Sálová aukce 41 / Největší zájem
1133
[SBÍRKY] Odznak Vzorný voják ve vojenském a politickém výcviku I. a II. stupně, originalní etue + Odznak vojenské tělovýchvy, stříbrný stupeň + Pamětní medaile na Maďarskou lrepubliku rad 1919-1969 + Odznak vzorného pracovníka; 5ks, zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč
1139
1913 Ludvík Princ - Regent, 100 let zákopových oddílů 1813-1913, postříbřeno
Vyvolávací cena: Kč
1153
1918- Průmyslová a obchodní komora Drážďany, oválná medaile Za věrnost v práci
Vyvolávací cena: Kč
1162
2002 Medaile za pomoc při povodních 2002, obecný kov patinovaný na stříbro, malá sužka; originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1166
[SBÍRKY] Medaile Za zásluhy v požární ochraně, malá stužka + medaile Za věrné služby v požární ochraně, tři stupně + Odznak vzorného požárníka NDR + Kvalifikační odznaky hasičů (hasič, řidič hasičského auta), 2ks; celkem 7ks
Vyvolávací cena: Kč
1170
Záslužná medaile NDR, malá stužka, etue + medaile Za zásluhy o založení upevnění NDR 1949-1949 + medaile Za zásluhy o NDR, 1949-1989 + odznak Za zásluhy o přátelství mezi národy - Liga pro národní přátelství
Vyvolávací cena: Kč
1177
1944- Řádová hvězda POLONIA RESTITUTA, Polská lidová republika, vzor 1944; postříbřený tombak
Vyvolávací cena: Kč
1178
1944- Řádový odznak POLONIA RESTITUTA, 5. třída - rytíř, vzor 1944; originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1181
1910-1928 Medaile k 500. výročí bitvy u Grünwaldu, bronz, 1910 + Pamětní medaile na válku 1918-1921 + Pamětní medaile na 10. výročí Polské republiky 1918-1928
Vyvolávací cena: Kč
1186
1944- Kříž za Lenina + Medaile Za vězeňskou službu XV., X a V + medaile Štětínského vojvodství Gryf Szczecinski, pozlacený obecný kov, smalt + medaile Za zaslugi wojewódstwa plockiego, odznak, etue
Vyvolávací cena: Kč
1188
1944- Medaile Za účast v obraně lidové moci Manifest 1944 + medaile Za účast v obranné válce 1939 + Kříž Varšavských povstalců + medaile Rodla + Osvětimský kříž
Vyvolávací cena: Kč
1194
1945- Medaile Za Warszawe + medaile Za Odre - Nyse - Baltyk + medaile Vítězství a svoboda + Válečný kříž
Vyvolávací cena: Kč
1197
1989- Kříž Za wybitne zaslugi dla Ligi obrony kraju, 1x zlatý, 1x stříbrný + medaile Armia Krajowa, vzor 1992 + medaile Za zásluhy o obranu vlasti, vzor 1991
Vyvolávací cena: Kč
1200
Vyvolávací cena: Kč
1202
Vyvolávací cena: Kč
1203
Vyvolávací cena: Kč
1205
Vyvolávací cena: Kč
1206
Vyvolávací cena: Kč
1208
1964 Rakouská olympijská medaile 1964, postříbření OK; Schmidt Abb. 45
Vyvolávací cena: Kč
1224
Řád mateřské slávy, 3. třída, č. 938315, stříbro patinované, závěs smalt; Herfurth 2.12.3
Vyvolávací cena: Kč
1225
1999 Řád Bohdana Chmelnického, III. stupeň, připínací kříž, běžný kov, část zlaceno, smalt, originální etue, přiložena "ordenska knižka" z roku 1999, č. 15817
Vyvolávací cena: Kč
1226
2004 Medaile bezpečnosti, pozlacený tombak, udělovací legitimace vyplněná + Pamětní medaile 60 let od osvobození Ukrajiny od fašistů 1944-2004, pozlacený tombak, udělovací legitimace nevyplněná
Vyvolávací cena: Kč
1107
1947- Řád Bulharské lidové republiky, I., II. a III. stupeň; originální etue od I. stupně
Vyvolávací cena: Kč
1126
1945- Řád bratrství a jednoty se stříbrným věncem, 2. třída, č. 57874, punc, stříbro, etue
Vyvolávací cena: Kč
1128
Vyvolávací cena: Kč
1161
1962 DOLNÍ SASKO Medaile Povodeň 1952, pozlacený bronz + SASKO-ANHALTSKO Medaile Povodeň 1952, bronz, malá stužka, miniatura na jehle
Vyvolávací cena: Kč
1201
Vyvolávací cena: Kč