Sálová aukce 30 / Pohlednice / Motiv
1077
1945 soubor 8ks kreslených pohlednic PRAGUE 1945 s námětem americké armády v Praze, vzadu vtipný text v angličtině, 1x značka "ZB", jinak zcela anonymní, nepoužité, luxusní stav; velmi neobvyklé!
Vyvolávací cena: Kč
1078
1938 manželé Horthyovi, návštěva v Košicích, prošlá do Maďarska, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1910 LÁZNĚ KYNŽVART (Bad Königswart) - synagoga - interiér (!), nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1921 ZBOROV (okr. Bardejov, Slovensko) - zničená synagoga, foto Balcar; prošlá, DR VYŠNÝ SVIDNÍK/ 20.X.22, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
1912 ŠACHY, čb pohlednice s předními šachovými mistry jako Lasker, Andersen, Stenitz, Pillsbury, Marshall, Schlechter, Tarsch, Rubinstein, prošlá s podacím DR ROTTERDAM/ 18.12.1912; odřené růžky jinak zachovalé, vzácné!
Vyvolávací cena: Kč
1083
1212 Wiener Werkstaette 563, Maria Likarz; prošlá, obrazová vrstva papíru s částečným řezem?
Vyvolávací cena: Kč
1916 Wiener Werkstaette No.900, Vánoce, Santa Claus, signováno E.T.; prošlá do Čech, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1085
1910 BERNARD Edouard, secesní pohlednice, muž s dámami; prošlá, poškozený levý okraj
Vyvolávací cena: Kč
1086
1916-18 CORBELLA Tito (1885–1966), sestava 5ks uměleckých pohlednic z období secese, vydal Uff. Rev. Stampa, Milano; prošlé, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
1087
1920 MAUZAN Achille (1883–1952), sestava 13ks uměleckých pohlednic z období secese, vydal Uff. Rev. Stampa, Milano; 3x prošlé, částečně velmi lehké skvrny v papíru, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: Kč