News / 32. aukce – mimořádný úspěch!

Number of views: 1152

obrVladimír Dražan hodnotí v novém odborném článku 32. aukci:
V sobotu 2. dubna 2011 se uskutečnila celkově 32., ale teprve 6. sálová aukce fy BURDA AUCTION, s.r.o. Již při zběžném prolistování aukčního katalogu bylo zřejmé, že pokud jde o nabídku klasických známek Evropy i zámoří, půjde o aukci, jaká u nás minimálně od roku 1939 uspořádána nebyla.

Chtěl bych proto i na tomto místě poděkovat jak stálým dodavatelům filatelistického materiálu, tak i celé řadě významných sběratelů klasických známek, kteří pochopili, že právě klasická filatelie oslovuje významnou skupinu solventních zákazníků nejen na našem domácím trhu, ale hlavně v zahraničí. O úspěšnosti této aukce svědčí dosažený celkový obrat, který se vyšplhal na rekordních 13 milionů korun při 80% prodejnosti!

Plně funkční on-line systém ve firemním názvu WebSál se stal nedílnou součástí sálových aukcí firmy Burda Auction. Více než tři čtvrtiny obratu v této aukci vytvořilo 95 klientů aktivně dražících po internetu přes WebSál. Také dražitelé osobně přítomni v sále oceňují perfektně fungující on-line systém, který přivádí někdy až překvapivě aktivní dražitele do soutěže o nejlepší položky, bez jakýchkoli zdržení a výpadků. Odměnou osobně přítomným bylo příjemné prostředí a kvalitní občerstvení...

Celý článekBack to news