Aukce 56 / Pomůcky
Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
1998
1 000 Kč
1903 ALBUM ILLSTRÉ DE TIMBRES POSTE použité historické ilustrované album francouzské provenience na známky celého světa, 663 stran, pevná vazba, množství vyobrazení panovníků a erbů; malá část stran mírně poškozena v okrajích a od sundaných nálepek, mírně povolený hřbet vazby, přesto pěkné historické album
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2000
800 Kč
[SBÍRKY] OBALY NA DOPISY A ZNÁMKY použité obaly na známky, pohlednice, dopisy, pošetky, kartičky na známky, euroobaly, výmětové listy A4 atd.; různý stav, uloženo v kartónové krabici IKEA, celkem 30kg obalů (!) POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Vyvolávací cena: 800 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
Aukce 56 / Pomůcky - Informace
Pomůcky
Tato kategorie zahrnuje pomůcky pro všechny sběratelské obory, zejména pak pro sběratele poštovních známek, poštovní historie, pohlednic, bankovek atd. Jde převážně o použité, ale i nové nepoužité zásobníky, obaly, pošetky atd.