Aukce 56 / Numizmatika

  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-20 z 20]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1870
201001 / 1870 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1566 MAXMILIÁN II. (1564–1576), 10 Krejcar, 1566, mincovna Jáchymov - G. Gützköfler "R"; -1/1
Zařazeno : Numizmatika / 1526-1918, U:X
14 000
1871
201003 / 1871 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1611 RUDOLF II. (1576–1611), 1 Tolar - Zlatník, 1611, mincovna Hall; 1/1
8 000
8 500
+6,25%
1872
200986 / 1872 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1645 FERDINAND III. (1637–1657), 3 Krejcar, 1645, mincovna Štýrský Hradec; 0/0
+14,29%
1873
200995 / 1873 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1657 FERDINAND III. (1637–1657), 1 Tolar - Zlatník, 1657, KB; 1/1 ryska a drobná hrana
+10,00%
1874
201000 / 1874 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1659 LEOPOLD I. (1657-1705), XV Krejcar, 1659, W; 0/0 drobná hrana
+8,33%
1875
200980 / 1875 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1703 LEOPOLD I. (1657-1705), 1 Krejcar, 1703, KU; 0/0
+23,08%
1876
200988 / 1876 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1711 JOSEF I. (1705-1711), 6 Krejcar, 1711, mincova Hall, HA; 0/0
4 500
1877
200997 / 1877 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1727 KAREL VI. (1711-1740), 1 Tolar - Zlatník, 1727, KB; -1/1 oprava po oušku
3 800
+5,56%
1878
200990 / 1878 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1732 KAREL VI. (1711-1740), 3 Krejcar - Groš, mincovna Praha PR, F.Scharff; 0/0
+50,00%
1879
200994 / 1879 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1768 MARIE TEREZIE (1740-1780), ½ Tolar, 1768, mincovna Hall, značka A.S.; 1/0
+10,00%
1880
200985 / 1880 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1791 LEOPOLD II. (1790-1792), 10 Krejcar, 1791, B, -1/1
1881
200992 / 1881 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1792 LEOPOLD II. (1765-1790), 20 Krejcar, 1792, F, mincovna Hall; 1/0
1882
200976 / 1882 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1823 FRANTIŠEK I. (1792-1835), Tolar konvenční - 2 Gulden, Ag, 1823, C; 1/0
1883
200977 / 1883 - Numizmatika / 1526-1918
F:1
1824 FRANTIŠEK I. (1792-1835), Tolar konvenční - 2 Gulden, Ag, 1824, C; 1/0
1884
200970 / 1884 - Numizmatika / Cizina
F:1
1997 UKRAJINA 20 Hriven, kozak Mamaj..., Ag 925, 33,62gr, náklad pouze 5.000ks
Zařazeno : Numizmatika / Cizina, U:O5
+10,00%
1885
198019 / 1885 - Numizmatika / Medaile
1894-1920 PŘÍBRAM sestava 2ks oválných regionálních medailí, 1x Průmyslová hospodářská a národopisná výstava v Příbrami 1894/ Čestná odměna řemeslu a průmyslu, Cu, ovál 58x70mm (Abraham), 1x menší Čestná cena horního města Příbrami, 44x56mm (J.Stehlík)
Zařazeno : Numizmatika / Medaile, U:X
+328,57%
1886
200964 / 1886 - Numizmatika / Medaile
[SBÍRKY] sestava 9ks medailí získaných známým vystavovatelem a sběratelem Pankrácem Zajíčkem na filatelistických výstavách za exponáty Rakouska a dalších, světová výstava PRAGA 68 - Malá zlatá medaile (Au, punc, ryzost 894, váha 17,06g, průměr 26mm) za exponát "Pošta na našem území 1694 - 1917", dále výstavy Bratislava 1937, Bratislava 1960, PHILATEC Paris 1964, WIPA 1965 Wien, BRNO 1966, BRNO 1984 + další 3 plakety za účast a ocenění práce ve filatelii; vše v původních etujích
Zařazeno : Numizmatika / Medaile, U:K
9 000
13 000
+44,44%
1887
198313 / 1887 - Numizmatika / Medaile
1962-1966 [SBÍRKY] sestava 5ks medailí získaných známým vystavovatel a sběratelem Pankráce Zajíčka na filatelistických výstavách za exponáty Rakouska, první světová výstava PRAGA 62 - Grand Prix velká zlatá medaile (Au, punc, ryzost 987, váha 19,92g, průměr 30mm) za exponát "Pošta na našem území 1780 - 1910", mezinárodní výstava ISTAMBUL 63 - pozlacená medaile, SOCFILEX 63 Budapest - pozlacená medaile, WASHINGTON 66 - postříbřená medaile za exponát "Pražská předznámková razítka"; vše v původních etujích
12 000
16 000
+33,33%
1888
198018 / 1888 - Numizmatika / Sbírky a partie
1900-1990 [SBÍRKY] TELEFONNÍ, AUTOMATOVÉ A FIREMNÍ ŽETONY, sestava 31ks známek a žetonů, obsahuje mj. Doplatek 20h Elektrické dráhy hlavního města Prahy, firemní žeton MIERO-PHONA St. Strašnice, žeton na 1/2L Sokol St. Strašnice, 12ks kontrolní telefonní známky Praha, 4ks čtvrťák 1/4 centrum Babylon Liberec, 6ks zahraničních telefonních známek, 2ks GECO automaty atd.
Zařazeno : Numizmatika / Sbírky a partie, U:O5
+114,29%
1889
198017 / 1889 - Numizmatika / Sbírky a partie
F:1
1900-2000 [SBÍRKY] ČSR, PROTEKTORÁT, SLOVENSKO, RAKOUSKO + CIZINA velká různorodá sestava mincí v krabici, obsahuje převážně mince ČSR, menší část cizina, doplněno pamětními mincemi mj. SSSR, sáček padělků US dolarů atd.; různá kvalita, celkem 9,5kg materiálu!
Zařazeno : Numizmatika / Sbírky a partie, U:K
9 500
+375,00%

15.08.2018 20:20