Aukce 51 / Filatelie / ČSR II. / Revoluční přetisky 1944-1945

187960 - 1945 RUMBURK, CHEB, DOMAŽLICE, KOSTELEC N. ORLICÍ atd., se
1945 RUMBURK, CHEB, DOMAŽLICE, KOSTELEC N. ORLICÍ atd., sestava více jak 110ks zn. s různými přetisky
Vyvolávací cena:
186467 - 1945 ŽAMBERK  sestava 29ks s různými přetisky v červen
1945 ŽAMBERK sestava 29ks s různými přetisky v červené, černé a modré barvě; u několika novinových zn. nahnědlé skvrnky, ostatní pěkné
Vyvolávací cena:
186436 - 1945 AŠ  dopis do Chebu vyfr. zn. 6Pf AH s přetiskem 1Kč/
1945 AŠ dopis do Chebu vyfr. zn. 6Pf AH s přetiskem "1Kč/ Č.S.R./ Pravda/ vítězí", provizorní DR AŠ/ 1945, vyznačeno doplatné + firemnií R-dopis vyfr. zn. Pof.378, 379, provizorní DR CHEB/ 1945", znárodněná R-nálepka a přídavné raz.; u obou dopisů vzadu poškozená klopa
Vyvolávací cena:
186459 - 1945 FRÝDEK  filatelisticky motivovaný R+Ex dopis s vylepe
1945 FRÝDEK filatelisticky motivovaný R+Ex dopis s vylepenou kompletní sérií (25ks) přetiskových zn., černý přetisk "OSVOBOZENÍ/ hvězda" na zn. A.H. Pof.78-99, 122, 120-121, DR FRIEDECK 4.V.45; větší formát obálky, bez poškození
Vyvolávací cena:
187408 - 1945 PRAHA, OLOMOUC  1x R-dopis s podacím lístkem a 4 zná
1945 PRAHA, OLOMOUC 1x R-dopis s podacím lístkem a 4 známkami A.H. "Pošta Československá" - Pražský přetisk DR PRAHA 51 12.V.45 a 1x Olomoucké provizorium komplet na R-dopisu DR OLOMOUC 6, 26.V.45, příchozí OLOMOUC 11, 27.V.45
Vyvolávací cena:
187846 - 1945 Slavkovské vydání, filatelisticky ovlivněný dopis
1945 Slavkovské vydání, filatelisticky ovlivněný dopis do Olomouce vyfr. 2-páskou 60h+120h - krajové kusy s přetiskem "Jen pro Slavkov", vylomené DR SLAVKOV u BRNA/ 22.V.45, doplněno červeným místním "kašetem"
Vyvolávací cena:
185525 - 1947 KREMNICA  úřední lístek s portem uhrazeným příje
1947 KREMNICA úřední lístek s portem uhrazeným příjemcem, kde poplatky byly uhrazeny smíšenou frankaturou doplatních zn. s 20h doplatní slovenského státu s černým přetiskem ČESKOSLOVENSKO, DR KREMNICA 5.VIII.47; průpich v rohu lístku, ojedinělé použití přetiskových zn. na skutečně prošlých zásilkách
Vyvolávací cena:
186695 - 1945 [SBÍRKY]  mimořádná sbírka revolučních přetisk
+84
1945 [SBÍRKY] mimořádná sbírka revolučních přetisků na cca 80 starých listech (ex. A. Novotný) v pérových deskách, obsahuje převážně kompletní série zn. s přetisky na lehkých nálepkách, z cca 70 různých lokací jako: BRNO, KOJETÍN, FRENŠTÁT, PROSTĚJOV, BÍLÁ LHOTA, POLICE, FRÝDEK, HOLEŠOVICE, HRADEC KRÁLOVÉ, DOMAŽLICE, SVATÝ KOPEČEK, ROŽMITÁL, RUMBURK, TELČ, TÁBOR atd., část speciality jako převrácené přetisky, zkusmé tisky Olomouckého přetisku atd., doplněno o cca 70 celistvostí s revolučními přetisky, např. 20ks Olomoucké vydání (orlice); pěkná a ojedinělá sbírka revolučních přetisků!
Vyvolávací cena:
186776 - 1945 [SBÍRKY]  FRÝDEK, DOMAŽLICE, ŽAMBERK, ÚSTÍ NAD LA
1945 [SBÍRKY] FRÝDEK, DOMAŽLICE, ŽAMBERK, ÚSTÍ NAD LABEM, OLOMOUC a další, sbírka 276ks zn. s přetiskem, převážně nekompletní série, z toho část ve 4-blocích, několik výstřižků, doplněno 1 dopisem vyfr. oběma zn. skalického vydání, DR SKALICA 13.VII.45; bez poškození vše na 12 volných albových listech
Vyvolávací cena:
185405 - 1945 [SBÍRKY]  menší sbírka revolučních přetisků, r
1945 [SBÍRKY] menší sbírka revolučních přetisků, různé přetisky na různých hodnotách zn. A.H, sv. Vít apod., mj. Hluboká, Bystřice, Mirošov, Baťov, Kojetín, Rokycany atd.., doplněno o 3 celistvosti; uloženo v malém zásobníku A5
Vyvolávací cena: