Aukce 50 / Pohlednice / Motiv
1531
1900 Josef Šváb č. 38, "Zde přání k dnešnímu svátku...."; prošlá, odřené růžky a levý horní roh slabší lom
Vyvolávací cena: Kč
1532
1900 Josef Šváb č. 513, "Že na holky míváš vztek...."; prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
1533
1900 Josef Šváb č. 514, "Neslušné to sice dítě...."; prošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
1534
1910 MELA KOEHLER - sestava 2ks dětské motivy, anglické vydání, W.&S./ SUCC./ V.A.; částečné rozlepené a omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1535
1925 BRATISLAVA - ghetto, jednozáběrový pohled na vetešnictví; prošlá
Vyvolávací cena: Kč
Vyvolávací cena: Kč
1537
Vyvolávací cena: Kč
1538
1905-10 VZDUCHOLODĚ sestava 9ks pohlednic s motivem vzducholodí, z toho 1x fotopohled hraběte Zeppelina, 1x fotopohled vzducholodi Italia v letu, ostatní kreslené
Vyvolávací cena: Kč
1539
1936 Zeppelin Deutsche Luftfahrt, propagační barevná pohlednice z výstavy v Drážďanech, velký formát, neprošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1918-39 ČESKOSLOVENSKÁ ARMÁDA 1918-1939/ mimořádná sestava 12 dobových fotopohlednic s vojenskou technikou, pozůstalost po příslušníkovi prvorepublikového automobilového vojska, mj.: obrněné auto s raz. SKUPINA OBRNĚNÝCH AUT V UŽHORODĚ; 2 různé záběry na vojenský pásový traktor WD 50 (Hanomag), 4 různé pohledy na vojenská nákladní vozidla, mj. 1x Praga, 2x záběr z cvičení čs. tankových jednotek apod.; celkově výborný stav, velmi zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1541
1939 ŠATOV (Schattau), velký bunkr, vzadu s PR ZNAIM + VRANOV NAD DYJÍ (Frain a.d. Thaya), bunkr; sestava 2 čb fotopohlednic čs. opevnění po odtržení Sudet, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
1542
1939 A.Hitler, portrét s ozdobným přítiskem, jubiljní 50 let 1889 - 1939, neprošlá s protektorátním PR3 + PR4; větší formát, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1543
1939 DIE FAHNE DES SIEGES propagandistická pohlednice "Vlajka vítězů" z počátku II. světové války; bezvadný stav, vzácné
Vyvolávací cena: Kč
1544
1939 MAĎARSKÝ ZÁBOR/ SLOVENSKO - FILAKOVO maďarská propagandistické fotopohlednice, záběr na ruinu středověkého hradu u města, nápis "Mindent Vissai" "Vše zpátky"; neprošlá, odřené růžky, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1545
1939-41 Adolf Hiter a Mussolini, společná pohlednice doplněna 2ks pohlednice s portrétem A.H., neprošlé, opatřeno příležitostnými razítky; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1546
1941 DIE HEIMAT FREI jednobarevná pohlednice "Jihlavský rolník", PR46 IGLAU 1/ 15.III.41/b; vydala "Sammlergruppe Iglau", neprošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
1547
1940 FINSKO protisovětská propaganda, opilý Stalin s Berijou a opicí "Kolme samnmielistä - Tři se stejnýám názorem", vydal Karjalan Mieka, No.3, čb, neprošlé, bez vady
Vyvolávací cena: Kč
1548
1909 SÁŇKOVÁNÍ - jednozáběrová, čb, s textem "Rodelsport auf dem Burgsberge" (Hrádek - Varnsdorf); lom v levém dolním rohu
Vyvolávací cena: Kč
1549
1898-1912 [SBÍRKY] sestava 14ks blahopřejných a dětských pohledů, z toho 10ks tlačené, některé zlacené; obvyklá běžná jakost, 1ks (Vánoce) četné lomy, 2ks skvrny
Vyvolávací cena: Kč