Sálová aukce 41 / Faleristika

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
info
Aktuálně běží Aukce 60, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
153692 -  čestná medaile za 40 let věrné služby, bronz, průměr 40mm,
+1
Jakost
čestná medaile za 40 let věrné služby, bronz, průměr 40mm, Hauser 25
Vyvolávací cena:
U:X
153681 -  Záslužný kříž železný bez koruny, na civilní stuze, Marco 1
+1
Jakost
Záslužný kříž železný bez koruny, na civilní stuze, Marco 143
Vyvolávací cena:
U:X
153237 - 1813-14 Armádní kříž 1813-1814 (dělový), bronz, částečně zla
+2
Jakost
1813-14 Armádní kříž 1813-1814 (dělový), bronz, částečně zlaceno; zelený lak setřen, novější stuha, Marco 357
Vyvolávací cena:
U:X
153683 - 1848 Medaile Za 25 let záslužné činnosti na poli hasičském a
+1
Jakost
1848 Medaile Za 25 let záslužné činnosti na poli hasičském a záchranářském, zacený bronz, nošená patinovaná stuha; Marco 333
Vyvolávací cena:
U:X
157809 - 1848-1916 FJ I., Čestná medaile za záslužnou činnost, nošená
+1
Jakost
1848-1916 FJ I., Čestná medaile za záslužnou činnost, nošená; Marco 393
Vyvolávací cena:
U:X
157815 - 1848-1916 FJ I., Malá medaile za statečnost, II. třída, post
+1
Jakost
1848-1916 FJ I., Malá medaile za statečnost, II. třída, postříbřený bronz, signováno
Vyvolávací cena:
U:X
157814 - 1848-1916 FJ I., Medaile za věrné služby, zlacený bronz; Mar
+1
Jakost
1848-1916 FJ I., Medaile za věrné služby, zlacený bronz; Marco 392
Vyvolávací cena:
U:X
157810 - 1848-1916 FJ I., Služební kříž IV. třídy, bronz; Marco 159
+1
Jakost
1848-1916 FJ I., Služební kříž IV. třídy, bronz; Marco 159
Vyvolávací cena:
U:X
157812 - 1848-1916 FJ I., Velká stříbrná medaile za statečnost, I. tř
+1
Jakost
1848-1916 FJ I., Velká stříbrná medaile za statečnost, I. třída, signováno Leisek; Marco 227
Vyvolávací cena:
U:X
157803 - 1848-1916 FJ I., Vojenská zlacená medaile Signum laudis; Mar
+1
Jakost
1848-1916 FJ I., Vojenská zlacená medaile "Signum laudis"; Marco 1486
Vyvolávací cena:
U:X
157804 - 1848-1916 FJ I., Záslužná medaile Signum laudis na vojenské
+1
Jakost
1848-1916 FJ I., Záslužná medaile "Signum laudis" na vojenské stuze, stříbro; Marco 146
Vyvolávací cena:
U:X
157811 - 1848-1916 FJ I., Záslužný kříž, železný na vojenské stuze; M
+1
Jakost
1848-1916 FJ I., Záslužný kříž, železný na vojenské stuze; Marco 143a
Vyvolávací cena:
U:X
157826 - 1848-1918 Vojenský služební odznak pro důstojníky za 25 let
+1
Jakost
1848-1918 Vojenský služební odznak pro důstojníky za 25 let služby, kříž III. třídy, zlacený bronz a stříbro; Marco 371a
Vyvolávací cena:
U:X
157828 - 1849 Stříbrný záslužný kříž s korunou na vojenské stuze, pun
+1
Jakost
1849 Stříbrný záslužný kříž s korunou na vojenské stuze, punc; Marco 140
Vyvolávací cena:
U:X
153684 - 1873- Válečná medaile 1873, zlacený bronz, číslovka 2 v datu
+1
Jakost
1873- Válečná medaile 1873, zlacený bronz, číslovka 2 v datu má základnu vlnovkou, Marco 364 + Medaile za 40 let věrné služby, civilní stuha nošená, bronz, Marco 383?
Vyvolávací cena:
U:X
157808 - 1908 FJ I., Jubilejní kříž, 60 let vlády, vojenská stuha; Ma
+1
Jakost
1908 FJ I., Jubilejní kříž, 60 let vlády, vojenská stuha; Marco 402
Vyvolávací cena:
U:X
157818 - 1910-1920 Medaile Viribus unitis, bronz, letecký motiv, na r
+1
Jakost
1910-1920 Medaile "Viribus unitis", bronz, letecký motiv, na reversu FÜR DIE ÖSTERR. LUFTFLOTTE, průměr 26mm
Vyvolávací cena:
U:X
157813 - 1912-1913 Mobilizační kříž 1912-1913, bronz, jednostranný; M
+1
Jakost
1912-1913 Mobilizační kříž 1912-1913, bronz, jednostranný; Marco 411a
Vyvolávací cena:
U:X
157817 - 1914-1916 FJ I., sestava 2ks medailí, 1x Vlastenecká medaile
+1
Jakost
1914-1916 FJ I., sestava 2ks medailí, 1x Vlastenecká medaile + Rodinná medaile 60 let vlády 1908, mladý a starý císař FJ I.
Vyvolávací cena:
U:X
153235 - 1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, pu
+1
Jakost
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno LEISEK, nová stuha, Marco 227
Vyvolávací cena:
U:X
153236 - 1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, pu
+1
Jakost
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno Tautenhayn, nová stuha, Marco 231
Vyvolávací cena:
U:X
157807 - 1916-1918 Karel I., Kříž Grati princeps at patria, Zn; Marco
+1
Jakost
1916-1918 Karel I., Kříž "Grati princeps at patria", Zn; Marco 419a
Vyvolávací cena:
U:X
157823 - 1916-1918 Karel I., Malá stříbrná medaile, signováno Koubek;
+1
Jakost
1916-1918 Karel I., Malá stříbrná medaile, signováno Koubek; Marco 235
Vyvolávací cena:
U:X
157825 - 1916-1918 Karel I., medaile  Laeso militi, Zn, signováno Pla
+1
Jakost
1916-1918 Karel I., medaile " Laeso militi", Zn, signováno Placht; Marco 420
Vyvolávací cena:
U:X
157805 - 1916-1918 Karel I., Záslužná medaile Signum laudis, bílý kov
+1
Jakost
1916-1918 Karel I., Záslužná medaile "Signum laudis", bílý kov, přivěšení 2 korunkami, meče na stuze, nošený kus; Marco 147b
Vyvolávací cena:
U:X
157806 - 1916-1918 Karel I., Záslužná medaile Signum laudis, původní
+3
Jakost
1916-1918 Karel I., Záslužná medaile "Signum laudis", původní etue; Marco 149a
Vyvolávací cena:
U:X
157802 - 1917 FJ I., Vojenský záslužný kříž s válečnou dekorací a meč
+4
Jakost
1917 FJ I., Vojenský záslužný kříž s válečnou dekorací a meči, originální etue, vídeňská firma V. Mayer - Söhne s předávacím dektretem
Vyvolávací cena:
U:X
153495 -  medaile Za pracovní obětavost, 1. + 2. vydání, bronz, etue,
+2
Jakost
medaile Za pracovní obětavost, 1. + 2. vydání, bronz, etue, VM 48-II, 2ks + medaile Za pracovní věrnost, 2. vydání, stříbro, etue, VM 47-II
Vyvolávací cena:
U:O5
153496 -  Vyznamenání 10 let Lidových milicí - Za zásluhy II. třídy,
+2
Jakost
Vyznamenání 10 let Lidových milicí - Za zásluhy II. třídy, etue, VM 49-2 + medaile Za zásluhy o Lidové milice, 1. třída, postříbřený bronz, etue, VM 54-1 + 2. třída, bronz, etue, VM 54-2
Vyvolávací cena:
U:O5
157795 - 1918-1919 Bronzová Pamětní medaile DOK Za věrné služby, s hv
+2
Jakost
1918-1919 Bronzová Pamětní medaile DOK "Za věrné služby", s hvězdou na stuze; VM 76, Novotný 99 2a
Vyvolávací cena:
U:X
157779 - 1918-1919 Pamětní medaile československého dobrovolce v lete
+2
Jakost
1918-1919 Pamětní medaile československého dobrovolce v letech 1918-1919; VM 8b, Novotný 8
Vyvolávací cena:
U:X
157783 - 1918-1919 Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z l
+2
Jakost
1918-1919 Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918-1919, bronz s monogramem; VM 63b, Novotný 40b
Vyvolávací cena:
U:X
157776 - 1918-1938 Československá revoluční medaile 2ks, 1x VM 6 s po
+2
Jakost
1918-1938 Československá revoluční medaile 2ks, 1x VM 6 s podpisem medailéra, 1x VM 6d bez podpisu medailéra, navíc stužka
Vyvolávací cena:
U:X
157794 - 1918-1948 Medaile IV. pluku Stráže svobody, slitina, VM 71,
+2
Jakost
1918-1948 Medaile IV. pluku Stráže svobody, slitina, VM 71, Novotný 81 + Medaile IV. pluku Stráže svobody, bronz, VM 70, Novotný 82
Vyvolávací cena:
U:X
157791 - 1918-1948 Pamětní medaile 10. střeleckého pluku Jana Sladkéh
+2
Jakost
1918-1948 Pamětní medaile 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny, bronz; VM 92, Novotný 57
Vyvolávací cena:
U:X
157792 - 1918-1948 Pamětní medaile 31. střeleckého pluku Arco, bronz;
+2
Jakost
1918-1948 Pamětní medaile 31. střeleckého pluku "Arco", bronz; VM 107, Novotný 72
Vyvolávací cena:
U:X
157793 - 1918-1948 Pamětní medaile 39. pěšího pluku výzvědného, bronz
+2
Jakost
1918-1948 Pamětní medaile 39. pěšího pluku výzvědného, bronz; VM 111, Novotný 76
Vyvolávací cena:
U:X
157789 - 1918-1948 Pamětní medaile 8. střeleckého pluku slezského, br
+2
Jakost
1918-1948 Pamětní medaile 8. střeleckého pluku slezského, bronz; VM 90, Novotný 55
Vyvolávací cena:
U:X
157790 - 1918-1948 Pamětní medaile 9. střeleckého pluku Karla Havlíčk
+2
Jakost
1918-1948 Pamětní medaile 9. střeleckého pluku Karla Havlíčka Borovského, bronz; VM 91, Novotný 56
Vyvolávací cena:
U:X
157788 - 1918-1948 Pamětní medaile mezinárodní federace starých bojov
+2
Jakost
1918-1948 Pamětní medaile mezinárodní federace starých bojovníků; VM 123, Novotný 48d
Vyvolávací cena:
U:X
157796 - 1918-1948 Pamětní odznak SNG - kříž za věrné služby, s podpi
+2
Jakost
1918-1948 Pamětní odznak SNG - kříž za věrné služby, s podpisem medailéra; VM 77a, Novotný 100
Vyvolávací cena:
U:X
153480 - 1919 Československá revoluční medaile, typ D bez podpisu med
+2
Jakost
1919 Československá revoluční medaile, typ D bez podpisu medailéra + miniatura, světlý bronz bez podpisu medailéra, průměr 19mm, stuha šířka 26mm; VM 6
Vyvolávací cena:
U:X
157773 - 1919 Řád sokola s meči, pražské vydání, se stuhou, na aversu
+2
Jakost
1919 Řád sokola s meči, pražské vydání, se stuhou, na aversu v prvním kopci vyštípnutý smalt, VM 4-A, originální stuha
Vyvolávací cena:
U:X
157778 - 1930 Československá medaile za vítězství, s podpisem medailé
+3
Jakost
1930 Československá medaile za vítězství, s podpisem medailéra, O. Španiel, navíc stužka + udělovací dekret ze dne 17.2.1930, drobné natržení, přesto zajímavý komplet
Vyvolávací cena:
U:X
157780 - 1939 Československý válečný kříž 1939; VM 11, Novotný 17
+2
Jakost
1939 Československý válečný kříž 1939; VM 11, Novotný 17
Vyvolávací cena:
U:X
157784 - 1945-1946 Pamětní medaile na Věrnost a brannost, s bronzovým
+2
Jakost
1945-1946 Pamětní medaile na "Věrnost a brannost", s bronzovým štítkem; VM 66, Novotný 42a
Vyvolávací cena:
U:X
157782 - 1945-1947 Bachmačská pamětní medaile, bronz; VM 25, Novotný
+2
Jakost
1945-1947 Bachmačská pamětní medaile, bronz; VM 25, Novotný 19d
Vyvolávací cena:
U:X
157781 - 1945-1947 Československá vojenská medaile Z zásluhy, bronz;
+2
Jakost
1945-1947 Československá vojenská medaile Z zásluhy, bronz; VM 13, Novotný 19d
Vyvolávací cena:
U:X
153191 - 1948 Pamětní medaile II. Pluku Stráže svobody; VM 69
+2
Jakost
1948 Pamětní medaile II. Pluku Stráže svobody; VM 69
Vyvolávací cena:
U:X
153572 - 1948- odznak Zasloužilý vynálezce, pozlacený obecný kov na s
+1
Jakost
1948- odznak Zasloužilý vynálezce, pozlacený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena:
U:X
153573 - 1948- odznak Zaslúžilý vynálezca, postříbřený obecný kov na
+1
Jakost
1948- odznak Zaslúžilý vynálezca, postříbřený obecný kov na smaltované kovovém závěsu
Vyvolávací cena:
U:X
153543 - 1948- Pamětní medaile na 300. výročí založení bývalého pěšíh
+1
Jakost
1948- Pamětní medaile na 300. výročí založení bývalého pěšího pluku 35, 1683-1983, jednostranná, bronz + pamětní medaile na 25 let činnosti Ústřední celní správy ČSSR 1952-1977, tmavý bronz + medaile 40. Výročí osvobození Ostravy 1945-1985
Vyvolávací cena:
U:X
153492 - 1948- Vyznamenání Za vynikající práci, 2. vydání, bronzová m
+4
Jakost
1948- Vyznamenání Za vynikající práci, 2. vydání, bronzová medaile, č. 36028; VM 34-II, originální etue
Vyvolávací cena:
U:X
153491 - 1948- Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, 2. vydání, stříbrná
+4
Jakost
1948- Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, 2. vydání, stříbrná medaile, punc 900, Zukov, č. 16421; VM 33-II, originální etue
Vyvolávací cena:
U:X
153190 - 1955 Řád rudé hvězdy práce, 2. vydání, stříbro - punc, č. 93
+3
Jakost
1955 Řád rudé hvězdy práce, 2. vydání, stříbro - punc, č. 9363; originální etue, VM 46
Vyvolávací cena:
U:X
153187 - 1955 Řád rudé hvězdy, 2. vydání, smalt, stříbro - Zukov, č.
+1
Jakost
1955 Řád rudé hvězdy, 2. vydání, smalt, stříbro - Zukov, č. 4995; VM 42-II
Vyvolávací cena:
U:X
153189 - 1955 Řád rudého praporu práce, 2. vydání, č. 13523; originál
+4
Jakost
1955 Řád rudého praporu práce, 2. vydání, č. 13523; originální etue, VM 45-II
Vyvolávací cena:
U:X
153531 - 1998- Pamětní medaile Národní gardy 1998, litý bronz, průměr
+1
Jakost
1998- Pamětní medaile Národní gardy 1998, litý bronz, průměr 50mm, bez stuhy, hlava Karla IV. zpříma, český lev, opis NÁRODNÍ GARDA 1998, značeno ŠL (Lumír Šindelář); vydal důstojník NSG dr. Chroust
Vyvolávací cena:
U:X
153478 - 1918- Kříž  V těžkých dobách - pamětní odznak čs. dobrovolce
+2
Jakost
1918- Kříž " V těžkých dobách" - pamětní odznak čs. dobrovolce 1918-1919, výrazná ražba; VM 8 - B + Český šlechtický kříž, jednostranný, sběratelská kopie, bez stuhy, obecný kov, smalt; VM 1
Vyvolávací cena:
U:X
157775 - 1918-1946 Československý válečný kříž , sestava 3ks - světlý
+2
Jakost
1918-1946 Československý válečný kříž , sestava 3ks - světlý bronz, tmavý bronz, červený bronz, VM I.-III.
Vyvolávací cena:
U:X