVY VARY 3/ 19.V.23 vzadu, specialisty hledané, lehce pomačkané okraje, jinak dobré
Vyvolávací cena: Kč
2710
1924 INFLACE R+Let-dopis adresovaný do Švýcarska, vyfr. zn. Mi.378, 391 a 408 (!), DR WIEN 1/ 9.XI.24, doplněno řádkovým raz. "FLUGPOST", červené potvrzovací raz. "Mit Luftpopst befördert/ Flugpostamt München 2", vzadu příchod LAUSANNE 1/ 11.XI.24, hodnota 10000K na dopise mimořádně vzácná (!), signováno Ferchenbauer, lehká patina, výhodná cena
Vyvolávací cena: Kč
2711
1933 obálka se zn. Mi.551-554, FIS, raz. z ochoty INNSBRUCK/ 8.II.33, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
2712
1936 Let-dopis do ČSR vyfr. zn. Mi.575, 604, 615, DR WIEN/ 18.IV.36, tranzitní razítko PRAHA 82-Letiště, vzadu tranzitní razítka a příchod ČESKÁ LÍPA, hezké
Vyvolávací cena: Kč