Aukce 53 / Filatelie / ČSR II. / Filatelistické obory

192530 - 1947 FDC Sv. Vojtěch s kompletní sérií Pof.450-452, zasl
1947 FDC Sv. Vojtěch s kompletní sérií Pof.450-452, zasláno jako R do Turecka; zachovalé
Vyvolávací cena:
192886 - 1948 FDC 1B/48 Všesokolský slet, PR s chybným datem 3.VII
1948 FDC 1B/48 Všesokolský slet, PR s chybným datem 3.VII.1948
Vyvolávací cena:
192888 - 1948 FDC 1C/48n Všesokolský slet - alegorie, vylepeny zn.
1948 FDC 1C/48n Všesokolský slet - alegorie, vylepeny zn. Pof.475-478 Všesokolský slet - portréty!; zajímavé
Vyvolávací cena:
192873 - 1948 ministerská FDC M 4/48, Kroměřížský sněm, vylepe
1948 ministerská FDC M 4/48, Kroměřížský sněm, vylepeny zn. Pof.479-480, vzadu Ministr pošt a pořadové číslo 352, strojem vypsaná adresa, kat. 900Kč
Vyvolávací cena:
192860 - 1948 ministerská FDC M A/46, Beneš / Hradčany - černofia
1948 ministerská FDC M A/46, Beneš / Hradčany - černofialová, vylepeny zn. Pof.443-446, PR PRAHA 29/ NS, vzadu číslo "104"; v dolním okraji promáčknutý papír
Vyvolávací cena:
192875 - 1948 ministerská FDC M B/48, Gottwald, vylepny zn. Pof.485,
1948 ministerská FDC M B/48, Gottwald, vylepny zn. Pof.485, 486 a 488, červené PR, strojem psaná adresa, vzadu Ministr pošt a č. 308; včetně obsahu
Vyvolávací cena:
191936 - 1948 ministerská FDC MC 48, Gottwald, vzadu Generální ře
1948 ministerská FDC MC 48, Gottwald, vzadu Generální ředitel pošt, adresovaná na poslankyni A. Hodivou Spurnou, s průvodním dopisem podepsaným Gen. ředitelem Ing. Laipertem; mírně odřené rohy obálky - dobrý stav
Vyvolávací cena:
192878 - 1948 ministerská FDC M C/48, Gottwald, vylepny zn. Pof.485,
1948 ministerská FDC M C/48, Gottwald, vylepny zn. Pof.485, 486 a 488, červené PR, bez adresy, vzadu Generální ředitel, včetně průvodního dopisu s podpisem Gen. ředitele Ing. Laiperta
Vyvolávací cena:
192899 - 1948-52 sestava 2ks FDC, 1B/48 + 26/52, obě s odlišným po
1948-52 sestava 2ks FDC, 1B/48 + 26/52, obě s odlišným počtem razítek
Vyvolávací cena:
192911 - 1951-61 sestava 8ks FDC, vylepeny zn. s výraznými deskový
1951-61 sestava 8ks FDC, vylepeny zn. s výraznými deskovými vadami, např. emise Rok české hudby 1954, Ptáci 1959, Motýli 1961
Vyvolávací cena:
192891 - 1952 FDC 11/52 Socialistické zemědělství, vylepená zn.
1952 FDC 11/52 Socialistické zemědělství, vylepená zn. Pof.648 s deskovou vadou DV 33/1 - seříznutý háček nad "Č"
Vyvolávací cena:
192892 - 1952 FDC 11/52 Socialistické zemědělství, vylepená zn.
1952 FDC 11/52 Socialistické zemědělství, vylepená zn. Pof.650 s deskovou vadou DV 40/1 - reflektor
Vyvolávací cena:
192251 - 1961 neoficiální FDC, neohlášená obálka vyfr. aršíke
1961 neoficiální FDC, neohlášená obálka vyfr. aršíkem Pof.A1216, 2x PR PRAHA/ 18.XII.1961/ PRVNÍ DEN VYDÁNÍ/ PRAGA 1962, poštovně nepoužitá, formát obálky 227x162mm, modrý a červený přítisk na obálce; horní okraj mimo aršík poškozený, přesto zajímavé, katalogy neuvádějí
Vyvolávací cena:
192254 - 1971 FDC 8A+B/71, 50. výročí KSČ, 2x FDC, obě s odlišn
1971 FDC 8A+B/71, 50. výročí KSČ, 2x FDC, obě s odlišnou kombinací vylepených známek Pof.1898 a 1899
Vyvolávací cena:
192901 - 1973 FDC 21A/73n, Den čsl. známky, vylepena zn. Pof.K2060
1973 FDC 21A/73n, Den čsl. známky, vylepena zn. Pof.K2060 se 2 kupóny
Vyvolávací cena:
192905 - 1974-84 sestava 3ks FDC, vylepeny zn. Pof.2081, 2422 a 2627
1974-84 sestava 3ks FDC, vylepeny zn. Pof.2081, 2422 a 2627 s výraznými deskovými vadami
Vyvolávací cena:
192880 - 1978 sestava 3ks ministerských FDC: M 24/78, Den známky +
1978 sestava 3ks ministerských FDC: M 24/78, Den známky + M A/71 a M B/71, 50 let KSČ, s odlišnou kombinací vylepených zn.
Vyvolávací cena:
189586 - 1953 sestava 7ks různých celistvostí z 5., 6.,  8., 10.,
1953 sestava 7ks různých celistvostí z 5., 6., 8., 10., 11., 12. a 19.6.: mj, tiskopis z 1. dne "nové měny" vyplacený neplatnou známkou, dále dopisnice, pohlednice, dopis v další přepravě, R-dopis, Ex-dopis a ústřižek balíkové průvodky; různé frankatury, běžná jakost
Vyvolávací cena:
189585 - 1953 sestava 7ks různých celistvostí z dnů 3., 6., 9., 1
1953 sestava 7ks různých celistvostí z dnů 3., 6., 9., 11., 12. a 16.6.: mj. tiskopis vyplacený OVS, dopisnice, dopis v místě, dopis v další přepravě, balíková průvodka bez levého ústřižku, zadní strana dopisu z ciziny s pečetkou arabského původu zatíženého doplatným s vylepenými doplatními zn. dva dny po jejich stažení z oběhu(!), pohlednice s pestrou frankaturou, PADĚLEK ke škodě sběratelů - označeno; různé frankatury, běžná jakost
Vyvolávací cena:
191924 - 1945-1946 ZAJATECKÉ A PRACOVNÍ TÁBORY,  Vojenský zajatec
1945-1946 ZAJATECKÉ A PRACOVNÍ TÁBORY, Vojenský zajatecký tábor Znojmo, předtištěný odpovědní lístek zaslaný z Polska do tábora; Pracovní středisko Němců - Ostrava Radvanice, 2ks; Pracovní tábor v Úpici, kruhové raz. na R-dopise; Velitelství zajateckého tábora v Pacově, řádkové raz. na R-dopise; různá kvalita
Vyvolávací cena: