Aukce 54 / Filatelie / Evropa / Rusko, SSSR / Carské Rusko

193903 - 1857 Mi.1, Znak 10Kop, 3ks, poštovně znehodnoceno škrtem
1857 Mi.1, Znak 10Kop, 3ks, poštovně znehodnoceno škrtem pera; 2x lom, jedna bezvadná, vyvoláváme za velmi výhodnou cenu!
Vyvolávací cena:
193904 - 1858 Mi.2x, 10Kop, perf.14½:15; luxusní kus s centrick
1858 Mi.2x, 10Kop, perf.14½:15; luxusní kus s centrickým raz. "9" a firemní stampiglií ...BLOCH.., kat. 250€
Vyvolávací cena:
193905 - 1864 MĚSTSKÁ POŠTA  Mi.2, vydání pro Moskvu a Petrohrad
1864 MĚSTSKÁ POŠTA Mi.2, vydání pro Moskvu a Petrohrad, 5K černá / modrá s červeným DR ST PETERBURG 15.APR 1864 - tzv. období "městského použití" - řádově vzácnější než běžnější DR po 3.12.1864; sign. Koenigsfest (velmi stará značka z počátku 20. stol.), kat. 500€, mimořádně kvalitní kus!
Vyvolávací cena: