Aukce 47 / Pohlednice
1487
1959-65 KOSMOS sestava 12ks propagandistických pohlednic SSSR s námětem kosmonautiky, neprošlé, pouze 1x s nalepenou známkou, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1488
1908 ADLER Schreibmaschine, barevná reklamní celinová pohlednice na psací stroje, vzadu přitištěná zn. FJ 3h fialová emise 1908; neprošlá, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
+17
1900-20 [SBÍRKY] NOVOROČNÍ BLAHOPŘEJNÉ velká sbírka 130ks novoročních přání francouzské provenience, různé doplňující motivy jako letopočty, čtyřlístky, skřítci, prasátka, andělé, podkovy, peníze, auta, vlaky atd., provedení jako lito, koláže, tlačené, foto atd, většina prošlé; vše ve velkém zásobníku na pohlednice, odhadní cena 18.000Kč, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena: Kč