Písemná aukce 33 / Filatelie / Afrika
3452
1900 MAFEKING Mi.12; SG.11, Přetisk 1s/4P, sign. Richter aj., kat. SG £90
Vyvolávací cena: Kč
3453
1853-63 [SBÍRKY] FALZA sestava 82ks padělků emise Trojúhelník, částečně s popisem, uloženo na 2 zásobníkových listech a kartě A5, jen pro studijní účely
Vyvolávací cena: Kč
3454
1857 Mi.1; SG.4, Korunka 3P, tlačená na růžovém papíru, na malém výstřižku, kat. SG £400
Vyvolávací cena: Kč
3455
1859-69 Mi.A11, 13a, 16 I., Královna Viktorie, sestava 3ks, ze staré sbírky, kat. 115€
Vyvolávací cena: Kč
3456
1867 Mi.14, Královna Viktorie 1Sh zelená, bez lepu, jako * kat. 200€
Vyvolávací cena: Kč
3457
1874 Mi.32a, Královna Viktorie 5Sh růžová, zoubkování 14, fiskální znehodnocení
Vyvolávací cena: Kč
3458
1877 Mi.39 I. + 39 II., Královna Viktorie 1P fialově červená, s ručním přetiskem "½ / HALF", oba typy přetisku, 1ks bez lepu a 1ks nový lep, jako * kat. 100€
Vyvolávací cena: Kč
3461
1935 Mi.32-35; SG.31-34, Jiří V. a Viktoriiny vodopády, svěží, kat.* 30€
Vyvolávací cena: Kč
3462
1935 Mi.32-35; SG.31-34, Jiří V. a Viktoriiny vodopády, svěží, kat.* SG £24
Vyvolávací cena: Kč
3468
1936 R-dopis do Rakouska se 4-barevnou frankaturou výplatních zn., DR MOMA/ 10.5.36 - špatně čitelné, R-nálepka, úřední obálka, vzadu červené 6-úhelníkové raz. MOCAMBUIQUE/ Correos Telegrafos/ 11.5.36, pozn. hrudkou a příchod WIEN 1/ 21.V.36, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3469
1937 Let-dopis do ČSR vyplacený hotově, podací DR LOURENCO MARQUES 22.Ago.37, na letecké nálepce ručně vyznačeno poštovné 5,40Fr, vzadu příchod PRAHA 63/ 1.IX.37, 2x velmi lehký svislý přehyb v obálce; zajímavá destinace
Vyvolávací cena: Kč
3474
1861 Mi.2A; SG.2, Královna Viktorie 6P modrá, sign. Calves, kat. SG £275
Vyvolávací cena: Kč
3475
1863 Mi.4; SG.5, Královna Viktorie - přetisk FOUR PENCE/ 6d karmínová, dobrý střih, sign. Diena, kat. SG £500
Vyvolávací cena: Kč
3477
1908 Mi.39; SG.71, Edvard VII. 10Sh zelená / červená, zelený papír, sign. Calves, kat. SG £225
Vyvolávací cena: Kč
3483
1850-1937 [SBÍRKY] sbírka britských kolonií, vybrané kusy, uloženo na 2 zásobníkových deskách, mj. Mys Dobré naděje 17x Trojúhelník (dřevoryt SG.14 - poškozený levý roh), Transvaal SG.187, Lagos 30-41, Rhodesia librovky 71, 73, 75, Mauritius, Zlatonosné pobřeží atd., v naprosté většině bezvadné kusy, kat. SG £7.670
Vyvolávací cena: Kč
3484
1962-91 [SBÍRKY] SOUTH AFRICA, SOUTH WEST AFRICA sbírka známek a PL, uloženo v 16-listovém zásobníku, kat. 570€, podrobný seznam přiložen
Vyvolávací cena: Kč
3485
1860-1970 [SBÍRKY] sbírka známek ve 3 zásobnících, přetisky, dublety, celkem 6kg materiálu, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena: Kč
3486
1915-68 [SBÍRKY] sestava známek na 4 kartách A5, obsahuje BELGIAN CONGO Mi.130-145, 171-172, NYASALAND Mi.52-64, DOMINICA Mi.118-132, MOZAMBIQUE COMPANY Mi.186-200, CAMEROON Mi.270-288, 296-298, 541-550 a 34ks známek s přetiskem UBANGI-SHARI - CHAD; kat. přes 120€
Vyvolávací cena: Kč