Sálová aukce 40 / Faleristika / Československo
1102
1945-1948 Řád Karla IV. - čestný odznak Za budování brannosti 2. třída, postříbřený bronz; VM 162b
Vyvolávací cena: Kč
1103
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný odznak Za budování brannosti 1. třída, zlacený bronz; VM 162a
Vyvolávací cena: Kč
1104
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný stupeň 1. třída s mečíkovým závěsem, postříbřený bronz, stříbrná hlava; VM 159-IV-a1
Vyvolávací cena: Kč
1105
1945-1948 Řád Karla IV. - DOK: čestný stupeň 2. třída bez závěsu (nošená dekorace), postříbřený bronz, stříbrná hlava; VM 159-IV-b2
Vyvolávací cena: Kč
1106
1945-1948 Řád Karla IV., medaile Za věrnost a branné zásluhy vlasti, 1. třída, zlacená; VM 161a
Vyvolávací cena: Kč
1107
1945-1948 Řád Karla IV., medaile Za věrnost a branné zásluhy vlasti, 2. třída, postříbřená; VM 161b
Vyvolávací cena: Kč
1108
1946- Československý vojenský řád Za svobodu, III. stupeň, bronz; VM 18-III
Vyvolávací cena: Kč
1109
1946- Národní letecká sbírka 1946, sada 3 porcelánových odznaků v kovové montáži, symboly čs. letců v ČSR, Anglii a SSSR; originální etue, stopy stáří
Vyvolávací cena: Kč
1111
1947 Pamětní medaile 5. střeleckého pluku T. G. Masaryka, na stuze dva štítky: PRAVDA VÍTĚZÍ a BORISPOL PRAHA; VM 87
Vyvolávací cena: Kč
1114
1947 Pamětní odznak 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny; kat. VM neuvádí
Vyvolávací cena: Kč
1121
1948 Pamětní medaile strojírenské samostatné roty dopravní vlakové dílny čs. vojska na Rusi; VM 98
Vyvolávací cena: Kč
1122
1948- čestný odznak Vzorný řidič, č. 01060, Zukov Praha; Krubl tab. 24/10
Vyvolávací cena: Kč
1123
1948- čestný odznak Vzorný střelec, č. 46321, Zukov Praha; Krubl tab. 24/12
Vyvolávací cena: Kč
1124
1948- čestný odznak Vzorný technický pracovník, č. 05908, Zukov Praha; Krubl tab. 25/3 + odznaky cvičení 1972 + 1984
Vyvolávací cena: Kč
1125
1948- Pamětní medaile IV. Pluku Stráže svobody, bronzová + stříbrná; VM 70, 71
Vyvolávací cena: Kč
1127
1954 Čestný odznak Vzorný voják týlu, č. 01249, Zukov Praha; Krubl tab. 25/4
Vyvolávací cena: Kč
1128
1954 Odznak absolventa Vojenské technické akademie 1954, č. 426, punc Ag, Zukov; Krubl tab. 5/3
Vyvolávací cena: Kč
1129
1960- 2x odznak absolventa vojenské akademie po roce 1960, punc Ag 925 z toho 1x nesmaltovaný, Kremnica, Krubl tab. 5/8 + 1x smalt, Zukov Praha, Krubl tab. 5/9 + odznak absolventa vojenské akademie, barevný federální znak, bílý kov, Silka, Jablonec nad Nisou + odznak absolventa pěchotního učiliště, č. 5932, bílý kov, Krubl tab. 7a/7; zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč
1130
1960- odznak pilota po roce 1968, pozlacený a postříbřený obecný kov, č. 0698, upínání na 3 úchyty, Krubl tab. 14/5 + odznak leteckého mechanika po roce 1960, postříbřený obecný kov, č. 4604, Kremnica
Vyvolávací cena: Kč
1131
1968- Medaile Za statečnost, 2. vydání, stříbro, punc 959, č. 1033, stužka, originální etue; VM 35-II
Vyvolávací cena: Kč
1133
1948- [SBÍRKY] POLICIE sestava 9ks medailí, obsahuje Odznak absolventa Vysokej školy Zboru narodnej bezpečnosti, nečíslovaný, bronz, smalt, ŠM Kremnica + pamětní medaile 30 let SNB + varianta je s nápisem SNB, pozlaný obecný kov, medaile SNB Za dlouholetou práci, postříbřený obecný kov + medaile SNB Za službu v SNB, postříbřený obecný kov + Čestný odznak SNB, jednostranný + Medaile Pomocné stráže VB, postříbřená + připínací odznak PÚVB Z vlast za socialismus + Připínací odznak PÚVB, prolamovaný; zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč
1134
1948- Čestný odznak Vzorný pohraničník, č. 03348, Zukov Praha; Krubl tab. 25/12
Vyvolávací cena: Kč
1138
Vyvolávací cena: Kč
1139
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací kruhový odznak Für 25jähr. Feuerwehrdienste, bílý kov, ráhenkový závěs
Vyvolávací cena: Kč
1140
Vyvolávací cena: Kč
1141
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací odznak Für 25jähr. Mitgliedschaft, zlacený bronz, smalt, vodorovná jehlice, vyrobil Albert Selisko, Oberwölsdorf, Böhmen
Vyvolávací cena: Kč
1142
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací odznak Für 50jähr. Mitgliedschaft, zlacený bronz, smalt, vodorovná jehlice
Vyvolávací cena: Kč
1143
sestava 4ks medailí Za 20, 30, 40 a 50 let činnosti ve Svazu dobrovolného hasičstva československého, vše pozlacený bronz, Šmakal Praha
Vyvolávací cena: Kč
1144
Zlatý kříž Za vynikající zásluhy a úkony ve službě hasičsko-samaritské, zlacený bronz s převýšením, červená stuha, ráhenko
Vyvolávací cena: Kč
1145
1925- Zemská hasičská jednota slezská, připínací odznak Za zásluhy, zlacený bronz, smalt; vpravo svislá zapínací jehlice
Vyvolávací cena: Kč
1146
Vyvolávací cena: Kč
1149
Vyvolávací cena: Kč
1150
Vyvolávací cena: Kč