Sálová aukce 34 / Filatelie / Amerika a Karibik / Jižní Amerika / Brazílie

133208 - 1844-54 Mi.4-7, 21-22, Číslice 10R-90R tzv. Kozí oči, do
1844-54 Mi.4-7, 21-22, Číslice 10R-90R tzv. "Kozí oči", doplněno 2 známkami "Coloridos" 280R a 430R, pěkné kusy s průměrnými střihy, Mi. 614€
Vyvolávací cena:
132788 - 1866 Mi.11A-18A, Číslice 10R-600R, tzv. Kočičí oči, Ř
1866 Mi.11A-18A, Číslice 10R-600R, tzv. "Kočičí oči", ŘZ 13¾, obvyklé vady perforace, hledaná emise, ze staré sbírky (ex Pfeffer), kat. 2.700€
Vyvolávací cena:
133210 - 1854 Mi.22, Číslice 430R žlutá tzv. Coloridos, luxusní
1854 Mi.22, Číslice 430R žlutá tzv. "Coloridos", luxusní kus s mimořádně širokým střihem a atestem Juchert
Vyvolávací cena:
132789 - 1861 Mi.22, Číslice 430R žlutá tzv. Coloridos, nezoubkov
1861 Mi.22, Číslice 430R žlutá tzv. "Coloridos", nezoubkovaná, koncová hodnota, luxusní střih, němé raz., z prvorepublikové sbírky (ex Pfeffer), kat. 200€
Vyvolávací cena:
133214 - 1868 zajímavý klasický dopis z NOVO HAMBURGO, podaný na
1868 zajímavý klasický dopis z NOVO HAMBURGO, podaný na anglické lodi směřující do CARACASU, zde vyfrankováno venezuelskou zn. 1/2R, Medio Real Mi.14 s DR Correos/...; zachovalé
Vyvolávací cena:
133211 - 1875-76 sestava 2ks dopisů z klasického období, dopis do
1875-76 sestava 2ks dopisů z klasického období, dopis do Francie, frankováno 2x200 Reis, Mi.28, DR RIO DE JANEIRO, nahoře při otevírání poškozená perforace jedné známky a chybí část zadní chlopně, přesto dekorativní celistvost, 2x sign.; druhý dopis do Portugalska, vyfr. zn. 100 Reis, Mi.27, přepraveno lodí "Bayne" s vyznačeným portugalským tarifem 300 Reis, bezvadný stav
Vyvolávací cena: