Aukce 50 / Filatelie / ČSR I. - ex POUR / Holubice1920

184052 -  Pof.143B, 5h modrá, perforace ŘZ 13¾; svěží, zk.
Pof.143B, 5h modrá, perforace ŘZ 13¾; svěží, zk. Kar + 2x atest Karásek a Vrba, kat. Pofis 18.000Kč, kat. Merkur 20.000Kč, 5h modrá s nejvzácnější perforací na emisi Holubice!
Vyvolávací cena:
184375 -  Pof.143A, 5h modrá, perforace HZ 14, 16-blok s plným stro
Pof.143A, 5h modrá, perforace HZ 14, 16-blok s plným strojovým obtiskem na většině známek, navíc DV na ZP 100
Vyvolávací cena:
184377 -  Pof.143N-149N, kompletní řada nezoubkovaných zn. včetn
Pof.143N-149N, kompletní řada nezoubkovaných zn. včetně obou typů hodnoty 20h oranžová Pof.148N I+II a 25h zelená Pof.149N I+II, ostatní hodnoty doplněny o světlé barevné odstíny, celkem 14 známek; pouze 2 zn. s velmi lehkou stopou po nálepce (5h a 15h), zk. a označeno Gi, Kar, kat. Pofis 14.250Kč, kat. Merkur 18.800Kč
Vyvolávací cena:
183905 -  Pof.144C R3, 5h fialová, pravý dolní rohový 4-blok, le
Pof.144C R3, 5h fialová, pravý dolní rohový 4-blok, ležmý hřeben HZ 14, retuš čar pod dopisem ZP 100/1; lehký šikmý ohyb v okraji, zk. Stu + atest Stupka
Vyvolávací cena:
183885 -  Pof.145B, 10h tmavě zelená, perforace ŘZ 13¾, luxus
Pof.145B, 10h tmavě zelená, perforace ŘZ 13¾, luxusní; zk. Gi, Pi + atest Pittermann, kat. 8.000Kč
Vyvolávací cena:
183899 -  Pof.149A R1, 25h zelená, pravý horní 4-blok s retuší p
Pof.149A R1, 25h zelená, pravý horní 4-blok s retuší pečeti a jména, ZP 20/6; svěží, zk. Stu + atest Stupka, kat. Pofis 1.400Kč, kat. Merlur 6.000Kč
Vyvolávací cena:
183952 - 1920-21 sestava 2ks  firemních obálek zaslaných jako Tisk
1920-21 sestava 2ks firemních obálek zaslaných jako Tiskopis a vyfr. 1-násobnou frankaturou, 1x vyfr. 5h modrá, Pod.143A, SR Praha 31.VII.20 (poslední den III.TO) + 1x vyfr. zn. 25h zelená, Pof.149A, zaslaný do Rakouska, DR DĚČÍN 14.VI.21; zachovalé, obě zk. Kar, ojedinělé frankatury
Vyvolávací cena:
183959 - 1922 lístek vyplacený 1-známkovou frankaturou 5h fialová
1922 lístek vyplacený 1-známkovou frankaturou 5h fialová v V. TO (!), Pof.144A, nejedná se o slepeckou zásilku, ale odpovědní lístek Okresního soudu s přitištěným návěstím na zadní straně, podací raz. poštovny POLÁNKA (VSETÍN) a DR VSETÍN 29.VI.22; bez poškození, zcela výjimečná frankatura v V. TO!
Vyvolávací cena:
183923 - 1924 Oznámení o nedoručitelnosti dobírkové zásilky zas
1924 Oznámení o nedoručitelnosti dobírkové zásilky zaslané z Rumburku do Ústí nad Labem, odpověď s poplatky uhrazenými 100ks (!) blokem zn. 5h fialová (kompletní arch bez okrajů), Pof.144A, na zadní straně formuláře, DR ÚSTÍ NAD LABEM 1/ 12.III.24; lehké přehyby, velmi dobrý stav, zcela ojedinělá celistvost se 100-násobnou frankaturou známky 5h fialová!
Vyvolávací cena:
183733 - 1927 R-dopis vyfr. mj. známkou 25h zelená s retuší - ov
1927 R-dopis vyfr. mj. známkou 25h zelená s retuší - oválná pečeť, na zadní straně 12-násobná frankatura zn. Pof.149, z toho 1x Pof.149 II R1, ZP 20/6, podací DR CHOTĚBOŘ 22.XI.27; zachovalé, zk. Vrba, ojedinělá celistvost s hledanou retuší!
Vyvolávací cena: