Aukce 54 / Pohlednice / Motiv / Muchovky
1781
1911 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů moravských, litografie; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
1782
1913 MUCHA Alfons (1860–1939), Krajinská výstava v Ivančicích; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
1783
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Polibek jara, čb reprodukce původního kamenotisku, český text; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
1784
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej (Weill.164-165, 167, 170-171, 173), kompletní soubor 6ks pohlednic, luxusní stav
Vyvolávací cena: Kč
1785
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), Diplom ústřední Matice školské; čb, neprošlá, pěkný stav, velmi vzácné
Vyvolávací cena: Kč
1786
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), SLAVIA vzájemně pojišťovací banka, propagační pohlednice banky s postavou Slavie; prošlá, patina, 1x zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
1926 MUCHA Alfons (1860–1939), VIII. všesokolský slet (Weill.161); nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1788
+18
1900-1935 [SBÍRKY] MUCHA Alfons (1860–1939), mimořádný soubor 34ks různých pohlednic, z toho mj. 4ks francouzská provenience, dále např. Vzpomínka na rodné město Ivančice; Výstava ve Vyškově 1902; Slepecký spolek; Slovanská epopej atd.; různá, většinou však dobrá - pěkná kvalita, 12ks prošlé, doporučujeme prohlídku!
Vyvolávací cena: Kč