Sálová aukce 40 / Faleristika / Československo / Hasiči
1139
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací kruhový odznak Für 25jähr. Feuerwehrdienste, bílý kov, ráhenkový závěs
Vyvolávací cena: Kč
1140
Vyvolávací cena: Kč
1141
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací odznak Für 25jähr. Mitgliedschaft, zlacený bronz, smalt, vodorovná jehlice, vyrobil Albert Selisko, Oberwölsdorf, Böhmen
Vyvolávací cena: Kč
1142
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací odznak Für 50jähr. Mitgliedschaft, zlacený bronz, smalt, vodorovná jehlice
Vyvolávací cena: Kč
1143
sestava 4ks medailí Za 20, 30, 40 a 50 let činnosti ve Svazu dobrovolného hasičstva československého, vše pozlacený bronz, Šmakal Praha
Vyvolávací cena: Kč
1144
Zlatý kříž Za vynikající zásluhy a úkony ve službě hasičsko-samaritské, zlacený bronz s převýšením, červená stuha, ráhenko
Vyvolávací cena: Kč
1145
1925- Zemská hasičská jednota slezská, připínací odznak Za zásluhy, zlacený bronz, smalt; vpravo svislá zapínací jehlice
Vyvolávací cena: Kč
1146
1928- Medaile Na paměť 10 let trvání Čs. republiky 1918-1928, pozlacený bronz
Vyvolávací cena: Kč
1149
Vyvolávací cena: Kč
1150
1948- Sbor požární ochrany ČSR / ČSSR medaile Za příkladnou práci, jednostranná, pozlacený bronz, část barevná, stužka s miniaturou, značeno Kremnica + medaile Za zásluhy, jednostranná, pozlacený bronz + medaile Za věrné služby v SPO II. stupeň, pozlacený bronz, značeno F. Koller + medaile Zasloužilý pracovník SPO, jednostranná, stužka + klopová miniatura na jehlici, značeno Kremnica; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč