Sálová aukce 32 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Liberec
1915 LIBEREC - Červený kříž, kreslená barevná pohlednice (sign. W. Koch) spolku pro výběr příspěvků na válečné poškozence v období I. světové války v Liberci, prošlé; stopy po přilepení nálepkami, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč