Sálová aukce 26 / Pohlednice

89953 - 1903 JINDŘICHŮV HRADEC - Dobrovského ulice, čb koláž s posta
1903 JINDŘICHŮV HRADEC - Dobrovského ulice, čb koláž s postavami, DA, poštovně nepoužité, pěkné, vyvolávací cena:
98072 - 1900 PŘEROV - koláž, nádraží, Židé, dívka v kroji, DA, zaslá
1900 PŘEROV - koláž, nádraží, Židé, dívka v kroji, DA, zasláno do USA; drobný lom v pravém dolním růžku jinak velmi dobrý stav, vyvolávací cena:
97757 - 1909 POPOVICE - vykolejení vlaku u Popovic dne 13. října 09
1909 POPOVICE - vykolejení vlaku u Popovic dne 13. října 09 - fotopohlednice, vydal J. Horák, neprošlé; bez poškození, vyvolávací cena:
89946 - 19?? sestava 5ks fotopohlednic se záběry vzducholodi Graf Ze
19?? sestava 5ks fotopohlednic se záběry vzducholodi Graf Zeppelin, čb, popis v ruštině, poštovně nepoužité, dobře zachovalé, vyvolávací cena:
98075 - 1898 JERUSALEM,  Zeď nářků, jednobarevná pohlednice vydaná u
1898 JERUSALEM, Zeď nářků, jednobarevná pohlednice vydaná u příležitosti návštěvy německého císaře v Jeruzalémě, vyfr. zn. německé pošty v Turecku Mi.47, DR JAFFA/ DEUTSCHE POST/ 31.10.98, příchod CARLSRUHE 10.11.98, pěkný stav, vyvolávací cena:
90410 - 1900 LIBEREC (Reichenberg) - synagoga (1889–1938), DA, nepou
1900 LIBEREC (Reichenberg) - synagoga (1889–1938), DA, nepoužitá, dobrý stav, vyvolávací cena:
89902 - 1905 NOVÝ BYDŽOV - vnitřek synagogy, čb, DA, použité, okraje
1905 NOVÝ BYDŽOV - vnitřek synagogy, čb, DA, použité, okraje popsané, menší obtisk razítka, naražené a odřené růžky, ještě zachovalé, vyvolávací cena:
98076 - 1938 VÝSTAVA Der ewige Jude, WIEN, barevná propagační pohled
1938 VÝSTAVA Der ewige Jude, WIEN, barevná propagační pohlednice, nepoužitá, jen vylepená známka + strojní PR, dobře zachovalé, vyvolávací cena:
89945 - 1902 MUCHA Alfons (1860–1939) Alegorie (ženská postava), fra
1902 MUCHA Alfons (1860–1939) Alegorie (ženská postava), francouzské vydání, barevná, zlacená, DA, jen málo popsaná, poštovně prošlá, skvrna na okraji, mírně odřené růžky, vyvolávací cena:
98149 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 6, Denní do
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 6, Denní doby (Weill.83), Denní svit, francouzské vydání, secesní dekor, barevná, zlacená, DA, použito ve Francii, text mimo obraz, zachovalá, pěkný vzhled, vyvolávací cena: