Sálová aukce 41 / Faleristika

153692
čestná medaile za 40 let věrné služby, bronz, průměr 40mm, Hauser 25, vyvolávací cena:
153681
Záslužný kříž železný bez koruny, na civilní stuze, Marco 143, vyvolávací cena:
153237
1813-14 Armádní kříž 1813-1814 (dělový), bronz, částečně zlaceno; zelený lak setřen, novější stuha, Marco 357 , vyvolávací cena:
153683
1848 Medaile Za 25 let záslužné činnosti na poli hasičském a záchranářském, zacený bronz, nošená patinovaná stuha; Marco 333, vyvolávací cena:
157809
1848-1916 FJ I., Čestná medaile za záslužnou činnost, nošená; Marco 393, vyvolávací cena:
157815
1848-1916 FJ I., Malá medaile za statečnost, II. třída, postříbřený bronz, signováno, vyvolávací cena:
157814
1848-1916 FJ I., Medaile za věrné služby, zlacený bronz; Marco 392, vyvolávací cena:
157810
1848-1916 FJ I., Služební kříž IV. třídy, bronz; Marco 159, vyvolávací cena:
157812
1848-1916 FJ I., Velká stříbrná medaile za statečnost, I. třída, signováno Leisek; Marco 227, vyvolávací cena:
157803
1848-1916 FJ I., Vojenská zlacená medaile "Signum laudis"; Marco 1486 , vyvolávací cena:
157804
1848-1916 FJ I., Záslužná medaile "Signum laudis" na vojenské stuze, stříbro; Marco 146, vyvolávací cena:
157811
1848-1916 FJ I., Záslužný kříž, železný na vojenské stuze; Marco 143a, vyvolávací cena:
157826
1848-1918 Vojenský služební odznak pro důstojníky za 25 let služby, kříž III. třídy, zlacený bronz a stříbro; Marco 371a, vyvolávací cena:
157828
1849 Stříbrný záslužný kříž s korunou na vojenské stuze, punc; Marco 140, vyvolávací cena:
153684
1873- Válečná medaile 1873, zlacený bronz, číslovka 2 v datu má základnu vlnovkou, Marco 364 + Medaile za 40 let věrné služby, civilní stuha nošená, bronz, Marco 383?, vyvolávací cena:
157808
1908 FJ I., Jubilejní kříž, 60 let vlády, vojenská stuha; Marco 402, vyvolávací cena:
157818
1910-1920 Medaile "Viribus unitis", bronz, letecký motiv, na reversu FÜR DIE ÖSTERR. LUFTFLOTTE, průměr 26mm, vyvolávací cena:
157813
1912-1913 Mobilizační kříž 1912-1913, bronz, jednostranný; Marco 411a, vyvolávací cena:
157817
1914-1916 FJ I., sestava 2ks medailí, 1x Vlastenecká medaile + Rodinná medaile 60 let vlády 1908, mladý a starý císař FJ I. , vyvolávací cena:
153235
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno LEISEK, nová stuha, Marco 227, vyvolávací cena:
153236
1915-1918 Medaile Za statečnost FJ I., 2. třída, stříbro, puncováno, značeno Tautenhayn, nová stuha, Marco 231, vyvolávací cena:
157807
1916-1918 Karel I., Kříž "Grati princeps at patria", Zn; Marco 419a, vyvolávací cena:
157823
1916-1918 Karel I., Malá stříbrná medaile, signováno Koubek; Marco 235, vyvolávací cena:
157825
1916-1918 Karel I., medaile " Laeso militi", Zn, signováno Placht; Marco 420, vyvolávací cena:
157805
1916-1918 Karel I., Záslužná medaile "Signum laudis", bílý kov, přivěšení 2 korunkami, meče na stuze, nošený kus; Marco 147b , vyvolávací cena:
157806
1916-1918 Karel I., Záslužná medaile "Signum laudis", původní etue; Marco 149a, vyvolávací cena:
157802
1917 FJ I., Vojenský záslužný kříž s válečnou dekorací a meči, originální etue, vídeňská firma V. Mayer - Söhne s předávacím dektretem , vyvolávací cena:
153495
medaile Za pracovní obětavost, 1. + 2. vydání, bronz, etue, VM 48-II, 2ks + medaile Za pracovní věrnost, 2. vydání, stříbro, etue, VM 47-II, vyvolávací cena:
153496
Vyznamenání 10 let Lidových milicí - Za zásluhy II. třídy, etue, VM 49-2 + medaile Za zásluhy o Lidové milice, 1. třída, postříbřený bronz, etue, VM 54-1 + 2. třída, bronz, etue, VM 54-2, vyvolávací cena:
157795
1918-1919 Bronzová Pamětní medaile DOK "Za věrné služby", s hvězdou na stuze; VM 76, Novotný 99 2a, vyvolávací cena:
157779
1918-1919 Pamětní medaile československého dobrovolce v letech 1918-1919; VM 8b, Novotný 8, vyvolávací cena:
157783
1918-1919 Pamětní odznak pro československé dobrovolníky z let 1918-1919, bronz s monogramem; VM 63b, Novotný 40b, vyvolávací cena:
157776
1918-1938 Československá revoluční medaile 2ks, 1x VM 6 s podpisem medailéra, 1x VM 6d bez podpisu medailéra, navíc stužka, vyvolávací cena:
157794
1918-1948 Medaile IV. pluku Stráže svobody, slitina, VM 71, Novotný 81 + Medaile IV. pluku Stráže svobody, bronz, VM 70, Novotný 82, vyvolávací cena:
157791
1918-1948 Pamětní medaile 10. střeleckého pluku Jana Sladkého Koziny, bronz; VM 92, Novotný 57, vyvolávací cena:
157792
1918-1948 Pamětní medaile 31. střeleckého pluku "Arco", bronz; VM 107, Novotný 72, vyvolávací cena:
157793
1918-1948 Pamětní medaile 39. pěšího pluku výzvědného, bronz; VM 111, Novotný 76, vyvolávací cena:
157789
1918-1948 Pamětní medaile 8. střeleckého pluku slezského, bronz; VM 90, Novotný 55, vyvolávací cena:
157790
1918-1948 Pamětní medaile 9. střeleckého pluku Karla Havlíčka Borovského, bronz; VM 91, Novotný 56, vyvolávací cena:
157788
1918-1948 Pamětní medaile mezinárodní federace starých bojovníků; VM 123, Novotný 48d, vyvolávací cena:
157796
1918-1948 Pamětní odznak SNG - kříž za věrné služby, s podpisem medailéra; VM 77a, Novotný 100, vyvolávací cena:
153480
1919 Československá revoluční medaile, typ D bez podpisu medailéra + miniatura, světlý bronz bez podpisu medailéra, průměr 19mm, stuha šířka 26mm; VM 6, vyvolávací cena:
157773
1919 Řád sokola s meči, pražské vydání, se stuhou, na aversu v prvním kopci vyštípnutý smalt, VM 4-A, originální stuha, vyvolávací cena:
157778
1930 Československá medaile za vítězství, s podpisem medailéra, O. Španiel, navíc stužka + udělovací dekret ze dne 17.2.1930, drobné natržení, přesto zajímavý komplet, vyvolávací cena:
157780
1939 Československý válečný kříž 1939; VM 11, Novotný 17, vyvolávací cena:
157784
1945-1946 Pamětní medaile na "Věrnost a brannost", s bronzovým štítkem; VM 66, Novotný 42a, vyvolávací cena:
157782
1945-1947 Bachmačská pamětní medaile, bronz; VM 25, Novotný 19d, vyvolávací cena:
157781
1945-1947 Československá vojenská medaile Z zásluhy, bronz; VM 13, Novotný 19d, vyvolávací cena:
153191
1948 Pamětní medaile II. Pluku Stráže svobody; VM 69, vyvolávací cena:
153572
1948- odznak Zasloužilý vynálezce, pozlacený obecný kov na smaltované kovovém závěsu, vyvolávací cena:
153573
1948- odznak Zaslúžilý vynálezca, postříbřený obecný kov na smaltované kovovém závěsu, vyvolávací cena:
153543
1948- Pamětní medaile na 300. výročí založení bývalého pěšího pluku 35, 1683-1983, jednostranná, bronz + pamětní medaile na 25 let činnosti Ústřední celní správy ČSSR 1952-1977, tmavý bronz + medaile 40. Výročí osvobození Ostravy 1945-1985, vyvolávací cena:
153492
1948- Vyznamenání Za vynikající práci, 2. vydání, bronzová medaile, č. 36028; VM 34-II, originální etue, vyvolávací cena:
153491
1948- Vyznamenání Za zásluhy o výstavbu, 2. vydání, stříbrná medaile, punc 900, Zukov, č. 16421; VM 33-II, originální etue, vyvolávací cena:
153190
1955 Řád rudé hvězdy práce, 2. vydání, stříbro - punc, č. 9363; originální etue, VM 46, vyvolávací cena:
153187
1955 Řád rudé hvězdy, 2. vydání, smalt, stříbro - Zukov, č. 4995; VM 42-II, vyvolávací cena:
153189
1955 Řád rudého praporu práce, 2. vydání, č. 13523; originální etue, VM 45-II, vyvolávací cena:
153531
1998- Pamětní medaile Národní gardy 1998, litý bronz, průměr 50mm, bez stuhy, hlava Karla IV. zpříma, český lev, opis NÁRODNÍ GARDA 1998, značeno ŠL (Lumír Šindelář); vydal důstojník NSG dr. Chroust, vyvolávací cena:
153478
1918- Kříž " V těžkých dobách" - pamětní odznak čs. dobrovolce 1918-1919, výrazná ražba; VM 8 - B + Český šlechtický kříž, jednostranný, sběratelská kopie, bez stuhy, obecný kov, smalt; VM 1, vyvolávací cena:
157775
1918-1946 Československý válečný kříž , sestava 3ks - světlý bronz, tmavý bronz, červený bronz, VM I.-III., vyvolávací cena: