Aukce 55 / Numizmatika

1639
197419
1905 FRANTIŠEK JOSEF I., 10Kr 1905, Au 0.900, 3.387g; kvalita 1/1, vyvolávací cena: 2600 (+15,38%)
Vydraženo za: 3 000 Kč
1640
197423
1909 FRANTIŠEK JOSEF I., 10Kr 1909, Au 0.900, 3.387, kvalita 1/1 , vyvolávací cena: 2600 (+23,08%)
Vydraženo za: 3 200 Kč
1641
3 400
197420
1909 FRANTIŠEK JOSEF I., 10Kr 1909, Au 0.900, 3.387g; kvalita 1/1, vyvolávací cena: 2600 (+30,77%)
Vydraženo za: 3 400 Kč
1642
3 400
197422
1909 FRANTIŠEK JOSEF I., 10Kr 1909, typ "Schwartz", Au 0.900, 3.387g; kvalita 1/1, vyvolávací cena: 2600 (+30,77%)
Vydraženo za: 3 400 Kč
1643
3 400
197424
1911 FRANTIŠEK JOSEF I., 10Kr 1911, typ "Schwartz", Au 0.900, 3.387g; kvalita 1/1, vyvolávací cena: 2600 (+30,77%)
Vydraženo za: 3 400 Kč
1644
11 000
197494
1923 ČSR I. / Dukát sv. Václav 1923; kvalita 1/1, vyvolávací cena: 3400 (+223,53%)
Vydraženo za: 11 000 Kč
1645
18 000
197426
2000 ČEŠTÍ SVATÍ / sada 6 zlatých pamětních medailí, hmotnost: 6x 6g, ryzost: 750/1000 Au,18 karátů, punc - kohout s číslicí 3; v originální etui, malý náklad, ojedinělá nabídka, vyvolávací cena: 20000
Vydraženo za: 18 000 Kč
1646
197428
2000 ITÁLIE / S. PIETRI IUBILAEUM A.D. 2000 / pamětní medaile v originální etui Unoaerre, punc, 6g, Ag 750/1000, vyvolávací cena: 2600
Vydraženo za: 2 600 Kč
1647
194883
1662 LEOPOLD I. (1657-1705), XV krejcar 1662 KB; mírně prohlý, vyvolávací cena: 900 (+11,11%)
Vydraženo za: 1 000 Kč
1648
197497
1854 FRANTIŠEK JOSEF I. (1848-1916) / pamětní tolar - 2 Zlatník, Ag 0,900, 26g; kvalita 2/2, vyvolávací cena: 1200 (+25,00%)
Vydraženo za: 1 500 Kč
1649
194885
1900-1908 FRANTIŠEK JOSEF I. (1848-1916), 5 Korun 1908, revers uherská koruna, Ag + pamětní mince 5 Korun, 1908, 60. výročí vlády FJ, Ag, vyvolávací cena: 700 (+28,57%)
Vydraženo za: 900 Kč
1650
197495
1861-1915 FRANTIŠEK JOSEF I. / sestava stříbrných mincí, obsahuje 1Fl 1861, 1875, 1886, 1888, 20 Krejcarů 1869, 1Kr 1899, 1902, 1Kr 1895 uherská ražba, 1Kr bez vavřínové koruny 2x 1914, 2x 1915, 2Kr 1912, 5Kr 1900, 1909 a 1909 (Marschall), pamětní 1Kr 1908, vyvolávací cena: 1000 (+200,00%)
Vydraženo za: 3 000 Kč
1651
197468
1928 Jsem ražen z českého kovu, stříbrná výtěžková medaile k 10. výročí ČSR, průměr 34mm, 20g, vyvolávací cena: 1000 (+40,00%)
Vydraženo za: 1 400 Kč
1652
1 900
197469
1969 50 Haléř 1969, bez teček vedle letopočtu, vyvolávací cena: 900 (+111,11%)
Vydraženo za: 1 900 Kč
1653
197502
1929-1992 [SBÍRKY] ČSR I. - ČSR II. / partie 36ks mincí 1. a 2. republiky, obsahuje mj. 5Kč 1929(3x), 1930(4x), 1931, 10Kč 1930(2x), 1931 + pamětní TGM 1928, 20Kč 1933 + pamětní 1937 (4x), dále po roce 1945 mj. 100Kčs 1948, 100Kčs, 50Kčs 1949, pamětní 100Kčs 1985 MS v hokeji, Úmrtí P. Brandla; různá kvalita 2/2 -3/3, uloženo v krabičce, vyvolávací cena: 1000 (+50,00%)
Vydraženo za: 1 500 Kč
1654
197498
1848 FERDINAND I. DOBROTIVÝ (1835-1848) / AE pamětní medaile ke konstituci 1848, avers: trůnící císař drží v ruce ústavu, revers: Jitřenka a okolo rakouského státního znaku jedenáct erbů korunních zemí; 118g, kvalita 2/2, vyvolávací cena: 700
Vydraženo za: 700 Kč
1655
197010
1891 AE medaile - Zemská jubilejní výstava 1891, Velký znak Prahy / dívka se lvem POCTA - KORVNOV - ZÁSLVH, sign. J. Mauder, Bronz, průměr 60 mm, na obvodu vyryto Antonínu Novotnému 6/2 1911, originál etue, vyvolávací cena: 500 (+160,00%)
Vydraženo za: 1 300 Kč
1656
197500
1929 ČSR I. / neoficiální medaile mincovny Kremnica Milenium sv. Václava 929-1929, 2x stříbrná medaile - 1x průměr 40mm, 30g + 1x 28mm, 15g; hrany, punc, AG 987/1000, kvalita 1/2-2/2, vyvolávací cena: 1000 (+550,00%)
Vydraženo za: 6 500 Kč
1657
197012
1930? AE plaketa, postava hokejisty v originální etuji, vyvolávací cena: 500
Vydraženo za: 500 Kč
1658
197007
AR medaile - Obchodní a živnost. komora v Praze, Hlava dívky zleva, putti s věncem na kovářském nářadí, sign. J.V. Myslbek, punc, průměr 56mm, Ag, váha 67g, původní etue , vyvolávací cena: 2000 (+60,00%)
Vydraženo za: 3 200 Kč
1659
194882
1800-1990 [SBÍRKY] ČSR, PROTEKTORÁT, SLOVENSKO, RAKOUSKO - UHERSKO, NĚMECKO sestava mincí v krabici, obsahuje převážně mince ČSR, mj. pamětní 1945-1953; různá kvalita, kat. min. 5.000Kč, vyvolávací cena: 1000 (+140,00%)
Vydraženo za: 2 400 Kč
1660
197071
1850-2000 [SBÍRKY] RŮZNORODÁ partie cca 300ks mincí, obsahuje Evropu, zámoří, také ČSR, ČSR II., ČR atd.; různá kvalita, vhodné k prohlídce, uloženo v menší krabici, vyvolávací cena: 500 (+140,00%)
Vydraženo za: 1 200 Kč