Sálová aukce 40 / Faleristika / Česká republika
1151
1993- čestný pamětní odznak 50. Výročí vzniku čs. výsadkového vojska, bronz; VRV s. 54-55
Vyvolávací cena: Kč
1152
1993- čestný pamětní odznak Z službu míru, na stuze, pozlacený bronz, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, avers UN FORCES/ ČESKÁ REPUBLIKA; plexi pouzdro; VRV s. 32-33
Vyvolávací cena: Kč
1153
1993- čestný pamětní odznak Za službu v misi IFOR, bronz; VRV s. 34-35
Vyvolávací cena: Kč
1155
1993- Odznak absolventa Vojenské akademie Armády ČR, bílý kov, část podložena červeným smaltem, šroub značen Silko Jablonec nad Nisou + miniatura na jehlový úchyt 2ks + připínací odznak UNPROFOR /2 CZECH BATT., zlatě eloxovaný plech, barevný potisk, lakováno, 50x35mm, dva jehlové úchyty
Vyvolávací cena: Kč
1156
1993- Pamětní medaile Vojenského záchranného útvaru Bučovice, obecný kov, patinován na staré stříbro, stužka, luxusní etue
Vyvolávací cena: Kč
1157
1993- Služební medaile Armády ČR 1. stupeň, v barvě kovu zlata; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena: Kč
1158
1993- Služební medaile Armády ČR 2. a 3. stupeň, v barvě kovu stříbra a v bronzu; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena: Kč
1159
1993- Záslužná medaile Armády ČR na stuze s trikolórou, pozlacený tombak, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: Kč
1160
1993- Záslužná medaile Armády ČR, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno Vitanovský, avers: český heraldický lev, revers Jan Lucemburský na koni, podpisy, plexi pouzdro + Pamětní mírová medaile, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: Kč
1161
1993- Záslužný kříž Armády ČR, I. stupeň, v barvě kovu zlata; VRV s. 22-23
Vyvolávací cena: Kč
1162
1993- Záslužný kříž Armády ČR, II. stupeň, v barvě kovu stříbra; VRV s. 22-23
Vyvolávací cena: Kč
1163
1993- Záslužný kříž Armády ČR, III. stupeň, v barvě bronzu; VRV s. 22-23
Vyvolávací cena: Kč
1164
1999- čestný pamětní odznak 50 let NATO 1949-1999, bronz, značeno Vitanovský; VRV s. 36-37 + čestný pamětní odznak Za službu v mírové misi na Balkáně; VRV s. 58-59
Vyvolávací cena: Kč