Sálová aukce 41 / Faleristika / Československo / Hasiči
1069
Vyvolávací cena: Kč
1070
1928- Medaile Na paměť 10 let trvání Čs. republiky 1918-1928, pozlacený bronz
Vyvolávací cena: Kč
1073
Vyvolávací cena: Kč
1074
1948- Sbor požární ochrany ČSR / ČSSR medaile Za příkladnou práci, jednostranná, pozlacený bronz, část barevná, stužka s miniaturou, značeno Kremnica + medaile Za zásluhy, jednostranná, pozlacený bronz + medaile Za věrné služby v SPO II. stupeň, pozlacený bronz, značeno F. Koller + medaile Zasloužilý pracovník SPO, jednostranná, stužka + klopová miniatura na jehlici, značeno Kremnica; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč