Aukce 53 / Pohlednice / Motiv / Propaganda - nacismus

191523 - 1936-1941 sestava 3ks nacistických pohlednic, 2x Reichspart
1936-1941 sestava 3ks nacistických pohlednic, 2x Reichsparteitag der NSDAP Nürnberg 1936 a 1938 + Tag der NSDAP im GG 1941; velký formát, 2x prošlé s PR, 1x pouze s PR, 1x lehký ohyb
Vyvolávací cena:
190521 - 1938 čb pohlednice s propagačním textem Wir haben es gesc
1938 čb pohlednice s propagačním textem "Wir haben es geschafft! Asch ist frei! Heil Hitler!" a nacistickými symboly, vyfr. čsl. zn. 20h Znak s ašským přetiskem "1.20", Mi.3, DR AŠ 1/ 30.IX.38 + propagační kašet; bez adresy
Vyvolávací cena:
191921 - 1938 GÖRING HERMAN  kreslený portrét s faksimilí podpisu
1938 GÖRING HERMAN kreslený portrét s faksimilí podpisu, velký formát, SR Der Führer in Wien 15.III.38; bez poškození
Vyvolávací cena:
191920 - 1938 MANDER S´ISCHT ZEIT!  reprodukce kreslené propagandis
1938 MANDER S´ISCHT ZEIT! reprodukce kreslené propagandistické protižidovská pohlednice, signováno F. Köck, nepoužitá s PR Ausstellung "Der Ewige Jude" WIEN 30.VIII.38; luxusní
Vyvolávací cena:
191525 - 1938-1943 Hitler a Mussolini, kreslená, velký formát, čb
1938-1943 Hitler a Mussolini, kreslená, velký formát, čb, italské vydání, neprošlé, ale se zn. a strojovým propagačním raz. k návštěvě v Římě + další 2ks propagandistických pohlednic; zachovalé
Vyvolávací cena:
190888 - 1940 propagandistická pohlednice Tanky v bojové akci; pěk
1940 propagandistická pohlednice "Tanky v bojové akci"; pěkný stav, vzácné
Vyvolávací cena:
191526 - 1942-1944 sestava 11ks pohlednic velkého formátu s reprodu
1942-1944 sestava 11ks pohlednic velkého formátu s reprodukcemi kreslených válečných výjevů (7ks) a vojenských velitelů (4ks); zachovalé, pouze 1x prošlé
Vyvolávací cena: