VIP Prodej / Souvislé zobrazení

218697
40 000
218697 - 1907 SG.33, Edvard VII. 50R šedá / červeno hnědá, průs
1907 SG.33, Edvard VII. 50R šedá / červeno hnědá, průsvitka Mult Crown CA; hledaný vysoký nominál s části původního lepu, kat. £2.750, velmi vzácná známka, ve sbírkách často chybí!
226665
300 000
226665 - cca 1930 VITRÍNA TULIPÁN / JINDŘICH HALABALA (1903 - 1978
cca 1930 VITRÍNA TULIPÁN / JINDŘICH HALABALA (1903 - 1978) / Vitrína „Tulipán“ byla navržená Jindřichem Halabalou ve 30. letech minulého století pro Spojené uměleckoprůmyslové závody v Brně; konstrukce z leštěného ořechu je doplňována černěnou hruškou, zadní strana vitríny je složena z osmi kusů zrcadel (všechna byla poškozena a vyměněna za nová), rozměr vitríny je 137,5x155x37 cm (v x š x h); celý kus byl důkladně odborně restaurován v dílně Galerie 21 a je ve výborném stavu!