Písemná aukce 29 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
17?? PANOVNICKÉ RODY sestava 7ks volných listů s rytinami, mj. Philippe I., Claude Gouffier, Louis de Bourbon, Maxmilián I. Habsburský, královské koruny, erby apod.; 4x formát 24x40cm, 3x 48x40cm, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4033
1936 František Josef I., děkovný dvojlist z roku 1936 ke stavbě pomníku F. Josefovi s podpisy úředníků prezidenské kanceláře a pracovního výboru, na titulní straně portrét císaře s faksimilí podpisu, signováno Stauffer 1916; zachovalé, formát A3
Vyvolávací cena: Kč
4034
1910 František Josef I.., formát 31x39cm, autor: H. Schubert, poškozené okraje, odstřiženy dolní rohy
Vyvolávací cena: Kč
4035
1888 František Josef I.., reprodukce, nástěnný obraz, autor Mukařovský, formát 40x50cm, křížem složeno, podlepeno kartónem, hezké
Vyvolávací cena: Kč
4036
1915 JETTMAR Rudolph (1869-1939), grafický pamětní bianco list Ministerstva války rakouským dětem a výlečným sirotkům, signováno + vlastnoruční podpis autora, formát A4
Vyvolávací cena: Kč
4037
1942 MALLY Fritzi: Deutsche Trachten aus Mähren, Volk und Reich, Praha, 8 obrazů, formát 40x55cm
Vyvolávací cena: Kč
4038
1970 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962), český malíř a grafik, sestava 3ks grafických listů, mj. Srpnové poledne a Portrét, velikost tiskové plochy 6x8cm, autor rytin Jindra Schmidt, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč