Aukce 57 / Filatelie / ČSR I. / Filatelistické obory
1420
1 600 Kč
1906-1938 sestava 12ks celistvostí s perfiny, mj. Wichterle & Kovařík - Prostějov, Kneisl - Všetuly (!), F. Wawerka - Lipník, faktura s kolkem a perfinem fy L. Popper - Terst, použité perfiny na pohlednicích 2x, nepoužité odpovědní zásilky Stein a Fortuna 4x; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 300 Kč +23,1 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1421
3 200 Kč
1917-1919 FRANCIE sestava 18ks celistvostí s razítky čs. jednotek ve Francii, část zajatecké lístky, kurýrní pošta, různá razítka mj. MISSION MILITAIRE FRANCISSE EN SIBÉRIE, 2x dopis s raz. MISSION MILITAIRE FRANCISSE/ PRAGUE atd.; různá kvalita, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +6,7 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
1422
1919 FRANCIE služební dopis s obsahem z Čs. národní rady v Paříži zaslaný do ČSR, 2-kruhové fialové raz. CONSEIL NATIONAL DES PAYS TCHEQUES - PARIS, 84, RUE BONAPARTE, doplněno raz. polní pošty "F.M." a DR PRAHA - HRAD/ 10.VII.19; pěkné otisky razítek, zachovalé
Vyvolávací cena: 800 Kč
1424
2 000 Kč
1918 ITÁLIE dekret k udělenému vyznamenání příslušníka čs. legií v Itálii za zranění v boji na Piavě 19.6.1918, razítko 33. ČESKOSLOVENSKÝ PLUK doplněné řádkovým raz. PLUKOVNÍK VELÍCÍ PLUKU/ RICCARDO BARRECA s vlastnoručním podpisem, doplněno kruhovým raz. 33. ČESKOSLOVENSKÝ PLUK/ VELITELSTVÍ; křížem přeloženo, patina, vzácné!
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1426
1 100 Kč
1918 RUSKO lístek polní pošty zaslaný mezi legionáři, příchozí fialové kruhové raz. s carskou orlicí VII. ČS. STŘELECKÝ TATRANSKÝ PLUK, 1. rota, dle textu psáno Berezovaja Rudka 1.1.1918, jako doklad o prodeji doplněno obálkou aukční firmy v bývalé NDR
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1427
5 500 Kč
1918-1919 [SBÍRKY] ITÁLIE sestava více jak 60ks různých celistvostí od příslušníků československých jednotek v Itálii, různá útvarová razítka, razítka PP POSTA MILITARE 52 a další, část zajatecká korespondence, pohlednice atd.; různá kvalita, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +83,3 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
1428
2 200 Kč
1919 COMMISSIONE MILITARE ITALIANA DI CONTROLLO/ Č. BUDĚJOVICE fialové kruhové a řádkové raz. na pohlednici zaslané do Itálie, vyfr. zn. Hradčany 25h černofialová s příčkovým typem, Pof.11bD IIp; bez poškození, vzácné útvarové raz. italských jednotek na čs. území!
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +120,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1431
4 000 Kč
1919-1920 [SBÍRKY] sestava více jak 100ks pohlednic s různými útvarovými razítky čs. jednotek nasazených na Slovensku a Moravě, velká část původně jednotek čs. legií z Itálie, mohé zajímavé kusy, část zajímavé místopisné pohlednice i námětové vojenské pohlednice; různá kvalita, hodnotná sestava
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +33,3 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
1433
500 Kč
1921-1930 KARKOVY VARY / V. sjezd německých filatelistů, sestava výstřižků s černým a fialovým přítiskem na 8ks zn. Holubice, OR a HaV, doplněno nálepkami se zn. ze 3. sjezdu a několika výstřižky s raz. KARLOVY VARY/ XII. kongres sionistický 1921 a PRAHA/ Světový sjezd sionistů 1930
Vyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
2239
1918-1919 [SBÍRKY] ČS. ITALSKÉ LEGIE sestava 11ks fotopohlednic a autentických fotek (3ks) se záběry vojáků československých italských legií, z toho 1x autentická fotka vojáku v osobním autě s raz. POZSONY a červeným útvarovým raz. 55. SEKCE ... s monogramem ČS, 4ks fotek se záběry míst bojů na italské frontě, doplněno 13ks barevných vojenských karikatur italské provenience
Vyvolávací cena: 2 000 Kč