VIP Prodej / Ostatní sběratelské obory

226665
300 000
NOVÉTip
226665 - cca 1930 VITRÍNA TULIPÁN / JINDŘICH HALABALA (1903 - 1978
cca 1930 VITRÍNA TULIPÁN / JINDŘICH HALABALA (1903 - 1978) / Vitrína „Tulipán“ byla navržená Jindřichem Halabalou ve 30. letech minulého století pro Spojené uměleckoprůmyslové závody v Brně; konstrukce z leštěného ořechu je doplňována černěnou hruškou, zadní strana vitríny je složena z osmi kusů zrcadel (všechna byla poškozena a vyměněna za nová), rozměr vitríny je 137,5x155x37 cm (v x š x h); celý kus byl důkladně odborně restaurován v dílně Galerie 21 a je ve výborném stavu!