Aukce 53 / Pohlednice / Motiv / Naše tipy
1911 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů moravských, litografie; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
1911 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství, sestava 6 pohlednic: Blahoslavení čistého srdce; Blahoslavení pokojní; Milosrdní; Lkající; Chudí Duchem; Blahoslavení, kteří protivenství trpí pro spravedlnost; vydala Unie Praha, celkově výborný stav, vše neprošlé
Vyvolávací cena: Kč
1928 MUCHA Alfons (1860-1939), Jubilejní sjezd, výstava a festival Pěvecké obce československé roku 1928 v Praze; neprošlá, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej; neprošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
1930 BEREHOVO - Podkarpatská Rus, synagoga, jednozáběrová s průčelím synagogy, čb., nepoužitá, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1908 FRANZ JOSEF I., vysouvací pohlednice, 3ks, FJ v uniformě, FJ na koni a FJ v mysliveckém, barevné, malované, reprodukce sign. Ch. Scolik, nepoužité, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1925-1930 KAREL KUČERA - STEJNOKROJE pro vojsko, četnictvo a veškeré spolky..., Karmelitská 16, Praha, kolorovaná reklamní pohlednice; neprošlá, výborný stav, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč