Písemná aukce 31 / Největší zájem
2803
1960-80 sestava 18ks obrazových dopisnic, většinou "Greeting Post Cards", každá jiná, např. JSDA No.24, 25, 28, 29, 44, 45, všechny neupotřebené, pěkný stav, kat. cca 5.000 jenů, seznam přiložen
Vyvolávací cena: Kč
2848
1948 Mi.21-22, Stříbrná svatba, hodnota 10c po nálepce, jedna z hledaných destinací, kat. SG £110
Vyvolávací cena: Kč
3056
1918-19 ČSR I. sestava 10 listin s předběžnými a souběžnými rakouskými kolky; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3064
1803 RAKOUSKO sestava 9ks listin se signety emise 1803, jednotný kolek, vzhledné, pestré, pečetě; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3067
1808 RAKOUSKO, NIZOZEMSKO francouzsky psaná listina signována v Bruselu a vybavená 2 francouzskými kolky okupační správy a razítky s pečetěmí, navíc kontrasignováno rakouským kolkem; velmi dobrý stav, velmi vzácné!!
Vyvolávací cena: Kč
3071
1810 RAKOUSKO listina s neúřední průsvitkou a se 6 signetami (!) emise 1803, hodnoty 3, 6 a 6Kr a třemi kontrolní kolky (Linz), opatřeno pečetí
Vyvolávací cena: Kč
3074
1811 RAKOUSKO listina se 6 (!) signety emise 1803, jednotné kolky 3+6+6Kr + 3 kontrolní kolky, kolkovací úřad Brno
Vyvolávací cena: Kč
3076
1814 RAKOUSKO, BAVORSKO napoleonské války, listina se smíšeným kolkováním obou států, 2x tištěný kolek rakouský, 2G a kontrolní a 30Kr, doplněno bavorským kolkem 30Kr, suchá pečeť; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3079
1818 RAKOUSKO / MILITARIA předtištěné potvrzení armádní pokladny posádky v Zaře na 38Fl a 42Kr, přitištěný kolek 6Kr emise 1818 - "Z" s kontrolním kolkem "ZA", suchá pečeť; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3082
1835 RAKOUSKO listina s 6 (!) signetami emise 1818, hodnoty 30Kr, 2G a 7G s 3 kolky kontrolními (BR)
Vyvolávací cena: Kč
1837 RAKOUSKO kalendář brněnské diecéze z roku 1837 s vtištěným kalendářním kolkem vysoké hodnoty 12Kr, zdobený titulní list, pěkná zlacená vazba; velmi dobrý stav, vzácné!
Vyvolávací cena: Kč
3084
1841-52 RAKOUSKO konvolut 6 listin se smíšenými frankaturami zásobních a jednotných kolků emise 1836 a 1840; velmi dobrý stav, zajímavé a hledané
Vyvolávací cena: Kč
3085
1855-65 HABSBURSKÁ MONARCHIE druhotná smíšená frankatura I. emise 15Kr C.M. a II. 4, 15 a 75Kr na postupně obnovované smlouvě, podpis šlechtice; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3086
1855-65 HABSBURSKÁ MONARCHIE kupní smlouva z roku 1855, znovu soudně otevřena v roce 1865, podpis a nalepený erb šlechtice, dodatečná smíšená fiskální frankatura emisí 1854 kolek 15Kr C.M. a emise 1864 s kolky 4Kr, 15Kr a 75Kr
Vyvolávací cena: Kč
3087
1857-60 HABSBURSKÁ MONARCHIE nájemní smlouva z roku 1857, prodloužená a v obou případech ratifikována hrabětem Mitrovským v roce 1860, dodatečná fiskální smíšená frankatura emisí 1854 kolek 30Kr C.M. a 1858 kolky 4Kr a 15Kr; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3088
1859-70 RAKOUSKO-UHERSKO nájemní smlouva z roku 1859 s 2x prodlouženou platností, v roce 1864 a 1870 s trojnásobnou (!) smíšenou druhotnou frankaturou emisí 1858 25Kr,1Fl, 1866 50Kr a 2Fl, 1870 50Kr a 2x 1Fl, zajímavá razítka, signováno hrabětem Mitrovským; výraznější vyžehlený svislý přehyb
Vyvolávací cena: Kč
1863-77 RAKOUSKO-UHERSKO kombinace druhotné a prvotní smíšené emise na jedné listině, několikrát prodloužená nájemní smlouva s kolky emisí 1858, 1870 a 1877, při zápisu ze dne 17.3.1870 byl použit kolek 12Kr emise 1866 (2.dotisk) a kolky 1, 50Kr emise 1870 - zde prvotní smíšená emise, ratifikace hrabě Mitrovský, razítka; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3094
1868 RAKOUSKO - UHERSKO listina ze dne 17.8.68 s kolkem 3Kr emise 1866, Koř.127 a kolkem 10Kr emise 1858 (kolek neplatný již dva a půl roku), Koř.89, prvotní smíšená frankatura s nalepeným kolkem; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3095
1870 RAKOUSKO-UHERSKO kvitance z 31.3.1870 s prvotní smíšenou frankaturou emisí 1866 kolek 25Kr a 1870 kolek 7Kr, poslední den platnosti pro kolek 25Kr; bez poškození, kolek 7Kr přes okraj
Vyvolávací cena: Kč
3104
1875-77 RAKOUSKO-UHERSKO 3ks tištěných a kolkovaných potvrzení brněnských novinových administrací s kolky emisí 1875 a 1877; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3106
1877 RAKOUSKO - UHERSKO prvotní smíšená frankatura platných kolků emisí 1875 15Kr (10 dní před koncem platnosti) a emise 1877 10Kr a 1fl (první měsíc použití), podpis hrabě Kinsky; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3107
1877 RAKOUSKO-UHERSKO prvotní smíšená frankatura platných kolků emisí 1875 a 1877 z 31.12. 1877 (kolek 10Kr 1875 byl již 11 měsíců neplatný), podpis šlechtice, modré razítko GRATZ; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1888 RAKOUSKO - UHERSKO prvotní smíšená frankatura kolků emisí 1885 (poslední den platnosti 31.3.1888) a emise 1888 (první měsíc použití), modré razítko; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3116
1895 RAKOUSKO-UHERSKO dodatečně smíšená frankatura, nájemní smlouva s kolky emise 1893 hodnoty 7, 12, 25Kr a 1, 5fl, právně oživena v roce 1898 s kolky z téhož roku 20h a 1K; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3119
1917 RAKOUSKO-UHERSKO nákladní list pro lodní dopravu Dunajské společnosti, opatřen kolkem 2h 4x (emise 1910), kulaté razítko DDSG; vzácné, KVP
Vyvolávací cena: Kč
3155
1827 MISTROVSKÝ LIST s vedutou Mariboru (Marburg), formát 40x3cm, papírová pečeť, vtištěný kolek a kontrolní kolek v horním okraji; otvory po vyvěšení
Vyvolávací cena: Kč
3166
1915 RAKOUSKO-UHERSKO, Válečná pojistka c.k. společnosti Rakouský Fénix ve Vídni, český text, složeno do obalu, původní obal přiložen, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3174
1933 JUDAIKA hebrejsky předtištěná stvrzenka na platbu židovské náboženské obci s řádkovým raz. ORTH. IZRAELITA HIKÖZSEG/ KOŠICE; perforace po archivaci
Vyvolávací cena: Kč
3184
1947 SPORT Šumava / Stachy, II. veřejný závod v běhu na lyžích, propagační brožura, 20 str., k tomu pohlednice - skupinové foto; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
3210
1889 NĚMECKO podílový list Sasko-meiningenského vévodství na částku 7G, rakouský kolek 7Kr, úřední razítko CHLUMEC a úřední razítko ČESKOSLOVENSKÁ REPUBLIKA; velmi zajímavé, KVP
Vyvolávací cena: Kč
3211
1877 RAKOUSKO-UHERSKO směnka na částku 112 Zl, kolek 10Kr, úřední razítko KAROLINENTHAL, přeloženo, hezké
Vyvolávací cena: Kč
3212
1858 RAKOUSKO-UHERSKO žatecká chmelařská exportní karta s dekorativní vedutou
Vyvolávací cena: Kč
3213
1879 RAKOUSKO-UHERSKO / ROSICE U BRNA směnka na částku 80 Zl, kolek 5Kr 2x, úřední razítko EIBENSCHITZ, přeloženo, hezké
Vyvolávací cena: Kč
3237
1849-63 RAKOUSKO sestava 4ks výherních listin, mj. 2x loterie na podporu opravy chrámu v Chrudimi aj.
Vyvolávací cena: Kč
3239
1860 RAKOUSKO výherní listina pro věcnou loterii ve městě Doupově (Duppau, okr. Karlovy Vary) dnes zaniklá obec; bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3243
1867-1918 RAKOUSKO-UHERSKO sestava 5ks výherních listin, dobrý stav, hezké
Vyvolávací cena: Kč
3245
1874 RAKOUSKO-UHERSKO Národní divadlo v Praze, los loterie ve prospěch stavby Národního divadla v ceně 3Zl, povoleno 6.IX.1874, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3248
1891 RAKOUSKO-UHERSKO Pražský výstavní los, výstava řemeslníků, příčný sklad, natrženo v okraji
Vyvolávací cena: Kč
3252
1895-1913 RAKOUSKO-UHERSKO sestava 5ks losů, Český pomocný zemský spolek pro nemocné plicními chorobami, Národopisná výstava v Praze, věcná loterie řemeslnicko-živnostenské besedy v Praze, Severočeská výstava v Mladé Boleslavi, Jubilejní krajská výstava v Písku; 1x natrženo v horním okraji, 1x perforace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
3304
1972 KUBELÍK Rafael Jeroným (1914–1996), český dirigent; podpis na pohlednici z Augsburgu, hezké
Vyvolávací cena: Kč
3362
1940 SPORT / BOX Protektorát ČaM Sport Kercchitz ring, dvojbarevný, formát 45x63cm; pouze přehyby
Vyvolávací cena: Kč
3367
1908 ZEMĚDĚLSTVÍ / LEDEČ NAD SÁZAVOU jubilejní výstava, propagační plakát 61x47cm, složeno na formát A4, otřepy v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
3463
1937 Spielhagen: Špioni a spiklenci, dokumenty o špionské a spiklenecké práci ve Španělsku, vydal Borecký, Praha, 128 str. + 32 str. s přílohami, fotografie dokumentů včetně překladů; bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3469
1922 ČS. LEGIE Pitra: Z Penzy do Ufy, vydal Památník odboje, Praha, zajímavý text ze života 1. pluku, 7. roty, 164 str., zajímavé fotografie, mapa; bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3487
1910 OBCHOD Kolátor: Zpráva o činnosti Obchodnické jednoty pro Moravu a Slezsko v Brně, vydala Obchodnická jednota, Brno; 80 str. + reklamy, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3985
1854-58 RAKOUSKO-UHERSKO sestava 5ks listin s vícenásobnými kombinovanými frankaturami 1. emise - zde vzácné, zoubkování, pečetě, razítka
Vyvolávací cena: Kč
1293
1919 sestava 4ks pohlednic, z toho 3x Čs.PP, 1x R-U, mj. Čs. pěší pluk čís. 81 a 106, Sanatorium Podolí a Pleš; standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
2437
1866 Mi.19A, Číslice 10R modrá, ŘZ 13¼, rukopisně znehodnocená, kat. 220€
Vyvolávací cena: Kč
2439
1866 Mi.20A, Číslice 30R modrá, ŘZ 13¼, nahoře kzy, u této emise vady zoubkování zcela běžné, vzadu 3 malé nálepky, ze staré sbírky, kat. 950€
Vyvolávací cena: Kč
2440
1861 Mi.21, Číslice 280R červená, hezký odstín, standardní střih, kat. 140€
Vyvolávací cena: Kč
2442
1861 Mi.22, Číslice 430R žlutá, hezký sytý odstín, nepravidelný ale široký střih, koncová hodnota, kat. 200€
Vyvolávací cena: Kč
2443
1866 Mi.22A, Číslice 430R sytě žlutá, ŘZ 13¼, nepravidelná perforace je u této emise běžná, němé raz., ze staré sbírky, hledaný exemplář, zn. je dole 3mm nastřižená (zepředu neznatelné), zajímavá cena, kat. 500€
Vyvolávací cena: Kč