Aukce 57 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Předznámkové dopisy

171
201521 - 1784 ČESKÉ ZEMĚ / soukromý šlechtický dopis z Bechyně
1784 ČESKÉ ZEMĚ / soukromý šlechtický dopis z Bechyně do Jihlavy, ručně poznámka "DE BECHIN", dále vyznačeno "PER NEUHAUS"; bezvadná kvalita
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
172
202335 - 1816 ČESKÉ ZEMĚ / dopis z vojenského velitelství s neob
1816 ČESKÉ ZEMĚ / dopis z vojenského velitelství s neobvyklým oválným raz. K.K. WERBBEZIRKSCOMMANDO No.35 - vojenský správní a rekrutovací okres zahrnující dnešní Klatovsko a Plzeňsko, zasláno do Příbrami, vyznačeno porto "6kr"; zajímavý historický doklad z oblíbeného období před rokem 1820
Vydraženo za: 1 100 Kč
173
201520 - 1819 ČESKÉ ZEMĚ / dopis s rámečkovým razítkem V.IOSEF
1819 ČESKÉ ZEMĚ / dopis s rámečkovým razítkem V.IOSEFSTADT (Josefov), 1. z tohoto poštovního úřadu, váha přes 1 Loth - vyznačeno porto 18Kr;, bezvadná kvalita, kat. 200P, vzácný dopis z hledaného období před rokem 1820!
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
174
202290 - 1832-1849 ČESKÉ ZEMĚ / sestava 4 dopisů s raz. TABOR, mo
1832-1849 ČESKÉ ZEMĚ / sestava 4 dopisů s raz. TABOR, modré NEUHAUS, HAYD / VON MIES (do Pforzheimu) a WINTERBERG (nota bene); vybraná kvalita
Vyvolávací cena: 1 200
175
201523 - 1837-1849 ČESKÉ ZEMĚ / 3 dopisy s modrými razítky - pen
1837-1849 ČESKÉ ZEMĚ / 3 dopisy s modrými razítky - peněžní s dvěma NEUHAUS, dále WIGSTADTL a POHRLITZ; hezká kvalita, Vot. 320P
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
176
201522 - 1842 ČESKÉ ZEMĚ / dopis s modrým raz. CZECHTITZ, porto 1
1842 ČESKÉ ZEMĚ / dopis s modrým raz. CZECHTITZ, porto 12Kr placeno adresátem, poznámka "Porto zahlt die Parthey"; pěkná kvalita, Vot. 240b, v modré barvě je toto velmi vzácné razítko, které podle našich poznatků chybí i ve velkých sbírkách!
Vyvolávací cena: 1 200  +8,3 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
177
201496 - 1853 vojenský dopis z obsazené toskánské Bologny, od 21.
1853 vojenský dopis z obsazené toskánské Bologny, od 21. Linien-Infaterie Regimentu hraběte von Leiningen, s DR FELDPOST No.1 10/11, adresovaný na Moravu, příchod STEINITZ 14/10; vzácný dopis v podacím razítku je převrácené datum!
Vydraženo za: 1 100 Kč
178
202944 - 1832-1848 [SBÍRKY]  ČESKÉ ZEMĚ  sestava 11ks skládanýc
1832-1848 [SBÍRKY] ČESKÉ ZEMĚ sestava 11ks skládaných dopisů s razítky jako OLBERSDORF, ENGELSBERG, FREIWALDAU, JÄGENDORF, JAUERNIG, HOTZENPLOTZ atd., vše s popisy ze sbírky; pěkné otisky razítek, bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +40,0 %
Vydraženo za: 1 400 Kč