Sálová aukce 30 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Novinové 1851-1916
1851 Mi.7 Ib, Hlava Merkura (6Kr) hnědooranžová, tzv. "Žlutý Merkur", na hedvábném papíru 0,055mm, nový fotoatest Ferchenbauer z r. 2010, označeno jako "velmi hezký kus", nahoře horší střih (obvyklé), jinak bezvadný a dekorativní kus, tento vzácný odstín často chybí i ve velkých sbírkách (!). kat. 17.500€
Vyvolávací cena: Kč
1867 Mi.42 If, Hlava Merkura, 15-blok, DR PRAHA, velmi vzácné, snad unikát (!), kat. Ferch. uvádí cenu pouze pro 4-blok, v horním okraji zastřiženo do 3 známek, počítáno jen jako 8-blok, kat. cca 2.000€
Vyvolávací cena: Kč
1867 Mi.42 IIb, Hlava Merkura, 15-blok, atest Babor z r. 1994, horní řada poškozena, počítáno jako 10-blok, hledané, kat. Ferch. 1.750€
Vyvolávací cena: Kč