Písemná aukce 33 / Filatelie / Evropa / Španělsko
2835
1853 Mi.21, Královna Izabela II. 6R modrá, velmi dobrý střih, sign., kat. 400€
Vyvolávací cena: Kč
2836
1864 Mi.59, Královna Izabela II., hodnota 1R červenohnědá, krásný střih, vzadu 2 malé nálepky a majetnická značka, kat. 180€
Vyvolávací cena: Kč
2837
1874 Mi.139U, Alegorie 25C hnědá, nezoubkovaná 2-páska, navíc s obráceným tiskem známky Mi.135, 2C žlutá, originální barvy i papír, původní lep, zajímavá specialita, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
2839
1930 Mi.554-561, Letecké, Ibero - Americká výstava, kompletní série vč. Mi.560b, kat. cca 100€
Vyvolávací cena: Kč
2840
1931 Mi.20-29 + 30-35, Služební - Panamerický poštovní kongres, vč. emise leteckých zn., všechny s přetiskem "Oficial", kompletní, kat. 75€
Vyvolávací cena: Kč
1938 Mi.721-726U, Ponorková pošta, nezoubkované, běžné nepravidelnosti v lepu, jinak pěkné, chybí ve většině sbírek, signováno, kat. 1.000€
Vyvolávací cena: Kč
1938 Mi.Bl.5, aršík Ponorková pošta, stopy po nálepkách, obvyklé nepravidelnosti v lepu; jeden z nejoblíbenějších aršíků z období předválečné Evropy; mimořádná nabídka
Vyvolávací cena: Kč
2843
1986-92 sestava 5ks známkových sešitků, k tomu známkový sešitek FINSKO z r. 2005
Vyvolávací cena: Kč
2844
+31
1850-1936 [SBÍRKY] rozpracovaná sbírka známek ve Stibůrkově albu, z klasických zn. obsahuje např. Mi.7, 9, 20, dobře zastoupena 30. léta (např. Mi.502-17, 537-53, 582-91), vč. pérových desek, kat. min. 2.440€
Vyvolávací cena: Kč
2845
1850-1910 [SBÍRKY] menší sbírka známek na albových listech, obsahuje i několik relativně lepších kusů, standardní kvalita, některé zn. nepočítány, navíc 3 dopisy, kat. min.1.820€
Vyvolávací cena: Kč
2846
1851-1983 [SBÍRKY] hezká sbírka známek, zajímavá klasika, dublety, uloženo ve 21-listovém zásobníku, vhodné pro další zpracování
Vyvolávací cena: Kč