Písemná aukce 29 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

107968 - 17?? PANOVNICKÉ RODY  sestava 7ks volných listů s rytinam
17?? PANOVNICKÉ RODY sestava 7ks volných listů s rytinami, mj. Philippe I., Claude Gouffier, Louis de Bourbon, Maxmilián I. Habsburský, královské koruny, erby apod.; 4x formát 24x40cm, 3x 48x40cm, zachovalé
Vyvolávací cena:
113916 - 1936 František Josef I., děkovný dvojlist z roku 1936 ke
1936 František Josef I., děkovný dvojlist z roku 1936 ke stavbě pomníku F. Josefovi s podpisy úředníků prezidenské kanceláře a pracovního výboru, na titulní straně portrét císaře s faksimilí podpisu, signováno Stauffer 1916; zachovalé, formát A3
Vyvolávací cena:
110410 - 1910 František Josef I.., formát 31x39cm, autor: H. Schube
1910 František Josef I.., formát 31x39cm, autor: H. Schubert, poškozené okraje, odstřiženy dolní rohy
Vyvolávací cena:
113207 - 1888 František Josef I.., reprodukce, nástěnný obraz, au
1888 František Josef I.., reprodukce, nástěnný obraz, autor Mukařovský, formát 40x50cm, křížem složeno, podlepeno kartónem, hezké
Vyvolávací cena:
113915 - 1915 JETTMAR Rudolph (1869-1939), grafický pamětní bianco
1915 JETTMAR Rudolph (1869-1939), grafický pamětní bianco list Ministerstva války rakouským dětem a výlečným sirotkům, signováno + vlastnoruční podpis autora, formát A4
Vyvolávací cena:
109923 - 1942 MALLY Fritzi: Deutsche Trachten aus Mähren, Volk und R
1942 MALLY Fritzi: Deutsche Trachten aus Mähren, Volk und Reich, Praha, 8 obrazů, formát 40x55cm
Vyvolávací cena:
108777 - 1970 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962), český malíř a grafik
1970 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962), český malíř a grafik, sestava 3ks grafických listů, mj. Srpnové poledne a Portrét, velikost tiskové plochy 6x8cm, autor rytin Jindra Schmidt, bezvadné
Vyvolávací cena: