Sálová aukce 24 / Filatelie / ČSR I. / Hradčany - celistvosti

86273 - 1920 ústřižek poštovní průvodky vyfr. zn. Hradčany 30h tmavě
1920 ústřižek poštovní průvodky vyfr. zn. Hradčany 30h tmavě fialová, Pof.13Aa, perforace HZ 13¾ : 13½, znárodněné DR PLANICE 16/7 20 ; lehké přehyby ústřižku mimo zn. a vzadu stopa po přilepení, zk. Gi, Kar
Vyvolávací cena:
86411 - 1918 R dopis zaslaný 2. den vydání Hradčanských známek (!),
1918 R dopis zaslaný 2. den vydání Hradčanských známek (!), vyfr. 3-páskou zn. 5h a 10h, Pof.3, 5, DR PRAHA 1/ 19.XII.18, adresováno na Karel J. Levec v Praze, vzadu zkoušeno Šablatúra; bez poškození, dekorativní kus, ojedinělá nabídka!
Vyvolávací cena:
82691 - 1918 obyčejný dopis zaslaný 4. den vydání Hradčanských známe
1918 obyčejný dopis zaslaný 4. den vydání Hradčanských známek, vyfr. smíšenou frankaturou zn. Pof.5, Hradčany 10 h červená a půlenou rakouskou známkou Karel 25h modrá, DR RAUDNITZ 21.12.1918, mírně zašlé, jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
82690 - 1918 pohlednice vyfr. zn. 10h červená, Pof.5, DR KROMĚŘÍŽ/ 3
1918 pohlednice vyfr. zn. 10h červená, Pof.5, DR KROMĚŘÍŽ/ 31.XII.1918 - velmi pěkný otisk, naprosto zachovalé
Vyvolávací cena:
86149 - 1919 nejranější známé použití Hradčanských zn. na Slovensku
1919 nejranější známé použití Hradčanských zn. na Slovensku 5.1.1919(!), větší díl uherské dobírkové průvodky vyfr. smíšenou frankaturou uherských zn. Mi.190, 215 a Hradčany 10h červená, Pof.5, DR LÉDECZ 919 Jan. 5. (Ladce); skartovací otvor mimo zn., zachovalé, zcela ojedinělá nabídka!!
Vyvolávací cena:
88520 - Staženo Pof.25 STs, ústřižek poštovní průvodky vyfr. mj. svi
Staženo

Pof.25 STs, ústřižek poštovní průvodky vyfr. mj. svislou 2-páskou zn. 500h se spojeným spirálovým typem, DR CVIKOV 28.V.20, zk. Gi, kat. jen zn. 15.000Kč
Vyvolávací cena:
Staženo
86510 - 1918 sestava 4ks celistvostí s raným použitím Hradčanských z
1918 sestava 4ks celistvostí s raným použitím Hradčanských zn., pohlednice se zn. 10h a DR KRÁLOVO POLE 24.XII.18, dopis na zadní straně zn. 2x 10h se SR PRAHA 1/ 30.XII.18, pohlednice se zn. 10h a SR PRAHA 1/ 30.XII.19 a pohlednice s 2-páskou zn. 5h a DR NÁCHOD 31.XII.18; vše zachovalé
Vyvolávací cena:
86169 - 1919 2ks dobírkových průvodek, z toho 1x uherský formulář, v
1919 2ks dobírkových průvodek, z toho 1x uherský formulář, vyfr. mj. spěšnými zn. 2h, Pof.S1, dále zn. Hradčany Pof.2, 8, znehodnoceno DR VÁGUJHELY 919 Jun.23 a VARANÓ 919 Maj.26.; uherský formulář s přehyby a stopami po přilepení
Vyvolávací cena:
86291 - 1919 2x těžší R+Ex dopis adresovaný do Rakouska v II.TO a pr
1919 2x těžší R+Ex dopis adresovaný do Rakouska v II.TO a prošlý čs. cenzurou, vyfr. častečně i na zadní straně zn. Pof.3, 5 14x, uherské DR ZSOLNA 919 Okt.18., doplněno červeným řádkovým raz. "Vojenským úřadem otevřeno"; pouze lehké přehyby, zachovalé, ojedinělá a dekorativní celistvost!
Vyvolávací cena:
86295 - 1919 3ks R dopisů zaslaných na Slovensku v II.TO, různé boha
1919 3ks R dopisů zaslaných na Slovensku v II.TO, různé bohaté frankatury, uherská DR BÁRTFA 919 Okt.8., ZSOLNA 919 Aug.11., MATEÓCZ 919 Aug.12., z toho 2x firemní korespondence, bez poškození, dekorativní kusy!
Vyvolávací cena:
86447 - 1919 3ks těžších R dopisů z I.TO, různé smíšené frankatury z
1919 3ks těžších R dopisů z I.TO, různé smíšené frankatury zn. Pof.14, 12, 8, 3, předběžná DR a R nálepky KATEŘINKY, SVITÁVKA a ČERNÁ HORA; zachovalé dekorativní kusy!
Vyvolávací cena:
87959 - 1919 bankovní cenné psaní vyfr. zn. Pof.14 a 15, znárodněné
1919 bankovní cenné psaní vyfr. zn. Pof.14 a 15, znárodněné DR Praha 1/ 14.V.19, pozn. hrudkou, vzadu pečetě Böhmische Union-Bank, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
86232 - 1919 celý novinový rukáv formátu A4 vyfrankovaný 100-násobno
1919 celý novinový rukáv formátu A4 vyfrankovaný 100-násobnou frankaturou zn. 1h, Pof.1C, pod nalepenými zn. tisk titulu "Literární noviny", příchozí DR BUDĚJOVICE 8.XI.19; zachovalé, výjimečná frankatura!!
Vyvolávací cena:
86432 - 1919 dopis vyfr. zn. 25h ultramarínová, Pof.10Nc, znehodnoce
1919 dopis vyfr. zn. 25h ultramarínová, Pof.10Nc, znehodnoceno DR PRAHA 1/ 13.X.19; bez poškození, zk. a označeno Karásek
Vyvolávací cena:
86193 - 1919 doporučený tiskopis zaslaný do Německa poslední den I.T
1919 doporučený tiskopis zaslaný do Německa poslední den I.TO (!), malá obálka vyfr. zn. 30h žlutá, Pof.12, DR ALT EHRENBERG 14.V.19, vráceno zpět s fialovým rámečkovým raz. Zurück Einfuhrt unzulässig! ...Dresden.; bez poškození
Vyvolávací cena:
86390 - 1919 firemní Ex dopis zaslaný do Rakouska v I.TO (!), vyfr.
1919 firemní Ex dopis zaslaný do Rakouska v I.TO (!), vyfr. zn. Pof.5 6x, 8, znárodněné DR PLZEŇ 3/ 10.V.19, vzadu příchozí DR LINZ 12.V.19; bez poškození, ojedinělá frankatura, dekorativní celistvost!
Vyvolávací cena:
86294 - 1919 firemní R+Ex dopis na Slovensku, vyfr. zn. Pof.5, 10, 2
1919 firemní R+Ex dopis na Slovensku, vyfr. zn. Pof.5, 10, 20, uherské DR RÓZSAHEGY 919 Jul.9., vzadu příchozí DR TURÓCZSZENTMÁRTON 919 Jul.10.; bez poškození, dekorativní kus!
Vyvolávací cena:
88740 - 1919 FISKÁLNÍ POUŽITÍ  účet fy Karl ROLLER, BOR U TACHOVA (H
1919 FISKÁLNÍ POUŽITÍ účet fy Karl ROLLER, BOR U TACHOVA (Haid), vyfr. zn. Pof.5 Hradčany 10h červená, znehodnoceno razítkem, datováno 10.6.1919, křížový sklad, otřepy v pravém okraji, reparace v horním okraji, přesto velmi vzácné
Vyvolávací cena:
86415 - 1919 odpovědní firemní R dopis z II.TO, vyfr. zn. Pof.5, 7,
1919 odpovědní firemní R dopis z II.TO, vyfr. zn. Pof.5, 7, 15, znárodněné DR NEDVĚDICE 20.XI.19, počeštěná rakouská R nálepka; bez poškození, dekorativní vícebarevná frankatura!
Vyvolávací cena:
86518 - 1919 pohlednice vyfr. zn. 15h ze VII. TD, ZP 46, DR FREUDENT
1919 pohlednice vyfr. zn. 15h ze VII. TD, ZP 46, DR FREUDENTHAL, SCHLES. 17.X.19, zk. a označeno Škaloud
Vyvolávací cena:
86235 - 1919 R dopis do Německa zaslaný v I.TO, vyfr. zn. Pof.1 20x
1919 R dopis do Německa zaslaný v I.TO, vyfr. zn. Pof.1 20x (z toho 10-blok na zadní straně),10a, S1, znárodněné DR PRAHA / 28/3 19, provizorní R razítko, prošlé kontrolou a vráceno zpět; bez poškození, dekorativní kus!
Vyvolávací cena:
86421 - 1919 R-dopis vyfr. 3-páskou zn. 25h černofialová, Pof.11a, D
1919 R-dopis vyfr. 3-páskou zn. 25h černofialová, Pof.11a, DR MANĚTÍN 15/12 19, lehký přehyb a vzadu stopy po přilepení, zk. Kar
Vyvolávací cena:
86413 - 1919 R dopis z II.TO s provizorním R-označením, vyfr. zn. Po
1919 R dopis z II.TO s provizorním R-označením, vyfr. zn. Pof.3, 5, 17, DR SCHÖNFELD b. PETSCHAU 28/5 19, vzadu příchozí DR ELBOGEN 29/5 19; vzadu stopy po přilepení jinak velmi dekorativní!
Vyvolávací cena:
86362 - 1919 R dopis zaslaný jako dobírka na 5,65K, malá obálka vyfr
1919 R dopis zaslaný jako dobírka na 5,65K, malá obálka vyfr. zn. Pof.15 2x, znárodněné DR JINDŘICHŮV HRADEC 18/7 19, vzadu firemní přelepka Fotograf B.V.Liška J.Hradec a příchozí DR STUDENÁ 19.VII.19; obálka několik natržení v okrajích a přehyby, přesto malý výskyt dobírkových zásilek!
Vyvolávací cena:
86361 - 1919 R dopis zaslaný jako dobírka na 6,60K, úřední obálka vy
1919 R dopis zaslaný jako dobírka na 6,60K, úřední obálka vyfr. zn. Pof.7A, 19, znárodněné DR PRAHA 5/ 9/8 19, dosílané z Podbořan do Podhořan, DR PODERSAM 10.VIII.19 a PODHOŘANY nad VLTAVOU 11.VIII.19; obálka několik natržení v okrajích, přesto malý výskyt dobírkových zásilek!
Vyvolávací cena:
86379 - 1919 rakouský formulář zpětné hlášení, vylepena zn. 20h modr
1919 rakouský formulář zpětné hlášení, vylepena zn. 20h modrozelená, Pof.8 s DR PLADEN 10.XII.19, podací DR BRUCH in BÖHMEN 8.XII.19; přehyby a stopy po přilepení na adresní straně
Vyvolávací cena:
86138 - 1919 sestava 23ks ústřižků poštovních průvodek + 2x větší dí
1919 sestava 23ks ústřižků poštovních průvodek + 2x větší díl vše se souběžnými frankaturami Hradčany a rakouské výplatní Koruna - Znak mj. Koruna 3h, 6h, 12h, Mi.185-199; zachovalé
Vyvolávací cena:
86297 - 1919 sestava 2ks Ex-dopisů podaných na Slovensku v I. a II.T
1919 sestava 2ks Ex-dopisů podaných na Slovensku v I. a II.TO, 1x vyfr. zn. Pof.8 4x, DR ZSOLNA 919 Feb.25. s pozn. "Expres jen za dne k dodání" vzadu DR PRAHA TGF 25.II.19 - prošlé potrubní poštou, 1x dopis vyfr. zn. Pof.7 5x (z toho 1x I.typ spirály) a vzadu Pof.5, DR PÖSTYÉN 919 Aug.26. a raz. Express, vzadu příchozí DR TROPPAU 27.VIII.19; lehké přehyby, zachovalé
Vyvolávací cena:
86163 - 1919 sestava 2ks velkých uherských peněžních  průvodek bez p
1919 sestava 2ks velkých uherských peněžních průvodek bez podacích ústřižků, vyfr. zn. Hradčany, obě s hodnotou 3h fialová (!), Pof.2 + 2x Pof.8, Pof.2 + 2x Pof.7A, DR PARNÓ 919 Sep.23.; 1x lehké přehyby v okrajích
Vyvolávací cena:
86473 - 1919 sestava 3ks celistvostí z I.TO, 1x R+Ex dopis vyfr. zn.
1919 sestava 3ks celistvostí z I.TO, 1x R+Ex dopis vyfr. zn. Pof.20, 3 se znárodněným DR KOSTELEC nad ORLICÍ 25.IV.19, 2x R dopis vyfr. zn. Pof.14, 3 s DR PRAHA 6/ 1.IV.19 a další vyfr. zn. Pof.10, 8 se znárodněným DR LIBICE nad CIDLINOU 6/4 19; vše zachovalé
Vyvolávací cena:
86157 - 1919 sestava 4ks malých uherských poštovních průvodek, vše v
1919 sestava 4ks malých uherských poštovních průvodek, vše vyfr. smíšenou frankaturou hradčanských a uherských zn. Mi.197, 195, 215 2x, DR TURDOSSIN, a 2 druhy DR LIPTÓSZENTMIKLÓS; bez poškození
Vyvolávací cena:
86131 - 1919 sestava 7ks ústřižkú poštovních průvodek vyfr. mj. zn.
1919 sestava 7ks ústřižkú poštovních průvodek vyfr. mj. zn. 3h fialová, Pof.2, většinou jako dofrankování uherských průvodkových formulářů, různá DR KECS, ÓTURA, NAGYSURÁNY, NAGYTURÁNY, NAGYMEGIFR a další; zachovalé, malý výskyt!
Vyvolávací cena:
86449 - 1919 sestava 8ks R dopisů z II. TO, bohaté smíšené frankatur
1919 sestava 8ks R dopisů z II. TO, bohaté smíšené frankatury zn. Pof.15, 14, 12, 8, 3, vše předběžná DR a rakouské žluté R nálepky pošt jako HUSTOPEČE, OLEŠNICE, TELČ, NĚMECKÁ RYBNÁ, SVITÁVKA, FULNEK, STARÁ ŘÍŠE a ČERNÁ HORA; převážně dobrá kvalita, mnohé dekorativní kusy!
Vyvolávací cena:
86469 - 1919 tiskopis zaslaný jako R s doručenkou v II.TO (!), vyfr.
1919 tiskopis zaslaný jako R s doručenkou v II.TO (!), vyfr. zn. Pof.20, 3, znárodněné DR 16.VI.19, vyznačeno Tiskopis, Návratka a razítko Do vlastních rukou, na zadní straně příchozí DR BU...17.VI.19; zachovalé pouze v dolním okraji drobné natržení, zcela ojedinělá frankatura!
Vyvolávací cena:
86167 - 1919 uherská stvrzenka na telefon s poplatky uhrazenými hrad
1919 uherská stvrzenka na telefon s poplatky uhrazenými hradčanskými zn. Pof.4, 10, 14, DR MAGARSZEG 919 Maj.20; bez poškození
Vyvolávací cena:
86181 - 1919 ústřižek poštovní průvodky vfr. mj. zn. Hradčany 75h I.
1919 ústřižek poštovní průvodky vfr. mj. zn. Hradčany 75h I. spirálový typ, Pof.18 IIs, uherské jednokruhové DR KORLÁTKO 919 Dec/3; bez poškození, zk. Kar.
Vyvolávací cena:
88758 - 1919 větší díl poštovní poukázky vyfr. tříbarevnou frankatur
1919 větší díl poštovní poukázky vyfr. tříbarevnou frankaturou zn., Pof.3, 5, 20, znehodnoceno velmi pěkným jednokruhovým DR JAVORINA 919 Jul/5; pouze lehké skvrny
Vyvolávací cena:
86306 - 1919-20 2ks cenných psaní na tiskopisových obálkách s monogr
1919-20 2ks cenných psaní na tiskopisových obálkách s monogramem ČSR, 1x na 20.000K vyfr. zn. Pof.22 7x, 11, DR BÖHM. LEIPA 25.IX.19, druhý kus na 300K vyfr. zn. Pof.16 2x, 4B 2x, znárodněné DR VRŠOVICE 7.VI.20 a vzadu příchozí DR ČKYNĚ 8.VI.20, obálka otevřena ze dvou sousedních stran, oba dopisy s částečně zachovalými pečetěmi
Vyvolávací cena:
86434 - 1919-20 2ks firemních dopisů vyfr. 2-násobnou frankaturou zn
1919-20 2ks firemních dopisů vyfr. 2-násobnou frankaturou zn. 40h, Pof.14, 1x Ex dopis v I.TO vyfr. rohovou 2-páskou zn. 40h s DR BOHUMÍN 8.V.19 vzadu příchozí DR DOMBROWA 9.V.19; 1x předtištěná obálka zaslaná jako R v III.TO vyfr. 2-páskou zn. 40h, DR TEREŠOV 2.IV.20 s otiskem znárodněného razítka poštovny MLEČICE; bez poškození, dekorativní!
Vyvolávací cena:
86511 - 1919-20 sestava 12ks celistvostí s jednokruhovými razítky (!
1919-20 sestava 12ks celistvostí s jednokruhovými razítky (!) na hradčanské frankatuře, obsahuje 7ks R dopisů z pošt OSTROH, ST.GEORGENTHAL, JEDNOV, TĚCHOBUZ, WALTSCH (horší otisk), SEEWIESEN i. BÖHMEN, KRONSTADT i. BÖHMEN, doplněno 3 lístky, dopisem a ústřižkem poštovní průvodky s razítky pošt GÖRTAU (horší otisk), JAHANNESBERG i. GABLONZ, ZÁMECKÁ ROŽÍNKA, TYSSA, TACHAU; část dopisů v horší kvalitě jako chybějící klopy, otevřená obálka z více stran atd., přesto ojedinělé!
Vyvolávací cena:
86475 - 1919-20 sestava 12ks dopisů zaslaných v II.TO, z toho 3ks ja
1919-20 sestava 12ks dopisů zaslaných v II.TO, z toho 3ks jako R+Ex, 3ks jako Ex, 5ks jako R, vše s různými smíšenými frankaturami pouze hradčanských známek; zachovalé, mnohé dekorativní kusy! výhodná nabídka!
Vyvolávací cena:
86474 - 1919-20 sestava 12ks dopisů zaslaných v II.TO, z toho 4ks ja
1919-20 sestava 12ks dopisů zaslaných v II.TO, z toho 4ks jako R+Ex, 2ks jako Ex, 5ks jako R + 1ks obyčejný dopis s násobnou frankaturou, vše s různými smíšenými frankaturami pouze hradčanských známek; zachovalé, mnohé dekorativní kusy!
Vyvolávací cena:
86401 - 1920 2ks dopisů adresovaných do Jugoslávie, 1x firemní R dop
1920 2ks dopisů adresovaných do Jugoslávie, 1x firemní R dopis v II.TO vyfr. zn. Pof.4, 8, 15, DR SLEZSKÁ OSTRAVA 12.II.20, vráceno zpět, 1x Ex dopis z III.TO vyfr. zn. Pof.13B, 19, DR PRAHA 8.XII.20; menší natržení v okraji obálek
Vyvolávací cena:
86471 - 1920 2x těžší R dopis zaslaný v IV.TO vyfr. 15-násobnou (!)
1920 2x těžší R dopis zaslaný v IV.TO vyfr. 15-násobnou (!) frankaturou zn. 15h, Pof.7B, 1x zn. na přední straně, ostatní ve dvou blocích na zadní straně, znehodnoceno DR KARDAŠOVA ŘEČICE 13.X.20; zachovalé
Vyvolávací cena:
86303 - 1920 cenné psaní na 14.000K podané ve firemní obálce, vyfr.
1920 cenné psaní na 14.000K podané ve firemní obálce, vyfr. zn. Pof.26, 25, 143, DR BRNO 1/ 3.XI.20, vzadu příchozí DR VELKÉ MEZIŘÍČÍ 9.XI.20; bez pečetí jinak zachovalé, dekorativní kus!!
Vyvolávací cena:
88861 - 1920 cenné psaní vyfr. zn. Pof.5A, 22A, 140, DR KRNOV 20.VII
1920 cenné psaní vyfr. zn. Pof.5A, 22A, 140, DR KRNOV 20.VIII.20, vzadu 2x pečeť, příchod OSOBLAHA 21.VIII.20, zk. Kar, mimořádné
Vyvolávací cena:
82692 - 1920 dopis zaslaný z Vídně do Sedlece nad Vltavou, nedostate
1920 dopis zaslaný z Vídně do Sedlece nad Vltavou, nedostatečně vyplacený, SR WIEN/13.IV.20, zatížený doplatným 1,20K, použity známky Hradčany s ručním přepisem "Doplatit" - znehodnoceno DR PODBABA, zajímavý doklad, pěkný stav
Vyvolávací cena:
86194 - 1920 firemní dekorativní obálka Grandhotelu Tátrafüred zasla
1920 firemní dekorativní obálka Grandhotelu Tátrafüred zaslaná jako 2x těžší R do Anglie poslední den III.TO (!), bohatá frankatura hradčanských zn. na přední i zadní straně v celkové výši 1,60 Kč, podací DR TATRANSKÝ STARÝ SMOKOVEC 31.VII.20; horní okraj obálky zastřižen a lehce reparován
Vyvolávací cena:
86417 - 1920 firemní těžší R+Ex dopis z II.TO vyfr. 6-násobnou frank
1920 firemní těžší R+Ex dopis z II.TO vyfr. 6-násobnou frankaturou zn. 25h fialová, Pof.11A, znárodněné DR HRADEC KRÁLOVÉ 16.I.20; bez poškození, dekorativní kus!
Vyvolávací cena:
86456 - 1920 obyčejný dopis z II. TO vyfr. 25-násobnou frankaturou z
1920 obyčejný dopis z II. TO vyfr. 25-násobnou frankaturou zn. 1h, Pof.1, na přední straně 5-páska a vzadu rohový 20-blok s počítadly, SR PRAHA 2.I.20; zachovalé, hledaná frankatura!
Vyvolávací cena:
86517 - 1920 pohlednice vyfr. zn. 15h s příčkovým typem Pof.7E IIp,
1920 pohlednice vyfr. zn. 15h s příčkovým typem Pof.7E IIp, ZP 4, TD 1, DR Olomouc 16.I.20, zk. a označeno Škaloud
Vyvolávací cena:
86452 - 1920 R dopis zaslaný v II.TO, vyfr. mj. 3ks 2-pásek zn. 10h
1920 R dopis zaslaný v II.TO, vyfr. mj. 3ks 2-pásek zn. 10h červená s vynechanou vodorovnou perforací (!), Pof.4D 6x, 7D, znehodnoceno DR PRAHA 1/ 12.I.20; bez poškození
Vyvolávací cena:
86128 - 1920 sestava 3ks větších dílů průvodek vyfr. hradčanskými zn
1920 sestava 3ks větších dílů průvodek vyfr. hradčanskými zn. vysokých hodnot, mj. Pof.26, 25, 23 (soukromá perforace), znehodnoceno DR ČESKÁ LÍPA, SVITAVY a HRADEC NAD NISOU, 1x zk. Šablatura, zachovalé
Vyvolávací cena:
86465 - 1920 sestava 4ks dopisů s bohatými frankaturami zn. 1h a 3h
1920 sestava 4ks dopisů s bohatými frankaturami zn. 1h a 3h ve smíšených frankaturách s dalšími hodnotami z II.TO, obsahuje R dopis s DR WAGSTADT, 2x obyčejný dopis s DR POLIČKA a KRÁL. VINOHRADY, 1x tiskopis s DR PRAHA 7; bez poškození, dekorativní kusy!
Vyvolávací cena:
86404 - 1920 sestava 4ks dopisů zaslaných do USA z II. a III. TO, z
1920 sestava 4ks dopisů zaslaných do USA z II. a III. TO, z toho 2x jako R, 1x jako těžší R dopis a 1x obyčejný dopis, různé zajímavé frankatury, jako jednonásobná 100h, 4-násobná frankatura zn. 25h fialová atd., příchozí razítka; vše zachovalé se stopami poštovního provozu
Vyvolávací cena:
86480 - 1920 sestava 8ks dopisů zaslaných v III.TO, z toho 1ks jako
1920 sestava 8ks dopisů zaslaných v III.TO, z toho 1ks jako R+Ex, 1ks jako Ex, 6ks jako R, vše s různými smíšenými frankaturami pouze hradčanských známek; zachovalé, mnohé dekorativní kusy!
Vyvolávací cena:
86196 - 1920 těžší R+Ex-dopis formátu A4 zaslaný do Německa v III.TO
1920 těžší R+Ex-dopis formátu A4 zaslaný do Německa v III.TO s bohatou frankaturou zn. Hradčany 1h na zadní straně 56ks Pof.1C a na přední straně 27ks zn. 5h Pof.4B, podací DR CHRASTAVA 17.V.20, prošlé německou cenzurou, příchozí DR ZITTAU 20.5.20; lehký přehyb, zachovalé, ojedinělá frankatura!!
Vyvolávací cena:
88793 - 1920 ústřižek poštovní průvodky vyfr. mj. zn. 10h zelené nep
1920 ústřižek poštovní průvodky vyfr. mj. zn. 10h zelené neperforovaná, Pof.6N,10A, DR RIMAVSKÁ SOBOTA 21.V.20; stopy po nálepkách
Vyvolávací cena:
88530 - 1920 větší díl balíkové průvodky zaslané Ex (!), vyfr. jedno
1920 větší díl balíkové průvodky zaslané Ex (!), vyfr. jednonásobnou frankaturou zn. 500h, Pof.25, DR LÁZNĚ BĚLOHRAD 21.VI.20, výjimečná frankatura pro III.TO; bez poškození
Vyvolávací cena:
86482 - 1920-21 sestava 8ks R dopisů zaslaných ve IV.TO, vše s různý
1920-21 sestava 8ks R dopisů zaslaných ve IV.TO, vše s různými smíšenými frankaturami pouze hradčanských známek; zachovalé, mnohé dekorativní kusy!
Vyvolávací cena: