Písemná aukce 31 / Faleristika

121907
1908 FRANZ JOSEF I. Jubilejní hospodářsko-průmyslová výstava v Kroměříži, masivní medaile z patinovaného železa, průměr 85mm, vyrobily Knížecí arcibiskupské železárny ve Frýdlantě, hezké, vyvolávací cena:
121913
1916 ODZNAKY / MILITARIA čepicový odznak rakousko-uherských císařských myslivců, rozměry cca 30x50mm, na rubu výrobce Brüder Schneider Wien, poškozené uchycovací očko, vyvolávací cena:
121916
1960 ODZNAKY / MILITARIA odznak absolventa Vojenské akademie, I. typ po r. 1960, punc Ag 925, Zukov, vyvolávací cena:
121828
1938 ODZNAKY / PROPAGANDA Hitler, Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer, průměr 28mm, spona, plech, otřená zlatá barva, bez letopočtu, vyvolávací cena:
121918
1968 ODZNAKY / TOTALITA vlastenecký odznak Čs. rozhlasu Plzeň z období krátce po okupaci ČSR vojsky Varšavské smlouvy jako připomínka hrdinství (plzeňský rozhlas nebyl umlčen a nadále vysílal !), výroba odznaků trvala jen krátce, dochovalo se málo kusů, vyvolávací cena:
121020
1930 PLAKETA Stavba dráhy Handlová–Hornia Štubňa, pamětní plaketa vydaná u příležitosti proražení tunelu, průměr 40mm, kvalita 2/2, hrana, vyvolávací cena:
121908
1980 TOTALITA, MILITARIA masivní medaile Za obětavou službu, vyrobeno z patinovaného železa, průměr 85mm, na rubu silueta Plzně, hrad Radyně a tanky; včetně etuje, zajímavé, vyvolávací cena:
121892
1945-47 ÚČELOVÁ ZNÁMKA strojírna Kameníček, později TOS Hostivař, čís. 142, jednostranná, průměr 36mm, vyvolávací cena:
121896
1905 ÚČELOVÁ ZNÁMKA / PIVOVARNICTVÍ Staroplzenecký pivovar, oboustranná, průměr 30mm, vyvolávací cena:
121894
1904 ÚČELOVÁ ZNÁMKA / PIVOVARNICTVÍ Štěnovický pivovar Plzeň, oboustranná, průměr 26mm, vyvolávací cena:
121899
1910 ÚČELOVÁ ZNÁMKA / SOKOL hostinská komise Klatovy, oboustranná, průměr 22mm, vyvolávací cena:
121901
1875-1930 ŽETONY / NĚMECKO sestava 16ks hracích žetonů a účelových známek, různý stav, vyvolávací cena: