Sálová aukce 44 / Filatelie / Evropa / Polsko

168774 - 1860 Mi.1b, Polské království 10Kop, modrá / karmínová
1860 Mi.1b, Polské království 10Kop, modrá / karmínová, tmavé odstíny z počátku tisku z neopotřebované desky, na malém výstřižku s červeným raz."76" Nowo – Alexandrya ( dnešní Pulawy), signováno, bezvadná kvalita, v kat. Fischer je doplatek na toto razítko cca 2 000,-zl., mimořádná nabídka vzácné známky!
Vyvolávací cena:
167485 - 1948 Mi.515-517, Letecké - 160. let ústavy USA, kompletní
1948 Mi.515-517, Letecké - 160. let ústavy USA, kompletní řada, všechny zn. s okraji tiskového listu, kat. 150€
Vyvolávací cena:
167043 - 1926 R-dopis zaslaný do Nizozemské Indie, vyfr. na zadní
1926 R-dopis zaslaný do Nizozemské Indie, vyfr. na zadní straně výplatními zn. 2x 24Gr, 10Gr a 2x 1Gr, DR WARSZAWA1/ 12.VII.26, příchozí raz.; zajímavá destinace, dobrý stav
Vyvolávací cena:
167895 - 1929 Let-pohlednice zaslaná do ČSR, vyfr. leteckými zn. M
1929 Let-pohlednice zaslaná do ČSR, vyfr. leteckými zn. Mi.230, 227 + výplatní Mi.263, podací DR POZNAN WYSTAWA 1.7.29 doplněno rámečkovým raz. letecké pošty, vzadu tranzit WARSZAWA PORT LOTNICZY 2.7.23; bez poškození
Vyvolávací cena:
166554 - 1934 dopis přepravený balonem LEGJONOWO v rámci akce Chal
1934 dopis přepravený balonem "LEGJONOWO" v rámci akce "Challenge 1934", vyfr. let. zn. Mi.289, 290 k této akci a Mi.227 (2x), 229, PR WARSZAWA/ GORDON BENNET/ 23.IX.34 (poslední den), propagační nálepka a kašet; přiložena výstavní obálka KATOWICE 1934 s vylepenými zn. Mi.285, 286 a PR WSZECHSLOWIANSKA WYSTAWA/ KATOWICE/ 10.V.1934, neprošlá poštou, jen jako ražené zn. kat. 80€; KVP
Vyvolávací cena:
167898 - 1934 Let dopis přepravený balonem na mezinárodních balon
1934 Let dopis přepravený balonem na mezinárodních balonových závodech Gordon Bennett u Varšavy, bohatě vyfr. dopis adresovaný do ČSR, vyfr. leteckými zn., mj. i s přetiskem Challenge 1934, Mi.289-290, podací PR MEZINARODOWE ZAWODY BALONOWE WARSZAWA 23.IX.34, na zadní straně propagační nálepka aeroklubu a razítko z místa přistání SZCZYCZYNIE BIALOSTOCKIM 24.9.34, doplněno řádkovým raz. balonu LEGIONOWO; začerněné jméno adresáta
Vyvolávací cena:
167896 - 1937-38 sestava 3ks blanketů blahopřejných telegramů: Nr
1937-38 sestava 3ks blanketů blahopřejných telegramů: Nr.1026/1937; 1017/1938; 1007/1938; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: