Aukce 50 / Pohlednice / Místopis / Česká republika

184182 - 1905 BRUNTÁL (Freudenthal) - restaurace Amerika; DA, prošl
1905 BRUNTÁL (Freudenthal) - restaurace Amerika; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
182715 - 1908-30 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (Franzensbad) - sestava 4ks kol
1908-30 FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (Franzensbad) - sestava 4ks kolážových pohlednic s různými motivy, jako Čáp 2x, Peněženka, Tiskopis; část prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena:
182714 - 1900-07 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (Marienbad) -  sestava 5ks různ
1900-07 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (Marienbad) - sestava 5ks různých kolážových pohlednic, mj. Okno, Telegram, Tanečnice atd.; 4x prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena:
182658 - 1939 JIHLAVA - radnice vyzdobena nacistickými prapory, noč
1939 JIHLAVA - radnice vyzdobena nacistickými prapory, noční záběr (!), neprošlá fotopohlednice s fialovým příležitostným raz. Pof.PR8; bez poškození
Vyvolávací cena:
182719 - 1901 LIBOCHOVICE - vícezáběrová lito, DA, vydal Böhm; p
1901 LIBOCHOVICE - vícezáběrová lito, DA, vydal Böhm; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
182718 - 1900 TEREZÍN - vícezáběrová lito, DA, vydal Schwidernoc
1900 TEREZÍN - vícezáběrová lito, DA, vydal Schwidernoch; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
182717 - 1899 MĚLNÍK - vícezáběrová lito, DA, vydal Schwidernoc
1899 MĚLNÍK - vícezáběrová lito, DA, vydal Schwidernoch; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
182739 - 1902 NYMBURK - NÁDRAŽÍ  2-okénková čb pohlednice, nád
1902 NYMBURK - NÁDRAŽÍ 2-okénková čb pohlednice, nádražní budova, záběr vpravo 2 lokomotivy, 2 vagony a 1 vlak; prošlá; celkově dobrý stav
Vyvolávací cena:
184818 - 1897-1945 [SBÍRKY]  PODĚBRADY sbírka 200ks pohlednic, ulo
+23
1897-1945 [SBÍRKY] PODĚBRADY sbírka 200ks pohlednic, uložena v průhledných listech v kroužkových deskách, obsahuje zajímavé kusy jako 1x budoucnost, koláže, tlačené, litografie, neobvyklé záběry atd.; převážně dobrá kvalita, nákupní cena 27.000Kč
Vyvolávací cena:
182722 - 1913 PLZEŇ - pivovar, vícezáběrová lito, prošlé, bez
1913 PLZEŇ - pivovar, vícezáběrová lito, prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
182741 - 1898 PRAHA - Karlův most po sesutí při povodni 1890, bare
1898 PRAHA - Karlův most po sesutí při povodni 1890, barevná lito, DA; pouze omačkané růžky
Vyvolávací cena:
182720 - 1902 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - hotel Merkur, koláž Okno,
1902 DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM - hotel Merkur, koláž Okno, DA, na výšku; prošlé, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena:
182713 - 1908 OBRAZOVÝ RÁM - sestava 4ks pohlednic s vlepenými lit
1908 OBRAZOVÝ RÁM - sestava 4ks pohlednic s vlepenými lito záběry měst VYŠKOV (2x různý text), BUDĚJOVICE, LEDNICE; DA, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena:
182712 - 1910 ERBY - sestava 5ks tlačených lito pohlednic, LUŽE, C
1910 ERBY - sestava 5ks tlačených lito pohlednic, LUŽE, CHRÁST U CHRUDIMI, NEVEKLOV, KARLOVY VARY, BÍLINA; 4x DA, zachovalé
Vyvolávací cena: