Aukce 56 / Pomůcky

  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-3 z 3]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1998
199569 / 1998 - Pomůcky / Použité pomůcky
F:13
1903 ALBUM ILLSTRÉ DE TIMBRES POSTE použité historické ilustrované album francouzské provenience na známky celého světa, 663 stran, pevná vazba, množství vyobrazení panovníků a erbů; malá část stran mírně poškozena v okrajích a od sundaných nálepek, mírně povolený hřbet vazby, přesto pěkné historické album
Zařazeno : Pomůcky / Použité pomůcky, U:Z
1999
199573 / 1999 - Pomůcky / Použité pomůcky
[SBÍRKY] ZÁSOBNÍKY / PÉROVÉ DESKY 3x pérové desky + 5x zásobník A4 + 3x A5, doplněno o volné albové listy ČSR II.; uloženo v Ikea krabici
Zařazeno : Pomůcky / Použité pomůcky, U:IK
2000
201133 / 2000 - Pomůcky / Použité pomůcky
F:1
[SBÍRKY] OBALY NA DOPISY A ZNÁMKY použité obaly na známky, pohlednice, dopisy, pošetky, kartičky na známky, euroobaly, výmětové listy A4 atd.; různý stav, uloženo v kartónové krabici IKEA, celkem 30kg obalů (!) POUZE OSOBNÍ ODBĚR

18.06.2018 15:50
:: ok ::