Sálová aukce 39 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
1642
1700-1750 ANSICHT DES ALTEN SCHLOHSES ZU EGER - mědirytina, pohled na město Eger (Cheb) 1. pol. 18. století?, neznámý autor, rozměr plochy rytiny 16x12cm; dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
1643
1890? MAŘÁK Julius Eduard (1832-1899) - signovaný lept "Pepa" (Mařákova dcera); vzácný grafický list
Vyvolávací cena: Kč