Sálová aukce 24 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

84728 - 1925 FROLKA J.  plakát, Sokolský slet v Uherském Brodě,
1925 FROLKA J. plakát, Sokolský slet v Uherském Brodě, tisk Bilík Brno, rozměr 100x60cm, neodborně podlepeno jinak zachovalé,
Vyvolávací cena:
84726 - 1925 HOPLÍČEK  plakát, Sokolský slet Ostrava, tisk Neube
1925 HOPLÍČEK plakát, Sokolský slet Ostrava, tisk Neubert Smíchov, rozměr 160x100cm, zachovalý
Vyvolávací cena:
84541 - 1925 MUCHA Alfons, barevný litografický plakát, alegorie
1925 MUCHA Alfons, barevný litografický plakát, alegorie Vlast a Sokolové, tisk Ziegloser Praha, rozměr cca 180x100cm, sign. MUCHA 25, zachovalý, v tomto rozměru a stavu zcela mimořádná nabídka
Vyvolávací cena:
84537 - 1932 ŠVABINSKÝ Max, barevný plakát, IX. všesokolský sl
1932 ŠVABINSKÝ Max, barevný plakát, IX. všesokolský slet, rozměr cca 200x140cm, vytiskla UNIE Praha, sign. Švabinský 1931, mírně reparováno, podlepeno, na tak velký rozměr zachovalé
Vyvolávací cena: