Sálová aukce 32 / Filatelie / ČSR I.

124257 - 1920-21 sestava 3ks skutečně prošlých celistvostí vyfr.
1920-21 sestava 3ks skutečně prošlých celistvostí vyfr. zn. s přítiskem příplatku 20h pro ČK, pohlednice vyfr. zn. Pof.170, 2x firemní dopis 1x se zn. Pof.171, 1x Pof.170 dofr. zn. OR 20h, DR PAVlˇIKOV, PŘIBRAM a PR PRAHA/ Kongres esperantistů; bez poškození
Vyvolávací cena:
124950 - 1923 Pof.176-179, Jubilejní 50h - 300h, pravé dolní rohov
1923 Pof.176-179, Jubilejní 50h - 300h, pravé dolní rohové kusy s DZ I, P5, 6, 7, 5, luxusní
Vyvolávací cena:
125174 - 1925 Pof.180-182, Kongres, krajové 4-bloky, P8, 7, 6, luxus
1925 Pof.180-182, Kongres, krajové 4-bloky, P8, 7, 6, luxusní, kat. 12.500Kč
Vyvolávací cena:
124951 - 1925 Pof.180, Kongres 50h, dolní rohový kus s DZ I, P6, zk
1925 Pof.180, Kongres 50h, dolní rohový kus s DZ I, P6, zk. Gi
Vyvolávací cena:
124952 - 1926 Pof.180, Kongres 50h, dolní rohový kus s DZ I, P7, zk
1926 Pof.180, Kongres 50h, dolní rohový kus s DZ I, P7, zk. Gi
Vyvolávací cena:
124953 - 1926 Pof.181, Kongres 100h, dolní rohový kus s DZ I, P7, z
1926 Pof.181, Kongres 100h, dolní rohový kus s DZ I, P7, zk. Gi
Vyvolávací cena:
124954 - 1926 Pof.181, Kongres 100h, dolní rohový kus s DZ I, P8, z
1926 Pof.181, Kongres 100h, dolní rohový kus s DZ I, P8, zk. Gi, lehká stopa pouze v pravém okraji mimo lep, vzácná průsvitka
Vyvolávací cena:
125178 - 1926 Pof.183-186, Slet, kompletní řada ve 4-blocích, luxu
1926 Pof.183-186, Slet, kompletní řada ve 4-blocích, luxusní, P8, kartón, P5, P5, kat. 10.000Kč
Vyvolávací cena:
124955 - 1926 Pof.186, Slet 300h, dolní rohový kus s DZ I, P5, zk.
1926 Pof.186, Slet 300h, dolní rohový kus s DZ I, P5, zk. Gi, několik velmi lehkých zažloutlých skvrnek v perforaci
Vyvolávací cena:
124956 - 1926 Pof.186, Slet 300h, dolní rohový kus s DZ I, P7, zk.
1926 Pof.186, Slet 300h, dolní rohový kus s DZ I, P7, zk. Gi, luxusní
Vyvolávací cena:
124949 - 1925 Pof.187x P1, Masaryk - neotypie 40h, pergamenový papí
1925 Pof.187x P1, Masaryk - neotypie 40h, pergamenový papír, zk. a označeno Gilbert, vzácné
Vyvolávací cena:
124303 - 1927 ZT Pof.187, Masaryk - neotypie, fotozkouška, hezké
1927 ZT Pof.187, Masaryk - neotypie, fotozkouška, hezké
Vyvolávací cena:
124305 - 1925 Pof.191B, Masaryk - rytina 2Kč, 5-páska, retuš SLO n
1925 Pof.191B, Masaryk - rytina 2Kč, 5-páska, retuš "SLO" na zn. zcela vpravo, velmi vzácné
Vyvolávací cena:
125135 - 1925 Pof.192B, Masaryk - rytina 3Kč, P7, dolní rohový kus
1925 Pof.192B, Masaryk - rytina 3Kč, P7, dolní rohový kus s DČ 36.II., lehký přehyb v perforaci
Vyvolávací cena:
125028 - 1925 Pof.200, Masaryk - rytina 1Kč, V. typ, sestava 4 rohov
1925 Pof.200, Masaryk - rytina 1Kč, V. typ, sestava 4 rohových kusů s DČ 9a-XII-25 a 9-XII-25, P5-8, zk. Gi
Vyvolávací cena:
124963 - 1926 Pof.209A, 210A, Hrady a zámky, 20h a 30h svitkové, sv
1926 Pof.209A, 210A, Hrady a zámky, 20h a 30h svitkové, svislé 2-pásky, hodnota 30h s horním okrajem, svěží, kat. 10.500Kč
Vyvolávací cena:
125032 - 1926 Pof.210A, Pernštejn 30h svitek, 2x 2-páska s části
1926 Pof.210A, Pernštejn 30h svitek, 2x 2-páska s části DČ 1 a 1A (2mm) a se svislou čárou mezi zn., P7, dvl, zk. Gi
Vyvolávací cena:
125120 - 1926 Pof.226x, Praha 2Kč, I. typ, P6, pergamen, rohový kus
1926 Pof.226x, Praha 2Kč, I. typ, P6, pergamen, rohový kus s DČ 1, zk. a označeno Gi
Vyvolávací cena:
125122 - 1926 Pof.226x, Praha 2Kč, I. typ, P7, pergamen, rohový kus
1926 Pof.226x, Praha 2Kč, I. typ, P7, pergamen, rohový kus s DČ 1, zk. a označeno Gi
Vyvolávací cena:
125385 - 1928 Pof.241B, Jubilejní Masaryk 3Kč hnědá, ŘZ 12¼
1928 Pof.241B, Jubilejní Masaryk 3Kč hnědá, ŘZ 12¼, zk. Kar, kat. 10.000Kč
Vyvolávací cena:
125381 - 1928 ZT  Jubilejní Masaryk 3Kč hnědá, zkusmý tisk v pů
1928 ZT Jubilejní Masaryk 3Kč hnědá, zkusmý tisk v původní barvě na kartónovém papíru bez lepu, vzácné
Vyvolávací cena:
125124 - 1929 Pof.252x, Znak 30h, pergamenový papír, 2x rohový kus
1929 Pof.252x, Znak 30h, pergamenový papír, 2x rohový kus s DČ 1 a 1A, zk. a označeno Gi, obě nejvzácnější DČ z celé emise!
Vyvolávací cena:
125125 - 1929 Pof.252x, Znak 30h, pergamenový papír, rohový kus s
1929 Pof.252x, Znak 30h, pergamenový papír, rohový kus s DČ 2A, zk. a označeno Gi, vzácné DČ, hledané !
Vyvolávací cena:
125127 - 1929 Pof.253x, Znak 40h, pergamenový papír, 2x rohový kus
1929 Pof.253x, Znak 40h, pergamenový papír, 2x rohový kus s DČ 2 a 2A, zk. a označeno Gi
Vyvolávací cena:
125391 - 1933 Pof.273M(2), Nitra 50h zelená, 2-známkové meziarší
1933 Pof.273M(2), Nitra 50h zelená, 2-známkové meziarší, zk. Mr, Krač, kat. 7.000Kč
Vyvolávací cena:
125239 - 1933 R+Ex-dopis do Švýcarska z Čs. ministerstva zahranič
1933 R+Ex-dopis do Švýcarska z Čs. ministerstva zahraničních věcí, vyfr. 10Kč zn. Praha, Pof.257, podací DR PRAHA 10 HRAD/ 19.V.33, vzadu příchozí DR GENÈVE/ 21.V.33, papírová služební přelepka; dobrý stav, vzadu pouze 2 zahnědlé skvrny, ojedinělá jednoznámková frankatura
Vyvolávací cena:
124621 - 1920 Pof.L2A IIp, I. letecké provizorium 24/500h hnědá, p
1920 Pof.L2A IIp, I. letecké provizorium 24/500h hnědá, příčkový typ, ZP 15, TD 2; stopa, majetnická značka, kat. 12.000Kč
Vyvolávací cena:
125389 - 1920 Pof.L3A Pp, I. letecké provizorium 28Kč/1000h fialov
1920 Pof.L3A Pp, I. letecké provizorium 28Kč/1000h fialová, ŘZ 13¾, převrácený přetisk, zk. Gi, Kar, kat. 10.000Kč
Vyvolávací cena:
125383 - 1920 Pof.L3Pp, I. letecké provizorium 28Kč/1000h fialová,
1920 Pof.L3Pp, I. letecké provizorium 28Kč/1000h fialová, převrácený přetisk, zk. Stu, kat. 4.500Kč
Vyvolávací cena:
125244 - 1922 Pof.L4Pd, II. letecké provizorium 50/100h zelená, kra
1922 Pof.L4Pd, II. letecké provizorium 50/100h zelená, krajová 2-páska, dvojitý přetisk, zk. Gi, kat. min. 10.000Kč, dvl
Vyvolávací cena:
125245 - 1922 Pof.L5, II. letecké provizorium 100/200h fialová, DV
1922 Pof.L5, II. letecké provizorium 100/200h fialová, DV 1 - seříznuté nuly, zk. Mr, Pofis, kat. min. 1.000Kč
Vyvolávací cena:
125247 - 1922 Pof.L6 I, II. letecké provizorium 250/400h hnědá, I.
1922 Pof.L6 I, II. letecké provizorium 250/400h hnědá, I. typ, krajová známka s dvojitou perforací, zk. Gi, kat. min. 1.300Kč
Vyvolávací cena:
125243 - 1922 R+Ex+Let-dopis do Vídně vyfr. zn. Pof.L4 2x, L5 2x, L
1922 R+Ex+Let-dopis do Vídně vyfr. zn. Pof.L4 2x, L5 2x, L6, DR PRAHA/ 30.VIII.22, příchod WIEN FLUGPOST, zk. Mikulski, bezvadné
Vyvolávací cena:
124267 - 1929 sestava 2ks Let-dopisů zaslaných do Anglie, vyfr. zn.
1929 sestava 2ks Let-dopisů zaslaných do Anglie, vyfr. zn. II. emise, 1x 2-páska s okrajem zn. 250/ 400h, Pof.L s DR PRAHA 1/ 29.VII.29/ 4a, 1x 4-násobná frankatura zn. 100/200h, Pof.L5 s DR PRAHA 1/ 6.VIII.29/ 4a, oba dopisy s leteckým DR PRAHA 82 LETIŠTĚ, bez příchozích DR; zachovalé
Vyvolávací cena:
125241 - 1931 R+Ex+Let-dopis do Švýcarska z Čs. ministerstva zahra
1931 R+Ex+Let-dopis do Švýcarska z Čs. ministerstva zahraničních věcí, vyfr. zn. Pof.256 2x, 220 3x, podací letecké rámečkové raz. PRAHA 7/ 10.IX.31, na přední straně příchozí letecké DR GENÈVE/ 12.IX.31, vzadu tranzitní a příchozí DR a neporušená pečeť ministerstva; v levém okraji obálky 2 skvrny od razítkovací barvy, zajímavá frankatura na letecké celistvosti
Vyvolávací cena:
125329 - 1932 ZEPPELIN   R-zeppelinový dopis do Argentiny přepraven
1932 ZEPPELIN R-zeppelinový dopis do Argentiny přepravený LZ 127, vyfr. zn. Pof.L8, L10-11, L13, 260, DR ZNOJMO/ 20.X.32, vzadu tranzitní raz. PRAHA 7/ LETECKÁ POŠTA a BERLIN, 2x kašet "9. Südamerikafahrt 1932", vzadu průchozí razítka a příchod; velmi dekorativní celistvost
Vyvolávací cena:
124567 - 1932 ZEPPELIN  3. Südamerikafahrt,  tam a zpět, Sieger.150
1932 ZEPPELIN "3. Südamerikafahrt", tam a zpět, Sieger.150C, zeppelinový lístek z Vídně, Prahy a Berlína do Recife a zpět do Friedrichshafenu, palubní raz., 3 kašety, mj. Přípojný let, průchozí a příchozí raz., mj. PRAHA 82-Letiště; pěkný stav, bez skladů atd., vyfr. unikátní smíšenou frankaturou ze 3 zemí; známo jen několik kusů, kat. Sieger uvádí jen frankaturu ČSR + Německo pro obdobný "4. Südamerikafahrt" 1.850€; náš odhad kat. cca 3.000€, rozhodně mimořádná nabídka, vzácná celistvost vhodná pro exponát!
Vyvolávací cena:
125240 - 1932 ZEPPELIN  R-zeppelinový lístek do Brazílie přeprave
1932 ZEPPELIN R-zeppelinový lístek do Brazílie přepravený LZ 127, vyfr. zn. Pof.L8, L12-13, DR JAVORNÍK/ 24.IX.32, tranzitní raz. PRAHA 7/ LETECKÁ POŠTA, 2 kašety "8. Südamerikafahrt 1932", vzadu příchod; velmi dekorativní celistvost
Vyvolávací cena:
125328 - 1934 ZEPPELIN  R-zeppelinový dopis do Argentiny přepraven
1934 ZEPPELIN R-zeppelinový dopis do Argentiny přepravený LZ 127, vyfr. zn. Pof.L7-8, L10, L11 2x, L12, DR JAVORNÍK/ 21.VI.34, tranzitní raz. PRAHA 7/ LETECKÁ POŠTA, kašet "Argentinienfahrt", vzadu příchod; velmi dekorativní celistvost
Vyvolávací cena:
124623 - 1919 sestava 2ks rakouských dopisnic Karel 8h s dofrankem s
1919 sestava 2ks rakouských dopisnic Karel 8h s dofrankem spěšnými zn., 1x CPŘ3 s perforací do psacího stroje a dekorativním přítiskem firmy J.A. Widtmann - Eger se zn. Pof.S1, DR EGER/ 24.IV.19, 1x CDV1 s Monogramem dofr. zn. Pof.S2 s DR STUDÉNKA VE SLEZKU/ 12.IX.19; zachovalé příklady použití spěšných zn. ve funkci výplatních, dekorativní!
Vyvolávací cena:
124455 - 1919-20 sestava 3ks celistvostí se spěšnými zn. 2h a 5h
1919-20 sestava 3ks celistvostí se spěšnými zn. 2h a 5h ve funkci výplatních, 2x lístek vyfr. 5-páskou a 3-páskou zn. 2h Pof.S1 ve smíšených frankaturách se zn. Hradčany 5h a 10h, 1x CDV 20h Hradčany dofr. 4-páskou zn. 5h, Pof.S2 (reparovaný vytržený kus okraje lístku)
Vyvolávací cena:
124251 - 1937 Pof.NV15, NV18, NV21, sestava hodnoty 5h a 50h ve 4-blo
1937 Pof.NV15, NV18, NV21, sestava hodnoty 5h a 50h ve 4-bloku a 10h v krajovém 6-bloku s VV nehotové desky - výrazné barevné skvrny mezi známkami, velmi lehké stopy
Vyvolávací cena:
124269 - 1922-26 sestava 4ks celých novinových adresních pásek, 1
1922-26 sestava 4ks celých novinových adresních pásek, 1x vyfr. zn. 50h oranžová, Pof.NV7, dále vše s jednonásobou frnkaturou novinové zn. výpotřebních vydání Pof.NV9, NV10, NV11, vše luxusní DR, bez poškození
Vyvolávací cena:
124522 - 1918 NOVINOVÁ PROVIZORIA  Pof.NR5, Deylův obzor Praha, jed
1918 NOVINOVÁ PROVIZORIA Pof.NR5, Deylův obzor Praha, jednořádkové fialové raz. PORTO HOTOVĚ PLACENO s DR PRAHA 1/ 20.XII.18, celý novinový rukáv s firemní adreskou; bez poškození, kat. 12.000Kč
Vyvolávací cena:
124801 - 1919 NOVINOVÁ PROVIZORIA  Pof.NR3, časopis Lékařů česk
1919 NOVINOVÁ PROVIZORIA Pof.NR3, časopis Lékařů českých - Praha, celý novinový rukáv s řádkovým raz. "FRANKO HOTOVĚ PLACEN" a DR PRAHA 1/ 12.I.19; bez poškození, pěkné otisky
Vyvolávací cena:
121674 - 1927 Pof.DL53B, Výpotřební Osvobozená republika 100h hn
1927 Pof.DL53B, Výpotřební Osvobozená republika 100h hnědá, ŘZ 13¾, hledaná známka, zk. Tri, Fra, Gi, Fischmeister, vzadu pozn. tužkou, kat. 10.000Kč
Vyvolávací cena:
124840 - 1918-19 sestava 3ks ústřižků poštovních průvodek,  po
1918-19 sestava 3ks ústřižků poštovních průvodek, použity dělené rakouské doplatní a spěšné zn. k uhrazení dodacích poplatků, půlená Spěšná 2h, půlená Výpotřební 15/2h a 10/24h, Mi.219, P59, P60, různá DR
Vyvolávací cena:
124838 - 1918-19 sestava 4ks ústřižků poštovních průvodek,  po
1918-19 sestava 4ks ústřižků poštovních průvodek, použity dělené rakouské doplatní zn. k uhrazení dodacích poplatků, hodnoty půlená 10h, půlená 15h a půlená a čtvrcená 40h, Mi.P48, P49, P53, různá DR; ojedinělé!
Vyvolávací cena:
124490 - 1919 DOPLATNÍ PROVIZORIA   celý zúčtovací arch šekový
1919 DOPLATNÍ PROVIZORIA celý zúčtovací arch šekových poukázek formátu A4 s poplatky uhrazenými smíšenou frankaturou rakouské doplatní zn. 10K, Mi.P57 a čs. doplatní zn. 20h, Pof.DL4, DR TROPPAU 1/ 2.V.19; přehyby + stopy po nálepkách, ojedinělá a vzácná frankatura, na celistvosti chybí v mnohých sbírkách!
Vyvolávací cena:
124755 - 1919 sestava 2ks celistvostí s použitím výplatních zn.
1919 sestava 2ks celistvostí s použitím výplatních zn. Hradčany jako doplatní, dopis vyfr. zn. 10h, Pof.5 s raz. VLP ZNOJMO - PRAHA/ 2.II.19, doplatek uhrazen 2-páskou stejné zn. Hradčany 10h červená s přetiskem PORTO a DR VIMPERK (zk. Lešetický) + větší díl uherské poštovní průvodky s dodacím poplatkem uhrazeným zn. Hradčany 20h Pof.8, jednokruhové DR GNEZDA/ 919 Jun.23; bez poškození
Vyvolávací cena:
124754 - 1919 sestava 2ks celistvostí vyfr. smíšenou frankaturou d
1919 sestava 2ks celistvostí vyfr. smíšenou frankaturou doplatní zn. 5h, Pof.DL1 ve funkci výplatní a zn. Hradčany 20h, Pof.8, DR STRAŠICE a jednokruhové BREITELBACH; zachovalé
Vyvolávací cena:
124756 - 1919 sestava 2ks nedostatečně nebo zcela nevyfrankovaných
1919 sestava 2ks nedostatečně nebo zcela nevyfrankovaných dopisů, doplatné bylo uhrazeno výplatními zn. Hradčany s přetiskem PORTO, 1x dopis vyfr. na zadní straně pouze zn. 10h Pof.5 s DR SUŠICE/ 30.I.19, doplatné uhrazeno 4ks zn. 5h, Pof.3 s DR VIMPERK/ 1.II.19, 1x firemní nevyplacený dopis s vylepenou 2-páskou zn. 20h, Pof.8 a DR PARDUBICE/ 11.II.19; bez poškození, zajímavé
Vyvolávací cena:
124758 - 1919 sestava 2ks nevyfr. dopisů zatížených doplatky, 1x
1919 sestava 2ks nevyfr. dopisů zatížených doplatky, 1x rakouskou doplatní 40h, Mi.P53 s DR PRAHA 3.I.19 (chybí horní chlopeň), 1x dopis se smíšenou frankaturou čs. doplatních zn. 10h, 20h 2x, Pof.DL2 a DL4 (2x) + rakouské zn. 30h, Mi.P52, s DR PRAHA/ 20.1.19
Vyvolávací cena:
124836 - 1919 sestava 6ks ústřižků poštovních průvodek kde je
1919 sestava 6ks ústřižků poštovních průvodek kde je použito výplatních zn. Hradčany s přetiskem PORTO k uhrazení dodacích poplatků, použity hodnoty 5h, 10h, 20h a 100h (!), různá přetisková razítka i DR; bez poškození, zajímavá sestava
Vyvolávací cena:
124763 - 1919 úřední R-dopis kde R poplatek byl uhrazen na zadní
1919 úřední R-dopis kde R poplatek byl uhrazen na zadní straně doplatními zn. ve funkci výplatních s přetiskem FRANCO, Pof.DL1, DL2 2x, DR LETOVICE/ 6.III.19; přehyb v levém okraji obálky, ojedinělé
Vyvolávací cena:
124757 - 1919-20 sestava 2ks celistvostí s provizorními doplatky v
1919-20 sestava 2ks celistvostí s provizorními doplatky výplatními zn. Hradčany, 1x nedostatečně vyplacený dopis z Rakouska s doplatkem uhrazeným zn. 100h, Pof.20, s přetiskem "P" a DR ÚPICE/ 6.IV.20, 1x uherský průvodka s dodacími poplatky uhrazenými zn. Hradčany 10h 2ks, Pof.5 s přetiskem PORTO a DR KÖRMÖCZBÁNYA/ 919 Maj.28; bez poškození
Vyvolávací cena:
124765 - 1919-21 sestava 5ks různých celistvostí zatížených dop
1919-21 sestava 5ks různých celistvostí zatížených doplatky, 1x úřední R dopis, 2x dopis zaslaný z ciziny, různé hodnoty 20, 30, 40 a 50h, Pof.DL4, DL6, DL7, DL8; bez poškození, zajímavé
Vyvolávací cena:
124834 - 1919-22 sestava 8ks ústřižků poštovních průvodek kde
1919-22 sestava 8ks ústřižků poštovních průvodek kde je použito doplatních zn, jako výplatních, emise Ornament hodnoty 500h, 100h s razítkem poštovny VELKÉ KOSMALOVICE, 20h, 25h, 30h a 50h + výpotřební vydání Hradčany 20/3h a 50/75h, část s přetiskem FRANKO; bez poškození, ojedinělá sestava
Vyvolávací cena:
124748 - 1921 ústřižek poštovní průvodky vyfr. provizorně dopl
1921 ústřižek poštovní průvodky vyfr. provizorně doplatní zn. 1000h, Pof.DL13 + 2-páska HaV 100h, Pof.164A, DR MARIÁNSKÉ RADČICE/ 21.III.21; bez poškození, zcela neobvyklé použití doplatní zn. vysoké hodnoty ve funkci výplatní!
Vyvolávací cena:
124761 - 1923 nevyplacený úřední dopis na kterém byly zúčtovan
1923 nevyplacený úřední dopis na kterém byly zúčtovany doplatní poplatky za více zásilek, viz. zápis na zadní straně, doplatní zn. vylepeny na přední straně v neobvyklé výši 45Kč, Pof.DL14 (2-páska) + DL12, DR PRAHA 1/ 18.X.23; vzadu utrženo kousek klopy, zcela neobyčejná a velmi vysoká doplatní frankatura na dopise, ozdoba pro každý exponát!
Vyvolávací cena: