Sálová aukce 32 / Pohlednice

125039 - 1903-08 SLANÝ - sestava 2ks pohlednic - koláž město v bu
1903-08 SLANÝ - sestava 2ks pohlednic - koláž "město v budoucnosti", vydal Chyský, 1x DA, prošlé, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
124262 - 1915 LIBEREC - Červený kříž, kreslená barevná pohledn
1915 LIBEREC - Červený kříž, kreslená barevná pohlednice (sign. W. Koch) spolku pro výběr příspěvků na válečné poškozence v období I. světové války v Liberci, prošlé; stopy po přilepení nálepkami, dekorativní
Vyvolávací cena:
124854 - 1905 MOST (Brüx) - nádraží se 2 lokomotivami na kolejiš
1905 MOST (Brüx) - nádraží se 2 lokomotivami na kolejišti, čb jednozáběrová, DA, prošlá s raz. poštovny WTELN (BRÜX); bez poškození, excelentní záběr!
Vyvolávací cena:
124264 - 1904 OLOMOUC (Olmütz) - pomník Josefa I., barvené lito, D
1904 OLOMOUC (Olmütz) - pomník Josefa I., barvené lito, DA; prošlá, popsaná i na obrazové straně
Vyvolávací cena:
116338 - 1900 TŘEBÍČ - fotokoláž,  náměstí + kyprá děva, hn
1900 TŘEBÍČ - fotokoláž, náměstí + kyprá děva, hnědý tón, poštovně použité, nakl. Trnka, pěkné
Vyvolávací cena:
116336 - 1909 TŘEBÍČ - fotokoláž,  zámek + lepá děva, hnědý
1909 TŘEBÍČ - fotokoláž, zámek + lepá děva, hnědý tón, poštovně použité, pěkné
Vyvolávací cena:
116345 - 1908 TŘEBÍČ - koláž dítě před tabulí, náměstí FJ
1908 TŘEBÍČ - koláž "dítě před tabulí", náměstí FJI, poštovně použité, dobře zachovalé, hledané
Vyvolávací cena:
116359 - 1903? TŘEBÍČ - koláž paleta, nemocnice FJI, kolorované
1903? TŘEBÍČ - koláž "paleta", nemocnice FJI, kolorované, poštovně použité, slabý obtisk DR, jinak dobře zachovalé, hledané
Vyvolávací cena:
116343 - 1905 TŘEBÍČ - koláž pivní sud a piják piva, hotel Oli
1905 TŘEBÍČ - koláž "pivní sud" a piják piva, hotel Oliva a Čapkův dům, barevné, DA, zachovalé, hledané
Vyvolávací cena:
116361 - 1907 TŘEBÍČ - nádraží, čb, DA, poštovně použitá,
1907 TŘEBÍČ - nádraží, čb, DA, poštovně použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena:
116352 - 1903 TŘEBÍČ - novoroční pozdrav, okénková kolážové
1903 TŘEBÍČ - novoroční pozdrav, okénková kolážové, čb, nakl. Ornstein, DA, poštovně použité, slabý lom v růžku, jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
125100 - 1914 SKAUTING  reklamní dopisnice na prodej junácké liter
1914 SKAUTING reklamní dopisnice na prodej junácké literatury, 2-obrázková (Svojsík, junáci), poštovně použitá, datováno 30.července 1914, oddílové razítko, lom růžku jinak zachovalé, doklad o skautingu v českých zemích před I. světovou válkou - RARITA !
Vyvolávací cena:
124266 - 1939 LEGIE KONDOR   koláž nastoupené jednotky s vojenský
1939 LEGIE KONDOR koláž nastoupené jednotky s vojenskými standartami, VF, prošlá, PR BERLIN/ Heimkehr der Legion Condor (návrat Legie Condor), neprošlé, zachovalé
Vyvolávací cena:
125087 - 1940 HITLERJUGEND  barevná pohlednice NS-Fliegerkorps, poš
1940 HITLERJUGEND barevná pohlednice NS-Fliegerkorps, poštovně nepoužitá, bezvadná kvalita
Vyvolávací cena:
125088 - 1939 SSSR  Sláva stalinským sokolům, barevná kreslená p
1939 SSSR Sláva stalinským sokolům, barevná kreslená pohlednice, poštovně nepoužitá, bezvadná kvalita
Vyvolávací cena:
125096 - 1916 KIRCHNER Raphaël, Paris, barevná pohlednice Loutky, z
1916 KIRCHNER Raphaël, Paris, barevná pohlednice "Loutky", zlacená, ozdobná perforace, DA, poštovně použité, zachovalé
Vyvolávací cena:

Sálová aukce 32 / Pohlednice - Informace