Aukce 56 / Pomůcky

Aktuálně běží Aukce 60, kde můžete najít podobné položky a dražit!
1998
199569 - 1903 ALBUM ILLSTRÉ DE TIMBRES POSTE  použité historické ilus
1903 ALBUM ILLSTRÉ DE TIMBRES POSTE použité historické ilustrované album francouzské provenience na známky celého světa, 663 stran, pevná vazba, množství vyobrazení panovníků a erbů; malá část stran mírně poškozena v okrajích a od sundaných nálepek, mírně povolený hřbet vazby, přesto pěkné historické album
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1999
199573 -  [SBÍRKY]  ZÁSOBNÍKY / PÉROVÉ DESKY  3x pérové desky + 5x zá
[SBÍRKY] ZÁSOBNÍKY / PÉROVÉ DESKY 3x pérové desky + 5x zásobník A4 + 3x A5, doplněno o volné albové listy ČSR II.; uloženo v Ikea krabici
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
2000
201133 -  [SBÍRKY] OBALY NA DOPISY A ZNÁMKY  použité obaly na známky,
[SBÍRKY] OBALY NA DOPISY A ZNÁMKY použité obaly na známky, pohlednice, dopisy, pošetky, kartičky na známky, euroobaly, výmětové listy A4 atd.; různý stav, uloženo v kartónové krabici IKEA, celkem 30kg obalů (!) POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč