Aukce 55 / Největší zájem

195994 - 1900? sestava 9ks kolorovaných lito pohlednic slavných oso
1900? sestava 9ks kolorovaných lito pohlednic slavných osobností, mj. Radecký, Moltke Tolstoj atd.; neprošlé, s přítiskem Georg Schicht, Aussig, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
158153 - 1908 FRANZ JOSEF I., vysouvací pohlednice, 3ks, FJ v unifor
Vyvolávací cena:
197245 - 1938 OPAVSKO / Troppau, sestava 4ks, různé bunkry z okolí
1938 OPAVSKO / Troppau, sestava 4ks, různé bunkry z okolí Opavy, m.j. 12 km od Opavy největší pevnost v ČSR; vydalo Verlag Strasilla/ Troppau, nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena:
197247 - 1939 A. HITLER - propagandistická portrétní pohlednice pr
1939 A. HITLER - propagandistická portrétní pohlednice prodávaná s příplatkem 50Rpf ve prospěch akce Sonderspensde WHW (Zimní pomoc), signováno Prof. Heinrich Hoffmann - oficiální fotograf NSDAP a osobní fotograf A. H.; neprošlá, vzadu v rozích stopy po přilepení v albu, jinak pěkný stav, velmi vzácné!
Vyvolávací cena:
196593 - 1943 ITALSKÁ FAŠISTICKÁ PROPAGANDA sestava 3ks barevných
1943 ITALSKÁ FAŠISTICKÁ PROPAGANDA sestava 3ks barevných kreslených pohlednic italské polní pošty, z toho 2x tank drtící vlajky spojenců, 1x výjev zbraní na pozadí italské vlajky 9 Maggio XXI, vše prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena:
197328 - 1863- RAKOUSKO-UHERSKO / ČSR I / ČaM  zajímavá sestava 5
1863- RAKOUSKO-UHERSKO / ČSR I / ČaM zajímavá sestava 5ks losů, obsahuje: a) los Věcné loterie ku prospěchu Ivančické nemocnice, rok 1863; b) losy Věcné loterie Čs. Obce Sokolské, r. 1922 + Svatováclavské jubilejní loterie církve Československé, r. 1929; c) losy Věcné loterie Družiny českých válečných poškozenců v Praze, 2ks. r. 1942 a 1944; velmi pěkný stav
Vyvolávací cena:
197252 - 1929 LETECTVÍ / NĚMECKO  průkaz člena dolnohesenského V
1929 LETECTVÍ / NĚMECKO průkaz člena dolnohesenského VZDUCHOLODNÍHO SPOLKU (Niederheinischer Verein für Luftschifffahrt/ Sekltion Wuppertal); drobná poškození v okrajích, zajímavé
Vyvolávací cena:
197327 - 1942 PROPAGANDA  členská legitimace NOÚZ (Národní odbor
1942 PROPAGANDA členská legitimace NOÚZ (Národní odborová ústředna zaměstnanecká), jedna ze 2 odborových organizací v době protektorátu ČaM /sloužila zejména jako nástroj nacistické propagandy/, s vylepenými 2 členskými známkami za rok 1942; dobrý stav
Vyvolávací cena:
197540 - 1890-1910 maršál Radecký - sestava 2ks kabinetních fotog
1890-1910 maršál Radecký - sestava 2ks kabinetních fotografií a 4ks pohlednic s pomníkem naršála Radeckého v Praze na Malostranském náměstí a 1x s pomníky v Heldenbergu a Welzdorfu v Rakousku, zajímavé záběry dnes již neexistujícího pomníku; zachovalé
Vyvolávací cena:
197329 - 1900? NĚMECKO / SECESE  kolorovaná kabinetní fotografie,
1900? NĚMECKO / SECESE kolorovaná kabinetní fotografie, "Dáma v klobouku, sedící v křesle (Trude S.)", formát 13,7 x 9,4 cm, nalepená na šedém kartonu, vzadu potisk; atelier Mme. Lili, Berlin W, Leipzigerstr. 40 - věhlasný fotoateliér, založen r. 1890 (jeho majitelkou byla 2. manželka krále valčíků Johanna Strausse mladšího!); zcela ojedinělý výskyt, krásný stav
Vyvolávací cena:
197330 - 1941? NĚMECKO / VÁLEČNÁ TECHNIKA  havarovaný francouzsk
1941? NĚMECKO / VÁLEČNÁ TECHNIKA havarovaný francouzský letoun DEVOITINE D-520, originální foto německé provenience
Vyvolávací cena:
197331 - 1942-44 NĚMECKO / VÁLEČNÁ TECHNIKA  sestava 4 fotografi
1942-44 NĚMECKO / VÁLEČNÁ TECHNIKA sestava 4 fotografií havarovaných letadel, 1x sovětský Polikarpov I-16, 1x německý Siebel Si-204 a další, originální fotografie německé provenience
Vyvolávací cena:
194760 - 1925-1940 Vlastivědný sborník Mor. Krumlovska a Hrotovska
1925-1940 Vlastivědný sborník Mor. Krumlovska a Hrotovska, 1925, pevná vazba; bez poškození + Krásy a památky Západní Moravy - množství fotografií a dobových reklam, brožované; obě zajímavé místopisné publikace
Vyvolávací cena:
196610 -  ZÁSOBNÍKY NA CELISTVOSTI  sestava 10ks zásobníků, z to
ZÁSOBNÍKY NA CELISTVOSTI sestava 10ks zásobníků, z toho 5ks italských zánovních zásobníků MARINI Alfa 260 v úložných krabicích, 5ks běžných starších, doplněno 6ks kroužkových albových zásobníků italské firmy GBE v krabicích včetně použitých albových listů MARINI foglio TRENTO; vše zachovalé, uloženo v krabici IKEA, celkem 24Kg, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Vyvolávací cena:
193569 - 1918 VÝPLATNÍ / MALÝ FORMÁT  cenné psaní na částku 2
1918 VÝPLATNÍ / MALÝ FORMÁT cenné psaní na částku 2.244K, bankovní obálka s přítiskem Spořitelna Královédvorská vyfr. zn. Znak 1K červená a Karel 25h, vzadu zn. Koruna 10h, podací DR DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM/ 20.XI.18; patina v obálce, zk. Hirš
Vyvolávací cena:
193544 - 1918-1919 VÝPLATNÍ / MALÝ FORMÁT / sestava 4ks celistvos
1918-1919 VÝPLATNÍ / MALÝ FORMÁT / sestava 4ks celistvostí vyfr. rakouskou zn. Koruna 12h, Mi.189, 1x jednonásobná frankatura s DR CHOTĚBOŘ/ 12.XI.18, 1x dopis vyfr. 2-páskou s DR DAUBA 26.XII.18 a 1x dopis vyfr. souběžnými zn. ve 3-barevné frankatuře Koruna 3h+6h+12h, Mi.185, 187, 189 s DR PRAHA 1/ 4.I.19 + cenné psaní na částku 2.244K, bankovní obálka s přítiskem Spořitelna Královédvorská, vyfr. Znak 1K červená a Karel 25h, vzadu Koruna 10h, podací DR DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM 20.XI.18; patina v obálce CP, ostatní bez vady, zk. Kar, Hirš, ojedinělé frankatury se zn. Koruna 12h a cenné psaní s předběžnou frankaturou
Vyvolávací cena:
189282 - 1919 VÝPLATNÍ / MALÝ FORMÁT cenné psaní (!) na 1.955K
1919 VÝPLATNÍ / MALÝ FORMÁT cenné psaní (!) na 1.955Kč, vyfr. souběžnými zn. Znak 60h modrá, Mi.196, 1ks na přední a 1ks na zadní straně rakouské tiskopisové obálky, znehodnoceno čárovými DR GROTTAU/ 27.2.19, den před koncem platnosti rakouských známek; zachovalé pečetě, bez poškození, zk. Hirš
Vyvolávací cena:
196797 - 1919 VÝPLATNÍ / MALÝ FORMÁT - SEŠITKOVÉ VYDÁNÍ /  fi
1919 VÝPLATNÍ / MALÝ FORMÁT - SEŠITKOVÉ VYDÁNÍ / filatelisticky motivovaný dopis vyfr. mj. rakouskou zn. ze sešitkového vydání Koruna 5h s kupónem vlevo a ondřejským křížem, Mi.186 K, smíšená frankatura obsahuje další zn.: Koruna 3h fialová, Doplatní 5h malá čísla s přetiskem FRANCO, Hradčany 3h a 5h, podací fialové DR BRNO 1/ 6.I.19; bez poškození, neprůkazná doba vzniku celistvosti
Vyvolávací cena:
196705 - 1919 VÝPLATNÍ / VELKÝ FORMÁT  sestava 2ks ústřižků p
1919 VÝPLATNÍ / VELKÝ FORMÁT sestava 2ks ústřižků poštovních průvodek vyfr. vždy dvojicí souběžných zn. 2K a 3K žilkovaná, Mi.208, 209, ve smíšených frankaturách se zn. Hradčany, znárodněné DR LOMNICE NAD LUŽNICÍ/ 9.II.19 a BRNO 2/ 24.II.19; zachovalé, 1ks zk. Kar, malý výskyt ve smíšených frankaturách se zn. Hradčany
Vyvolávací cena:
196669 - 1918-1919 SPĚŠNÉ / OBDÉLNÍK / sestava 2ks větších d
1918-1919 SPĚŠNÉ / OBDÉLNÍK / sestava 2ks větších dílů poštovních průvodek s poplatky za dodání, uhrazenými Spěšnými zn. obdélník 2h hnědočervená, Mi.219A ve funkci doplatní ve smíšené frankatuře s výplatní zn. Koruna 3h fialová s DR CHOCEŇ/ 20.12.18 a Hradčany 3h fialová (!) se znárodněným DR PŘEROV NAD LABEM/ 22.I.19; zachovalé, zk. Hirš, Kar, vzácné nefilatelistické doklady použití spěšných známek jako doplatních, ex Pour
Vyvolávací cena:
190895 - 1918 SPĚŠNÉ / OBDÉLNÍK  úřední lístek zaslaný jako
1918 SPĚŠNÉ / OBDÉLNÍK úřední lístek zaslaný jako Tiskopis vyfr. 2-páskou Spěšné zn. 2h obdélník, Mi.219A, podací DR PRAHA 3/ 6.XII.18; zachovalé, zk. Kar, přefrankováno o 1h, přesto velmi zajímavá předběžná a dekorativní frankatura
Vyvolávací cena:
191133 - 1919 NOVINOVÉ 1916  celá adresní novinová páska úředn
1919 NOVINOVÉ 1916 celá adresní novinová páska úředních novin "Zentralblatt für die Eintragungen... Wien" vyfr. rakouskou novinovou zn. Merkur 2h s přetiskem DEUTSCHÖSTERREICH, Mi.217 s příchozím DR REICHENBERG/ 2.VI.19; bez poškození, zk. Kar, ojedinělé znehodnocení zn. jiného státu na čs. území!
Vyvolávací cena:
191479 - 1918 DOPLATNÍ / MALÉ ČÍSLICE / výstřižek ze zúčtova
1918 DOPLATNÍ / MALÉ ČÍSLICE / výstřižek ze zúčtovacího archu, kde poplatek byl uhrazen smíšenou frankaturou rakouských doplatních zn. hodnoty 10K (!), Mi.P57 a 2-páska zn. s přetiskem PORTO 50/42h hnědá, Mi.P63, znehodnoceno DR VYSOKÉ MÝTO/ 3.12.18; bez poškození, zk. Hirš, zcela ojedinělá a vzácná frankatura
Vyvolávací cena:
191393 - 1918 VÁLEČNÉ / 2x větší díl uherské poštovní prův
1918 VÁLEČNÉ / 2x větší díl uherské poštovní průvodky, 1x vyfr. 3-násobnou frankaturou zn. Válečné 10f+2f, Mi.183, podací DR NEGYED 918 Dec.20. (Neded) + 1x vyfr. 2-násobnou frankaturou zn. 15f+2f, Mi.184, DR UJBARS 918 Dec.27. (Nový Tetkov); zachovalé, zk. Kar, ojedinělé násobné frankatury souběžných příplatkových známek
Vyvolávací cena:
196636 - 1919 VÁLEČNÉ / sestava 5ks větších dílů různých uh
1919 VÁLEČNÉ / sestava 5ks větších dílů různých uherských poukázek vyfr. mj. příplatkovými zn. emise Válečné 1916, Mi.183-185, z toho 40f 1x, ostatní po 2ks, různá podací DR; zachovalé, zk. Kar, Hirš
Vyvolávací cena:
194055 - 1919 ŽENCI / BÍLÉ ČÍSLICE  sestava 2ks větších díl
1919 ŽENCI / BÍLÉ ČÍSLICE sestava 2ks větších dílů uherské peněžní průvodky vyfr. mj. zn. Ženci 10f červená a 15f fialová - bílá čísla, Mi.186, 187, doplněno zn. Karel 20f a 10f, podací DR HUNFALVA 919 Jan. 15. a EPERJES 919 Jan.24.; bez poškození, zk. Kar, Hirš, vzácné frankatury, ex Pour
Vyvolávací cena:
196654 - 1919 ŽENCI /  uherská celinová průvodka 2f malého form
1919 ŽENCI / uherská celinová průvodka 2f malého formátu vyfr. z obou stran 10-násobnou frankaturou zn. ženci 2f žlutá, Mi.190, podací DR GARAMSZENTKERESZT (Žiar nad Hronom) 919 Feb.13.; pouze skartovační otvor mimo zn., zk. Hirš, zajímavá nefilatelistické vícenásobná frankatura z území Slovenska!
Vyvolávací cena:
191474 - 1919 ŽENCI /  větší díl uherské peněžní průvodky v
1919 ŽENCI / větší díl uherské peněžní průvodky vyfr. zn. Ženci 35f s DR NEMESKOSZTOLÁNY 919 Jan.1., dodací poplatky uhrazeny výplatními zn. ve funkci doplatní, Ženci 5-páska 2f žlutá, Mi.190, znehodnoceno DR NYITRA 919 Jan.23.; pouze skartační otvor mimo zn., zk. Kar, zcela ojedinělá celistvost s použitím výplatních zn. ve funkci doplatních v násobné frankatuře
Vyvolávací cena:
196631 - 1919 KÖSTÁRSASÁG / sestava 3ks různých větších díl
1919 KÖSTÁRSASÁG / sestava 3ks různých větších dílů uherských průvodek 2f, vyfr. mj. maďarskými zn. s přetiskem KÖSTÁRSASÁG Karel 20f,Mi.238, z toho 2x ve 2-pásce, podací DR ÉRSEKUJVÁR a BESZTEROZEBÁNYA; pouze skartovací otvor v rohu, zk. Hirš, Kar, zajímavý poštovní doklad o použití známek cizího státu na našem území!
Vyvolávací cena:
193862 - 1918-1919 DOPLATNÍ ČERVENÉ ČÍSLICE / sestava 2ks větš
1918-1919 DOPLATNÍ ČERVENÉ ČÍSLICE / sestava 2ks větších částí peněžních průvodek, kde dodací poplatky byly uhrazeny zn. 20f, Mi.P43, 1x větší díl uherské důchodové (!) poukázky se zn. 20f a DR JÓKÚT 918. Nov.29. - 2. den samostatnosti ČSR, 1x větší díl dobírkové průvodky vyfr. zn. 20f s DR LÉVA 919 Maj.19; zachovalé, zk. Kar
Vyvolávací cena:
188430 - 1918 Hlubocké vydání (Marešův přetisk)  R+Ex-dopis vyf
1918 Hlubocké vydání (Marešův přetisk) R+Ex-dopis vyfr. zn. Pof.RV43, RV47 a RV51 (3x), podací DR BOROVANY (datum špatně čitelné); pěkný stav, bez příchozího raz.
Vyvolávací cena:
196660 - 1918 Hlubocké vydání (Marešův přetisk), R+Ex-dopis vyf
1918 Hlubocké vydání (Marešův přetisk), R+Ex-dopis vyfr. zn. Pof.RV44, RV49 2x, RV54, podací DR BOROVANY/ 1.XI.18, bez příchozího raz.; několik natržení v okrajích křehké obálky, zk. Hirš
Vyvolávací cena:
194808 -  Pof.23, 300h zelenošedá, v 6-bloku zajímavé; svěží
Pof.23, 300h zelenošedá, v 6-bloku zajímavé; svěží
Vyvolávací cena:
196800 -  Pof.4E IIp + 4F IIp, 5h modrozelená, sestava 2ks s perfora
Pof.4E IIp + 4F IIp, 5h modrozelená, sestava 2ks s perforacemi ŘZ 11½ : 10¾ a ŘZ 13¾ : 11½, obě zn. s II. typem příčky, ZP 37/1 a 18/3 + Pof.4 IIp nezoubkovaná, ZP 37/1; 2ks zk. Kar
Vyvolávací cena:
196626 -  Pof.4F STp, 5h modrozelená, ŘZ 13¾ : 11½, dekor
Pof.4F STp, 5h modrozelená, ŘZ 13¾ : 11½, dekorativní krajový 9-blok se spojenými příčkovými typy, na prostřední zn. II. typ příčky, ZP 18/3; zk. Vrba, kat. Merkur 18.000Kč
Vyvolávací cena:
194881 -  Pof.7H, 15h cihlově červená, ŘZ 13¾ : 10¾, ZP
Pof.7H, 15h cihlově červená, ŘZ 13¾ : 10¾, ZP 71/1; svěží, pěkný kus, zk. Gi, ex Ryvola
Vyvolávací cena:
196785 -  Pof.11aF STs, 25h černofialová, ŘZ 13¾ : 11½,
Pof.11aF STs, 25h černofialová, ŘZ 13¾ : 11½, dobře centrovaná krajová 2-páska se spojenými spirálovými typy, ZP 59-60/2; okraj PA zahnědlý, označeno a zk. Kar, kat. 4.500Kč
Vyvolávací cena:
185718 - 1919-1920 sestava 3ks dopisů vyfr. 1-násobnou frankaturou
1919-1920 sestava 3ks dopisů vyfr. 1-násobnou frankaturou zn. 50h fialová, Pof.15, 1x těžší R-dopis v I.TO, 1x služební R-dopis s paušalovaným poštovným s uhrazeným R-poplatkem v II. TO, 1x dopis zaslaný na Ukrajinu ve III. TO; zachovalé, 1x. zk. Kar
Vyvolávací cena:
185713 - 1920 Maxa A27, předtištěná firemní obálka zaslaná jak
1920 Maxa A27, předtištěná firemní obálka zaslaná jako Tiskopis do Rakouska, vyfr. zn. 5h modrozelená, Pof.4A s částí diagonálního perfinu "A.G./1831", Maxa A27, pojišťovny Generali v Terstu, SR PRAHA 1/ 22.II.20; drobná natržení v okrajích obálky, zk. Kar
Vyvolávací cena:
194848 -  ZT  Pof.27-32, kompletní série 15h - 120h, sestava 6ks zo
ZT Pof.27-32, kompletní série 15h - 120h, sestava 6ks zoubkovaných zkusmých tisků v definitivních barvách na obyčejném papíru bez lepu
Vyvolávací cena:
188254 -  Pof.48Ia, Znak 2K tmavě modrá, úzký formát, I. typ, p
Pof.48Ia, Znak 2K tmavě modrá, úzký formát, I. typ, přetisku na předem upotřebené známce (zkusmý tisk) na výstřižku s DR PRAHA 1/ 12.XII.19; standardní kvalita, drobně reparováno, atesty Vrba (2016) a Darmietzel BPP
Vyvolávací cena:
194831 -  Pof.57-58KN A, Obdélník 2h I. typ a 5h III. typ, ŘZ 12&#
Pof.57-58KN A, Obdélník 2h I. typ a 5h III. typ, ŘZ 12½, obě zn. zk. Stu + Pof.58KN B, 5h III. typ, ŘZ 11½; zk. Vrba
Vyvolávací cena:
196353 -  Pof.81-82, Malé číslice 5K a 10K modrá, přetisk I. a I
Pof.81-82, Malé číslice 5K a 10K modrá, přetisk I. a II. typ, obě na výstřižku s DR, 5K PRAHA 3/ 24.I.20, 10K znárodněné BENEŠOV U PRAHY 12/12 19, zk. Gi
Vyvolávací cena:
196148 -  ZT  1000h šedá, nezoubkovaný krajový 4-blok, zkusmý ti
ZT 1000h šedá, nezoubkovaný krajový 4-blok, zkusmý tisk na křídovém papíru bez lepu; zk. Kar, dekorativní kus
Vyvolávací cena:
194993 -  Pof.144C, 5h fialová ve 2-pásce s levým okrajem, ležmý
Pof.144C, 5h fialová ve 2-pásce s levým okrajem, ležmý hřeben HZ14 + doplněno 14ks ZT různých hodnot, barev a papírů, z toho 1x 10h v červenooranžové barvě na zn. papíru s lepem a obtiskem v zelené barvě; obě bez stopy po nálepce, zk. Gi
Vyvolávací cena:
195727 -  ZT  soutisk 4 hodnot 5 + 10 + 20 + 25h v modré barvě na b
ZT soutisk 4 hodnot 5 + 10 + 20 + 25h v modré barvě na bílém papíru bez lepu, definitivní kresba pozadí; původní výrobní ohyby, zk. Vrba
Vyvolávací cena:
196571 -  Pof.153A, 30h fialová, HZ 14, 4-blok s dvojitou perforací
Pof.153A, 30h fialová, HZ 14, 4-blok s dvojitou perforací v horní řadě; dv - šikmý výrobní lom přes 2 zn. a levý dolní roh kz
Vyvolávací cena:
195731 -  ZT  sestava 5ks známek ze soutisku, hodnoty 40h, 60h, 100h
ZT sestava 5ks známek ze soutisku, hodnoty 40h, 60h, 100h, 185h a 250h v zelené barvě, vše s neopracovanými okraji, definitivní kresba; na zn. papíru s lepem, stopy po nálepkách, původní ohyby papíru, zk. Vrba
Vyvolávací cena:
194821 -  ZT soutisk hodnot 40 + 50 + 60+ 100 + 185 + 250h, konečný
ZT soutisk hodnot 40 + 50 + 60+ 100 + 185 + 250h, konečný návrh s definitivní kresbou hodnotových číslic a s monogramem autora, ve vínově červené barvě na slabším slabě nažloutlém papíru bez lepu, nedohotovený štoček - viz Monografie č.2, str. 343, obr. 650; zk. Vrba
Vyvolávací cena:
197456 -  Pof.148TBa + 156TBa, úzké protichůdné dvojice Holubice
Pof.148TBa + 156TBa, úzké protichůdné dvojice Holubice 20h oranžová a OR 50h zelená; svěží
Vyvolávací cena:
194591 - 1922 sestava 2ks dopisů vyfr. protichůdnými dvojicemi: a)
1922 sestava 2ks dopisů vyfr. protichůdnými dvojicemi: a) R-dopis vyfr. 2x Pof.157TBa (4-blok) a 2-páskami Pof.144 a 149, DR PRAHA 1/ 2.VIII.22; b) dopis vyfr. Pof.154TBa a 2-páskou Pof.146, DR KADAŇ/ 18.IV.22; přesné frankatury, dobrý stav
Vyvolávací cena:
196028 - 1922 pohlednice vyfr. zn. 50h zelená, Pof.156 RT s retuší
1922 pohlednice vyfr. zn. 50h zelená, Pof.156 RT s retuší pasu, DR KARLÍN 1/ 12.IX.22; u zn. lehce zahnědlé okraje, zk. Šrámek
Vyvolávací cena:
196358 -  ZT hodnoty 500h v černé barvě na obyčejném nahnědlém
ZT hodnoty 500h v černé barvě na obyčejném nahnědlém papíru bez lepu, 4-blok; zk. Gi
Vyvolávací cena:
186057 - 1921-1924 sestava 8ks různých celistvostí vyfr. zn. HaV e
1921-1924 sestava 8ks různých celistvostí vyfr. zn. HaV emise 1920 i 1923 převážně ve smíšených frankaturách s dalšími emisemi jako Hradčany, OR a Holubice, obsahuje 2x R+Ex-dopis z toho 1x do Německa, 1x soudní obsílka kde poplatek byl uhrazen provizorně výplatní zn. 100h s přepisem "doplatné", 1x formulář Doručovka šekových poukázek s použitím výplatních zn. 300h ve funkci doplatní, 1x větší díl balíkové průvodky vyfr. zn. Hradčany 1000h a zn. HaV 200h fialová atd.; zachovalé, zajímavá sestava
Vyvolávací cena:
195021 -  Pof.175A III, 300h fialová ve svislé 2-pásce, III. typ,
Pof.175A III, 300h fialová ve svislé 2-pásce, III. typ, ŘZ 13¾; luxusní, zk. Kar
Vyvolávací cena:
195181 - 1925 Pof.180-182, Kongres 50h - 200h, kompletní série ve 2
1925 Pof.180-182, Kongres 50h - 200h, kompletní série ve 2-páskách; luxusní, 2ks krajové, staré parafy a značky, kat. 5.000Kč+
Vyvolávací cena:
189736 -  Pof.193A, Rytina 5Kč zelená I. typ, 4ks, kompletní sesta
Pof.193A, Rytina 5Kč zelená I. typ, 4ks, kompletní sestava svislých průsvitek P1-P4; všechny označeny a zk. Gi
Vyvolávací cena:
195695 - 1929 Pof.254-257, Města a krajiny 3Kč - 10Kč, kompletní
1929 Pof.254-257, Města a krajiny 3Kč - 10Kč, kompletní emise včetně Pof.254a i 257a + ZT hodnot 3Kč a 5Kč v definitivnívh barvách na růžovém papíru
Vyvolávací cena:
196441 - 1929 ZT  Pof.254 + 256, Města 3Kč a 5Kč, zkusmé tisky v
1929 ZT Pof.254 + 256, Města 3Kč a 5Kč, zkusmé tisky v originálních barvách na růžovém papíru, obě hodnoty ve 4-blocích s širokým dolním okrajem; zk. Stu
Vyvolávací cena:
195978 - 1934 Pof.281-282KL+KP, KDM 1Kč a 2Kč archová úprava, kom
1934 Pof.281-282KL+KP, KDM 1Kč a 2Kč archová úprava, kompletní řada s levými i pravými kupóny a okraji; svěží
Vyvolávací cena: