Sálová aukce 45 / Filatelie / ČSR I. / PČ 1919 / Rakouské Výplatní velký formát
1919 Pof.40, 25h a Pof.48I+II 2K světlé + Pof.48I 2K tmavá, úzký formát, na výstřižku z peněžního dopisu s DR PRAHA 1; zn. 2K tmavá poškozená, zk. Gi
Vyvolávací cena: Kč
1919 Pof.48II, 2K tmavě modrá, široký formát, II. typ, na malém výstřižku s DR PRAHA/ 27.XII.19, známka původně s rakouským razítkem; zk. Gi, Mr, Kar, značka Lý, kat. 15.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1850
Pof.48IIb Pd, Znak 2K světle modrá, žilkovaný papír, ve 4-bloku, vícenásobný přetisk s odlišným sklonem, navíc u 2ks vzadu obtisk přetisku; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1851
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzký formát, I. typ, našedlý papír, dobře centrovaná zn. i přetisk; označeno a zk. Kar, kat. 1.100Kč
Vyvolávací cena: Kč
1852
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzký formát, II. typ, zk. Gi + 3 majetnické značky + Pof.50I., Znak 4K světle zelená, úzký formát, II. typ, zk. Kar; kat. 1.300Kč
Vyvolávací cena: Kč
1853
Pof.49I, Znak 3K světle červená, úzký formát, II. typ; zk. Stu, kat. 1.100Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.49Ia, Znak 3K tmavě červená, úzký formát, II. typ; zk. Kar, Ša, kat. 20.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1855
Pof.50I Pp, Znak 4K světle zelená, úzký formát, převrácený přetisk I. typ; zk. Lý, Mayer, kat. 2.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1856
Pof.50I Pp, Znak 4K světle zelená, úzký formát, převrácený přetisk II. typ; zk. Lý, Gi, Hefer BPP a maj. značka, kat. 2.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1857
Pof.50Ia, Znak 4K tmavě zelená, úzký formát, II. typ přetisku; hezký odstín, zk. Mr a značka Kapras, kat. 1.100Kč
Vyvolávací cena: Kč
Pof.51ay, Znak 10K tmavě fialová, nejasný tisk, I. typ; zk. Gi, kat. 10.000Kč
Vyvolávací cena: Kč