Sálová aukce 24 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
1925 FROLKA J. plakát, Sokolský slet v Uherském Brodě, tisk Bilík Brno, rozměr 100x60cm, neodborně podlepeno jinak zachovalé,
Vyvolávací cena: Kč
1925 HOPLÍČEK plakát, Sokolský slet Ostrava, tisk Neubert Smíchov, rozměr 160x100cm, zachovalý
Vyvolávací cena: Kč
1925 MUCHA Alfons, barevný litografický plakát, alegorie Vlast a Sokolové, tisk Ziegloser Praha, rozměr cca 180x100cm, sign. MUCHA 25, zachovalý, v tomto rozměru a stavu zcela mimořádná nabídka
Vyvolávací cena: Kč
1932 ŠVABINSKÝ Max, barevný plakát, IX. všesokolský slet, rozměr cca 200x140cm, vytiskla UNIE Praha, sign. Švabinský 1931, mírně reparováno, podlepeno, na tak velký rozměr zachovalé
Vyvolávací cena: Kč