Aukce 50 / Pohlednice / Motiv

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
182736 - 1900 Josef Šváb č. 38, Zde přání k dnešnímu svátku.
+1
Jakost
1900 Josef Šváb č. 38, "Zde přání k dnešnímu svátku...."; prošlá, odřené růžky a levý horní roh slabší lom
Vyvolávací cena:
U:A5
182737 - 1900 Josef Šváb č. 513, Že na holky míváš vztek....;
+1
Jakost
1900 Josef Šváb č. 513, "Že na holky míváš vztek...."; prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena:
U:A5
182738 - 1900 Josef Šváb č. 514, Neslušné to sice dítě....; pr
+1
Jakost
1900 Josef Šváb č. 514, "Neslušné to sice dítě...."; prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena:
U:A5
183616 - 1910 MELA KOEHLER - sestava 2ks dětské motivy, anglické v
Jakost
1910 MELA KOEHLER - sestava 2ks dětské motivy, anglické vydání, W.&S./ SUCC./ V.A.; částečné rozlepené a omačkané růžky
Vyvolávací cena:
U:A5
184181 - 1925 BRATISLAVA - ghetto, jednozáběrový pohled na vetešn
+1
Jakost
1925 BRATISLAVA - ghetto, jednozáběrový pohled na vetešnictví; prošlá
Vyvolávací cena:
U:A5
158153 - 1908 FRANZ JOSEF I., vysouvací pohlednice, 3ks, FJ v unifor
+1
Jakost
1908 FRANZ JOSEF I., vysouvací pohlednice, 3ks, FJ v uniformě, FJ na koni a FJ v mysliveckém, barevné, malované, reprodukce sign. Ch. Scolik, nepoužité, luxusní
Vyvolávací cena:
U:A5
154238 - 1910 FRANZ JOSEF I. - kolorovaná pohlednice s císařem a s
+1
Jakost
1910 FRANZ JOSEF I. - kolorovaná pohlednice s císařem a s částí partitury "Unsere Kaiser"; neprošlá, hezké
Vyvolávací cena:
U:A5
182711 - 1905-10 VZDUCHOLODĚ  sestava 9ks pohlednic s motivem vzduch
+1
Jakost/Jakost
1905-10 VZDUCHOLODĚ sestava 9ks pohlednic s motivem vzducholodí, z toho 1x fotopohled hraběte Zeppelina, 1x fotopohled vzducholodi Italia v letu, ostatní kreslené
Vyvolávací cena:
U:A5
184863 - 1936 Zeppelin  Deutsche Luftfahrt, propagační barevná poh
+1
Jakost
1936 Zeppelin Deutsche Luftfahrt, propagační barevná pohlednice z výstavy v Drážďanech, velký formát, neprošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
U:A5
184195 - 1918-39 ČESKOSLOVENSKÁ ARMÁDA 1918-1939/  mimořádná se
+3
Jakost
1918-39 ČESKOSLOVENSKÁ ARMÁDA 1918-1939/ mimořádná sestava 12 dobových fotopohlednic s vojenskou technikou, pozůstalost po příslušníkovi prvorepublikového automobilového vojska, mj.: obrněné auto s raz. SKUPINA OBRNĚNÝCH AUT V UŽHORODĚ; 2 různé záběry na vojenský pásový traktor WD 50 (Hanomag), 4 různé pohledy na vojenská nákladní vozidla, mj. 1x Praga, 2x záběr z cvičení čs. tankových jednotek apod.; celkově výborný stav, velmi zajímavé
Vyvolávací cena:
U:A5
184208 - 1939 ŠATOV (Schattau), velký bunkr, vzadu s PR ZNAIM + VRA
+1
Jakost/Jakost
1939 ŠATOV (Schattau), velký bunkr, vzadu s PR ZNAIM + VRANOV NAD DYJÍ (Frain a.d. Thaya), bunkr; sestava 2 čb fotopohlednic čs. opevnění po odtržení Sudet, výborný stav
Vyvolávací cena:
U:A5
184768 - 1939 A.Hitler, portrét s ozdobným přítiskem, jubiljní 5
+1
Jakost
1939 A.Hitler, portrét s ozdobným přítiskem, jubiljní 50 let 1889 - 1939, neprošlá s protektorátním PR3 + PR4; větší formát, bez poškození
Vyvolávací cena:
U:A5
184180 - 1939 DIE FAHNE DES SIEGES  propagandistická pohlednice Vlaj
+1
Jakost
1939 DIE FAHNE DES SIEGES propagandistická pohlednice "Vlajka vítězů" z počátku II. světové války; bezvadný stav, vzácné
Vyvolávací cena:
U:A5
184205 - 1939 MAĎARSKÝ ZÁBOR/ SLOVENSKO - FILAKOVO  maďarská pro
+1
Jakost
1939 MAĎARSKÝ ZÁBOR/ SLOVENSKO - FILAKOVO maďarská propagandistické fotopohlednice, záběr na ruinu středověkého hradu u města, nápis "Mindent Vissai" "Vše zpátky"; neprošlá, odřené růžky, zajímavé
Vyvolávací cena:
U:A5
182659 - 1939-41 Adolf Hiter a Mussolini, společná pohlednice dopln
+1
Jakost
1939-41 Adolf Hiter a Mussolini, společná pohlednice doplněna 2ks pohlednice s portrétem A.H., neprošlé, opatřeno příležitostnými razítky; bez poškození
Vyvolávací cena:
U:A5
184772 - 1941 DIE HEIMAT FREI  jednobarevná pohlednice Jihlavský ro
+1
Jakost
1941 DIE HEIMAT FREI jednobarevná pohlednice "Jihlavský rolník", PR46 IGLAU 1/ 15.III.41/b; vydala "Sammlergruppe Iglau", neprošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena:
U:A5
182716 - 1940 FINSKO  protisovětská propaganda, opilý Stalin s Ber
+1
Jakost
1940 FINSKO protisovětská propaganda, opilý Stalin s Berijou a opicí "Kolme samnmielistä - Tři se stejnýám názorem", vydal Karjalan Mieka, No.3, čb, neprošlé, bez vady
Vyvolávací cena:
U:A5
182740 - 1909 SÁŇKOVÁNÍ - jednozáběrová, čb, s textem Rodelsp
+1
Jakost
1909 SÁŇKOVÁNÍ - jednozáběrová, čb, s textem "Rodelsport auf dem Burgsberge" (Hrádek - Varnsdorf); lom v levém dolním rohu
Vyvolávací cena:
U:A5
182742 - 1898-1912 [SBÍRKY]  sestava 14ks blahopřejných a dětský
Jakost
1898-1912 [SBÍRKY] sestava 14ks blahopřejných a dětských pohledů, z toho 10ks tlačené, některé zlacené; obvyklá běžná jakost, 1ks (Vánoce) četné lomy, 2ks skvrny
Vyvolávací cena:
U:O5