Písemná aukce 33 / Pohlednice
3859
1934 PHILIPS "SUPER - INDUCTANCE" RADIO, barevná kreslená pohlednice, VF, poštovně použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3860
1947 SKAUTING Jamboree de la Paix, skaut s vlajkou, celobarevná, velký formát, prošlá se zn. vydanou ke stejné příležitosti a strojovým PR 18.VIII.47, pouze mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3861
1929-47 SOKOL sestava 6ks pohlednic s námětem Sokola, zájezd do Plzně, župní slet v Ústí nad Labem, slet v Chrudimi, šibřinky Sokola v Náchodě; 1x prošlá, 1x vzadu popsaná, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3862
1901-48 [SBÍRKY] SOKOL sestava více než 300ks pohlednic se sokolskou tématikou, všesokolské slety, mj. vydání USA, Francie, Anglie, Rakousko, Jugoslávie a Rusko, k tomu příměs celistvostí, vše v kartónové krabici, příjemná cena
Vyvolávací cena: Kč
3863
1936 IV. ZOH Ga-Pa, skokan na lyžích v letu, velký formát, barevná, se strojovým propagačním razítkem; stopy po dvou nálepkách na obrazové straně
Vyvolávací cena: Kč
1936 štafeta olympijské pochodně LOH BERLIN, běžec s vyznačenou trasou, velký formát, barevné, neprošlé s razítky trasy; pouze mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3865
1910-40 [SBÍRKY] partie 380ks námětových pohlednic, Vánoce, Velikonoce, Josef, myslivost, Čs. legie, Salač, Kvěchová aj.; různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3866
1898-1900 ŠLECHTICKÁ KORESPONDENCE, dýha, sestava 2ks pohlednic - kresba na dýze, DA, prošlé, adresováno na Josefinu hraběnku Waldsteinovou; bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3867
1916 čert, pozdrav od čerta z pole, prošlé PP, DR FPA č.51/ 5.XII.16, útvarové razítko ubytovací jednotky, zlacená, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3868
1900-40 [SBÍRKY] sestava 110ks pohlednic, různé náměty, mj. akty, dámy v negližé, umělecké reprodukce aj., standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3869
1950-2000 [SBÍRKY] velká sestava asi 10000ks moderních pohlednic (nepočítáno), různé motivy, uloženo v kartónové krabici, celkem 38kg materiálu, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3870
1926-38 [SBÍRKY] SOKOL sbírka 30ks celistvostí s námětem Sokola, zajímavé pohlednice, propagační nálepky, přítisky, dopisnice, celistvosti s PR, uloženo v kroužkovém zásobníku, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč