Písemná aukce 31 / Fiskální ceniny

   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek   << První  < Předchozí    Další >  Konec >> [1-48 z 72]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3054
121788 / 3054 - Fiskální ceniny
F:1
1918 ČSR I. sestava 6ks listin s rakouskými předběžnými kolky emise 1910, hodnoty 2h a 10h
Zařazeno : Fiskální ceniny, U:A3s|
🔒 Pouze po přihlášení
3055
121499 / 3055 - Fiskální ceniny
F:1
1918-19 ČSR I. konvolut 14ks listin, 10x rakouské předběžné a souběžné kolky, 1x hotově zapraveno, 3x zajímavosti 1. emise ČSR
🔒 Pouze po přihlášení
3056
121638 / 3056 - Fiskální ceniny
F:1
1918-19 ČSR I. sestava 10 listin s předběžnými a souběžnými rakouskými kolky; zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
3057
121640 / 3057 - Fiskální ceniny
F:1
1919 ČSR I. kvitance kde poplatky byly provizorně pro nedostatek kolků zapraveny v hotovosti, vyznačeno textem na listině (Barfrankatura); zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
3058
121062 / 3058 - Fiskální ceniny
F:1
1920 ČSR I. / PLATEBNÍ BOLETA úřadu potravní daně BRNO, 2ks formulářů - předchůdce známek; v rohu slepeno + otvory z pořadače
Zařazeno : Fiskální ceniny, U:A4
🔒 Pouze po přihlášení
3059
121821 / 3059 - Fiskální ceniny
F:1
1929 ČSR I. / PODKARPATSKÁ RUS výtah z knihy narození, česko-rusínský text, smíšené kolkování, 1x čsl. kolek 5Kč, 2x poplatková známka Magistrátu v Užhorodu (4+2Kč), úřední razítka, křížem přeloženo, formát větší A4, stopy stáří, menší natržení v přehybech
🔒 Pouze po přihlášení
3060
121430 / 3060 - Fiskální ceniny
F:1
1753 RAKOUSKO ručně psaný mistrovský list vystavený v Poličce, vybavený krásnou cechovní pečetí a tištěným kolem 3Kr, emise Čechy, Koř.7 T1/, průsvitka; velmi dobrý stav
🔒 Pouze po přihlášení
3061
121511 / 3061 - Fiskální ceniny
F:1
1754-1886 RAKOUSKO-UHERSKO konvolut 10ks listin se signety a kolky, závěť, výuční list, oddací list, potvrzení, i judaika; zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
3062
121636 / 3062 - Fiskální ceniny
F:1
1762 RAKOUSKO sestava 15ks listin s tištěnými signetami emise 1762 Marie Terezie, pečetě, šlechtické podpisy atd.; vše bezvadné
🔒 Pouze po přihlášení
3063
121483 / 3063 - Fiskální ceniny
F:1
1803 RAKOUSKO konvolut 5ks tištěných listin s kolky emise 1803, pečetě, některé kusy původně vyvěšené
🔒 Pouze po přihlášení
3064
121485 / 3064 - Fiskální ceniny
F:1
1803 RAKOUSKO sestava 9ks listin se signety emise 1803, jednotný kolek, vzhledné, pestré, pečetě; bez poškození
🔒 Pouze po přihlášení
3065
121811 / 3065 - Fiskální ceniny
F:1
1806 RAKOUSKO krasopisně psaná listina s pečetěmi a podpisy šlechticů, luxusní vtištěný kolek 10G (B) s kolkem kontrolním; dekorativní
🔒 Pouze po přihlášení
3066
121459 / 3066 - Fiskální ceniny
F:1
1807 RAKOUSKO konvolut 5ks listinse zásobními kolky emise 1807, pečetě, podpisy šlechty; zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
3067
121429 / 3067 - Fiskální ceniny
1808 RAKOUSKO, NIZOZEMSKO francouzsky psaná listina signována v Bruselu a vybavená 2 francouzskými kolky okupační správy a razítky s pečetěmí, navíc kontrasignováno rakouským kolkem; velmi dobrý stav, velmi vzácné!!
3 400
🔒 Pouze po přihlášení
3068
121518 / 3068 - Fiskální ceniny
F:1
1809 FRANCIE / NAPOLEONSKÉ VÁLKY rekvírovací potvrzení
🔒 Pouze po přihlášení
3069
113230 / 3069 - Fiskální ceniny
F:3
1809 RAKOUSKO / NAPOLEONSKÉ VÁLKY listina s rakouským vtištěným kolkem 15Kr (Koř.66), znehodnoceno nastřižením, použito z druhé strany, opatřeno okupačním kolkem 7G (!) a kontrolním kolkem, po skončení platnosti nastřiženo a natrženo (běžný způsob zneplatnění), 4 červené pečetě, razítka, suchá pečeť, rytina se znakem, velmi zajímavé
2 800
🔒 Pouze po přihlášení
3070
113228 / 3070 - Fiskální ceniny
F:1
1809 RAKOUSKO/ NAPOLEONSKÉ VÁLKY potvrzení o platbě vydané ve Vídni 31.12.1809, v záhlaví francouzský okupační vtištěný kolek 15Kr a kontrolní kolek, červená pečeť a podpis
🔒 Pouze po přihlášení
3071
121802 / 3071 - Fiskální ceniny
F:1
1810 RAKOUSKO listina s neúřední průsvitkou a se 6 signetami (!) emise 1803, hodnoty 3, 6 a 6Kr a třemi kontrolní kolky (Linz), opatřeno pečetí
🔒 Pouze po přihlášení
3072
113227 / 3072 - Fiskální ceniny
F:1
1810 RAKOUSKO listina se 6 vtištěnými kolky emise 1803 (Koř.50B, 51B 2x) + 3x kontrolní kolek, různé typy, červená pečeť, velmi vzácná násobná frankatura
🔒 Pouze po přihlášení
3073
122641 / 3073 - Fiskální ceniny
F:1
1811 RAKOUSKO celé noviny Oesterreichischer Beobachter, luxusní novinový kolek 1/2K (W) 811
🔒 Pouze po přihlášení
3074
121457 / 3074 - Fiskální ceniny
F:1
1811 RAKOUSKO listina se 6 (!) signety emise 1803, jednotné kolky 3+6+6Kr + 3 kontrolní kolky, kolkovací úřad Brno
1 900
🔒 Pouze po přihlášení
3075
121807 / 3075 - Fiskální ceniny
F:1
1813 RAKOUSKO krasopisně psaná listina s pečetěmi a podpisy šlechticů, vtištěný kolek 4fl (P) s kolkem kontrolním; dekorativní
🔒 Pouze po přihlášení
3076
121427 / 3076 - Fiskální ceniny
F:1
1814 RAKOUSKO, BAVORSKO napoleonské války, listina se smíšeným kolkováním obou států, 2x tištěný kolek rakouský, 2G a kontrolní a 30Kr, doplněno bavorským kolkem 30Kr, suchá pečeť; velmi dobrý stav
🔒 Pouze po přihlášení
3077
121426 / 3077 - Fiskální ceniny
F:1
1815 RAKOUSKO, NĚMECKO napoleonské války, listina sepsaná v pevnosti Mainz s místními tištěnými kolky a razítky, kotrasignována 2 rakouskými kolky hodnoty 1Gulden; pěkný stav, vzácné
🔒 Pouze po přihlášení
3078
121475 / 3078 - Fiskální ceniny
F:1
1818 RAKOUSKO konvolut 10ks listin se signety jednotnými emisemi 1818, podpisy šlechty, pečetě; velmi dobře zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
3079
121643 / 3079 - Fiskální ceniny
F:1
1818 RAKOUSKO / MILITARIA předtištěné potvrzení armádní pokladny posádky v Zaře na 38Fl a 42Kr, přitištěný kolek 6Kr emise 1818 - "Z" s kontrolním kolkem "ZA", suchá pečeť; bez poškození
🔒 Pouze po přihlášení
3080
121803 / 3080 - Fiskální ceniny
F:1
1827 NIZOZEMSKO, RAKOUSKO francouzsky psaná právní listina kontrasignována v Rakousku, místní vtištěný kolek 45c doplněno rakouskými kolky 15Kr + kontrolní, zajímavá a pěkná razítka
🔒 Pouze po přihlášení
3081
121428 / 3081 - Fiskální ceniny
1827 RAKOUSKO, NIZOZEMSKO francouzsky psaná listina kontrasignována rakouským vyslancem, vytištěny 2 kolky holandské a 2 kolky rakouské, pečetě; velmi dobrý stav, vzácná smišená frankatura!
2 800
🔒 Pouze po přihlášení
3082
121822 / 3082 - Fiskální ceniny
F:1
1835 RAKOUSKO listina s 6 (!) signetami emise 1818, hodnoty 30Kr, 2G a 7G s 3 kolky kontrolními (BR)
450
🔒 Pouze po přihlášení
3083
121565 / 3083 - Fiskální ceniny
F:3
1837 RAKOUSKO kalendář brněnské diecéze z roku 1837 s vtištěným kalendářním kolkem vysoké hodnoty 12Kr, zdobený titulní list, pěkná zlacená vazba; velmi dobrý stav, vzácné!
🔒 Pouze po přihlášení
3084
121792 / 3084 - Fiskální ceniny
F:1
1841-52 RAKOUSKO konvolut 6 listin se smíšenými frankaturami zásobních a jednotných kolků emise 1836 a 1840; velmi dobrý stav, zajímavé a hledané
🔒 Pouze po přihlášení
3085
121648 / 3085 - Fiskální ceniny
F:1
1855-65 HABSBURSKÁ MONARCHIE druhotná smíšená frankatura I. emise 15Kr C.M. a II. 4, 15 a 75Kr na postupně obnovované smlouvě, podpis šlechtice; zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
3086
116541 / 3086 - Fiskální ceniny
1855-65 HABSBURSKÁ MONARCHIE kupní smlouva z roku 1855, znovu soudně otevřena v roce 1865, podpis a nalepený erb šlechtice, dodatečná smíšená fiskální frankatura emisí 1854 kolek 15Kr C.M. a emise 1864 s kolky 4Kr, 15Kr a 75Kr
🔒 Pouze po přihlášení
3087
116540 / 3087 - Fiskální ceniny
1857-60 HABSBURSKÁ MONARCHIE nájemní smlouva z roku 1857, prodloužená a v obou případech ratifikována hrabětem Mitrovským v roce 1860, dodatečná fiskální smíšená frankatura emisí 1854 kolek 30Kr C.M. a 1858 kolky 4Kr a 15Kr; zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
3088
121630 / 3088 - Fiskální ceniny
F:4
1859-70 RAKOUSKO-UHERSKO nájemní smlouva z roku 1859 s 2x prodlouženou platností, v roce 1864 a 1870 s trojnásobnou (!) smíšenou druhotnou frankaturou emisí 1858 25Kr,1Fl, 1866 50Kr a 2Fl, 1870 50Kr a 2x 1Fl, zajímavá razítka, signováno hrabětem Mitrovským; výraznější vyžehlený svislý přehyb
🔒 Pouze po přihlášení
3089
121452 / 3089 - Fiskální ceniny
1859-70 RAKOUSKO-UHERSKO několikrát prodloužená nájemní smlouva s kolky emisí 1858, 1870 a 1875, barevná razítka, druhotná smíšená frankatura; zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
3090
121501 / 3090 - Fiskální ceniny
F:1
1860-1916 RAKOUSKO-UHERSKO konvolut drážních nákladních listů s firemními přítisky a s hlavičkou železničních společností, razítka, nálepky, poznámky, kolky lepené i vtištěné
🔒 Pouze po přihlášení
3091
121450 / 3091 - Fiskální ceniny
1863-76 HABSBURSKÁ MONARCHIE několikrát prodloužená nájemní smlouva s kolky emisí 1858, 1871 a 1875 s podpisy šlechtice, barevná razítka, druhotná smíšená frankatura; velmi dobrý stav
🔒 Pouze po přihlášení
3092
121453 / 3092 - Fiskální ceniny
F:3
1863-77 RAKOUSKO-UHERSKO kombinace druhotné a prvotní smíšené emise na jedné listině, několikrát prodloužená nájemní smlouva s kolky emisí 1858, 1870 a 1877, při zápisu ze dne 17.3.1870 byl použit kolek 12Kr emise 1866 (2.dotisk) a kolky 1, 50Kr emise 1870 - zde prvotní smíšená emise, ratifikace hrabě Mitrovský, razítka; bez poškození
2 800
🔒 Pouze po přihlášení
3093
121442 / 3093 - Fiskální ceniny
1866 RAKOUSKO listina ze dne 22.8.66 s platným kolkem 7Kr emise 1866 a již půl roku neplatným kolkem 25Kr emise 1858, znehodnoceno křížovým škrtem, prvotní smíšená frankatura; bez poškození
🔒 Pouze po přihlášení
3094
121441 / 3094 - Fiskální ceniny
1868 RAKOUSKO - UHERSKO listina ze dne 17.8.68 s kolkem 3Kr emise 1866, Koř.127 a kolkem 10Kr emise 1858 (kolek neplatný již dva a půl roku), Koř.89, prvotní smíšená frankatura s nalepeným kolkem; bez poškození
🔒 Pouze po přihlášení
3095
116554 / 3095 - Fiskální ceniny
F:1
1870 RAKOUSKO-UHERSKO kvitance z 31.3.1870 s prvotní smíšenou frankaturou emisí 1866 kolek 25Kr a 1870 kolek 7Kr, poslední den platnosti pro kolek 25Kr; bez poškození, kolek 7Kr přes okraj
🔒 Pouze po přihlášení
3096
121455 / 3096 - Fiskální ceniny
F:1
1870 RAKOUSKO-UHERSKO listina ze dne 2.3.1870 s vylepeným kolkem 7Kr emise 1866 (2.dotisk) Koř.125A, poslední měsíc platnosti doplněno kolkem 12Kr emise 1870 (2. den platnosti), prvotní smíšená frankatura; luxusní stav
🔒 Pouze po přihlášení
3097
121563 / 3097 - Fiskální ceniny
F:1
1870 RAKOUSKO-UHERSKO předtištěná listina Böhm. Sparkasse s kolky emise 1870, hodnoty 15 a 20fl, znehodnoceno přepisem; bez poškození
🔒 Pouze po přihlášení
3098
121543 / 3098 - Fiskální ceniny
F:1
1871 RAKOUSKO-UHERSKO tištěná smlouva s efektní vícenásobnou 5 barevnou vysokou frankaturou kolků emise 1870, znehodnoceno přepsáním, obsahuje kolky 20fl 2x, 10fl malý rok, 2fl 2x, 90Kr, 1Kr; pouze přeloženo, dekorativní!
🔒 Pouze po přihlášení
3099
119679 / 3099 - Fiskální ceniny
F:1
1874 RAKOUSKO / NÁKLADNÍ LISTY sestava 2ks nákladních listů, vtištěný kolek 5Kr (1871), úřední razítko FALKENAU (Sokolov); listinné kolky 1Kr a 4Kr (1875), Karlsbad; zajímavé
Zařazeno : Fiskální ceniny, U:A3v–
🔒 Pouze po přihlášení
3100
121634 / 3100 - Fiskální ceniny
F:1
1874 RAKOUSKO-UHERSKO listina - vyúčtování odvedené práce z 31.12.1874 s prvotní smíšenou frankaturou emisí 1870 2-páska hodnoty 5Kr a emise 1875 1Kr a 2Kr, emise kolků 1875 byla platná až od 1.1.1875 = použití před dobou platnosti!
🔒 Pouze po přihlášení
3101
121557 / 3101 - Fiskální ceniny
F:1
1874 RAKOUSKO-UHERSKO smlouva s vícenásobnou 5-barevnou frankaturou v záhlaví, kolky emise 1870, hodnoty 12fl s průsvitkou, 6fl 2x se strojovým obtiskem hodnotového údaje v trojúhelníku jedné zn., 2fl, 1fl s průsvitkou, 50Kr + další 3ks kolků 50Kr na dalších stranách, doplněno 3 červenými pečetěmi; zachovalé
🔒 Pouze po přihlášení
<< První  < Předchozí    Další >  Konec >>

20.09.2018 08:20