Sálová aukce 40 / Faleristika / Československo / ČSR 1918-1992
1042
medaile Za pracovní obětavost, 1. + 2. vydání, bronz, etue, VM 48-II, 2ks + medaile Za pracovní věrnost, 2. vydání, stříbro, etue, VM 47-II
Vyvolávací cena: Kč
1043
Vyznamenání 10 let Lidových milicí - Za zásluhy II. třídy, etue, VM 49-2 + medaile Za zásluhy o Lidové milice, 1. třída, postříbřený bronz, etue, VM 54-1 + 2. třída, bronz, etue, VM 54-2
Vyvolávací cena: Kč
1044
1918 Československá revoluční medaile, typ B s podpisem medailéra, na stuze štítky ARGONNE, ALSACE, 21; VM 6
Vyvolávací cena: Kč
1045
1919 Československá revoluční medaile, typ C s podpisem medailéra, štítek 5; VM 6
Vyvolávací cena: Kč
1046
1919 Československá revoluční medaile, typ D bez podpisu medailéra + miniatura, světlý bronz bez podpisu medailéra, průměr 19mm, stuha šířka 26mm; VM 6
Vyvolávací cena: Kč
1048
1919-1939 Medaile Za vítězství, tmavý bronz s podpisem medailéra; VM 7 - A
Vyvolávací cena: Kč
1049
1926-1980 Pamětní medaile odevzdání praporu Pěšímu pluku 28 hlavním městem Prahou 21.-22. srpna 1926 + pamětní medaile Přerovské povstání - 1x bronz, 35. výročí 1980 + 1x pozlacený bronz, jednostranná; VM 133, 133b
Vyvolávací cena: Kč
1050
1938- Pamětní medaile Za věrnost a brannost, VM 66 + Pamětní medaile manifestačního sjezdu dobrovolců v Brně 1938, tmavý bronz, VM 67 + Pamětní odznak pro čs. dobrovolníky z let 1918-1919, vydání 1938, VM 63a
Vyvolávací cena: Kč
1054
1945- Pamětní kříž Čs. obce dobrovolecké, VM 167 + pamětní medaile Národní revoluční armáda Brno, VM 182
Vyvolávací cena: Kč
1055
1945- Pamětní medaile odbojové skupiny Šumava II., č. 1888; VM 200
Vyvolávací cena: Kč
1057
1945- Pamětní medaile vlastenců na severní Moravě - Partyzánská jednotka Sever - Zábřeh; VM 183
Vyvolávací cena: Kč
1059
1945- Pamětní odznak odbojové skupiny Nejvyšší rada vojáků a pracujícího lidu; bílý kov, VM 179b, etue
Vyvolávací cena: Kč
1060
1945- Poverenictvo zdravotnictva, medaile za 25 let zdravotní služby; pozlacený lehký kov, No 109
Vyvolávací cena: Kč
1063
1948 Vyznamenání za pracovní obětavost, bronz; originální etue, stužky, VM 27
Vyvolávací cena: Kč
1064
1948- Medaile Za zásluhy o ČSLA, FMNO, 1x zlatá, No 199 + 1x postříbřená, No 200 + medaile 40 let Lidových milicí 1948-1988, MV KSČ v Praze
Vyvolávací cena: Kč
1065
1948- odznak Zasloužilý vynálezce, pozlacený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena: Kč
1066
1948- odznak Zaslúžilý vynálezca, postříbřený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena: Kč
1067
1948- Pamětní medaile na 300. výročí založení bývalého pěšího pluku 35, 1683-1983, jednostranná, bronz + pamětní medaile na 25 let činnosti Ústřední celní správy ČSSR 1952-1977, tmavý bronz + medaile 40. Výročí osvobození Ostravy 1945-1985
Vyvolávací cena: Kč
1068
1948- Vyznamenání Za vynikající práci, 2. vydání, bronzová medaile, č. 36028; VM 34-II, originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1069
1948- Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, 2. vydání, stříbrná medaile, punc 900, Zukov, č. 16421; VM 33-II, originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1949 Řád 25. února, 1. třída - hvězda, stříbro zlacené, punc; originální etue, dvě stužky, VM 28-I
Vyvolávací cena: Kč
1071
1949 Řád 25. února, 2. třída, stříbrná medaile; originální etue, VM 28-II
Vyvolávací cena: Kč
1073
1951 Řád práce, 2. vydání, číslo 2532; originální etue, stužka, VM 32-II
Vyvolávací cena: Kč
1954 Medaile Jana Evangelisty Purkyně, stříbro, punc 900, Zukov; etue, VM 39
Vyvolávací cena: Kč
1075
1955 Řád rudé hvězdy práce, 2. vydání, stříbro - punc, č. 9363; originální etue, VM 46
Vyvolávací cena: Kč
1076
1955 Řád rudé hvězdy, 2. vydání, smalt, stříbro - Zukov, č. 4995; VM 42-II
Vyvolávací cena: Kč
1077
1955 Řád rudého praporu práce, 1. vydání, stříbro - punc 900, Zukov, č. 9681; originální etue, VM 45-I
Vyvolávací cena: Kč
1078
1955 Řád rudého praporu práce, 2. vydání, č. 13523; originální etue, VM 45-II
Vyvolávací cena: Kč
1079
1998- Pamětní medaile Národní gardy 1998, litý bronz, průměr 50mm, bez stuhy, hlava Karla IV. zpříma, český lev, opis NÁRODNÍ GARDA 1998, značeno ŠL (Lumír Šindelář); vydal důstojník NSG dr. Chroust
Vyvolávací cena: Kč
1080
1947- [SBÍRKY] Ministerstvo hutnictví, strojírenství a elektrotechniky ČSSR - medaile Zasloužilý pracovník + Vzorný pracovník, stužky s miniaturami, etue + Ministerstvo kultury ČSSR - připínací odznak Vzorný pracovník, značeno ZUKOV, punc Ag 900, etue + Vzorný pracovník prokuratury, jednostranná postříbřená medaile, obecný kov, etue + medaile Za zásluhy o Hlavní město Praha, pozlacený obecný kov, převýšení, stuha, závěs, originální etue + odznak Vzorný pracovník Dopravních podniků Praha + Metro Praha - medaile Budovatel metra + Zasloužilý pracovník + Český geologický úřad, připínací odznak Nejlepší pracovník geologické služby, polzlacený tombak, smalt + medaile Za socialistický rozvoj Východočeského kraje, jednostranný bronz + odznak nároní soutěže ve výstavbě republiky ZA PRÁCI 1947, opravovaná jehla; zajímavá sestava 11ks odznaků a medailí
Vyvolávací cena: Kč