Sálová aukce 41 / Faleristika / Československo / Hasiči

153559 -  Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in
Vyvolávací cena:
153553 - 1928- Medaile Na paměť 10 let trvání Čs. republiky 1918
1928- Medaile Na paměť 10 let trvání Čs. republiky 1918-1928, pozlacený bronz
Vyvolávací cena:
153551 - 1948- Medaile Za hrdinský čin, pozlacený bronz, stužka
1948- Medaile Za hrdinský čin, pozlacený bronz, stužka
Vyvolávací cena:
153552 - 1948- Odznak připínací Za zásluhy, č. 5886, částečn
1948- Odznak připínací Za zásluhy, č. 5886, částečně stříbřený
Vyvolávací cena:
153556 - 1948- Sbor požární ochrany ČSR / ČSSR   sestava 3ks př
Vyvolávací cena:
153555 - 1948- Sbor požární ochrany ČSR / ČSSR  medaile Za pří
1948- Sbor požární ochrany ČSR / ČSSR medaile Za příkladnou práci, jednostranná, pozlacený bronz, část barevná, stužka s miniaturou, značeno Kremnica + medaile Za zásluhy, jednostranná, pozlacený bronz + medaile Za věrné služby v SPO II. stupeň, pozlacený bronz, značeno F. Koller + medaile Zasloužilý pracovník SPO, jednostranná, stužka + klopová miniatura na jehlici, značeno Kremnica; zajímavé
Vyvolávací cena: